Doporučení pro detoxikaci v roce 2018

I když je již březen, stále je čas na to, abyste započali jaro se zdravějším přístupem. Na dobré změny není nikdy pozdě. Jaro je navíc skvělým obdobím pro ozdravné a detoxikační kůry. Máme zde pro vás tipy, které budou nejvíce efektivní.

Vraťte se k základům

Pokud toužíte po lepší kondici, zdraví nebo štíhlejší postavě, nemusíte hned dělat tvrdé rozhodnutí a vrhat se do cvičení po hlavě. Hlavně však začněte něco dělat. Může jít o procházky, skákání přes švihadlo, cvičení dřepů, najmutí si zkušeného trenéra, který vás rozhýbe, pomůže získat kondici a dostane vás přesně tam, kam potřebujete. Až pak můžete zkusit HIT cvičení.

 Neseďte doma, jděte ven!

Abyste pro sebe něco dobrého udělal, nepotřebujete k tomu tělocvičnu nebo fitness centrum, můžete jít ven. Vydejte se do přírody, na výlet nebo procházku.

 Užijte si vody

Plavání, ale i jiné vodní sporty jsou další dobrou volbou, jak své tělo ozdravit a dostat ho do kondice.

 Koření a léčivé byliny

Vůbec těmi nejlepšími a nejúčinnějšími látkami jsou: skořice, kurkuma, zázvor nebo kájenský pepř.

 Nové trendy roku 2018

K novým trendům tohoto roku je konzumace různě upraveného hmyzu a střevních bakterií, jejichž důležitost pro zdraví byla prokázána v posledních letech. Zdravá střevní flóra dokáže tělo ochránit před celou řadou nemocí.

 Kvalitní spánek

Pakliže si chcete v roce 2018 udržet zdraví, nepodceňujte kvalitní spaní. Kvalitní spánek je spojen nejen s hodinami strávenými v posteli, ale hlavně i s kvalitní matrací, polštáři, příhodnou teplotou, tmou, barvou místnosti a chladným ovzduším. Pokud svou ložnici chcete harmonizovat, eliminujte z ní zvuk, veškeré elektrické přístroje, zrcadla a obohaťte jej o křišťál.

 Přirozené stárnutí

Rok 2018 přeje všem, kteří se smíří s hořkým faktem, že není možné zůstat věčně mladý. Přestaňte proto bojovat s přírodou, vráskami a šedinami, inspirujte své okolí tím, že umíte stárnout s grácií. Nebojte se experimentů. Vyhněte se plastickým ambulancím. Mějte se rádi tací, jací jste. Za toto přijmutí sebe samotného pak budete odměněni. Více pozornosti než svému vzhledu věnujte předcházení vzniku problémů se zuby, koleny, kostmi, kůží, páteří, klouby anebo držení těla.

 Alternativní metody zdravotní péče

Rok 2018 přeje domácí péči, bylinkám, čili fytoterapii a homeopatii.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Jak fungují homeopatika

Homeopatika patří do světa alternativní medicíny. Neznalí a odpůrci, kteří popírají efektivitu homeopatik, jejich účinky srovnávají s principem placeba, tedy neléku, který nám chce vsugerovat, že je lék, skutečnost je však jiná. Homeopatika jsou skutečnými léky, jejichž snahou je probudit v nás samouzdravovací proces.

Meteo citlivost

Meteo citlivost představuje citlivost a vnímavost těla člověka, který je vnímavý na počasí. Jde o individuální záležitost. Vliv na tuto skutečnost má i zdraví jedince, psychický stav a věk. Ti, s meteovisimyí trápí více měnící se povětrnostní podmínky než vysoký nebo nízký atmosferický tlak.