Doporučení pro detoxikaci v roce 2018

I když je již březen, stále je čas na to, abyste započali jaro se zdravějším přístupem. Na dobré změny není nikdy pozdě. Jaro je navíc skvělým obdobím pro ozdravné a detoxikační kůry. Máme zde pro vás tipy, které budou nejvíce efektivní.

Vraťte se k základům

Pokud toužíte po lepší kondici, zdraví nebo štíhlejší postavě, nemusíte hned dělat tvrdé rozhodnutí a vrhat se do cvičení po hlavě. Hlavně však začněte něco dělat. Může jít o procházky, skákání přes švihadlo, cvičení dřepů, najmutí si zkušeného trenéra, který vás rozhýbe, pomůže získat kondici a dostane vás přesně tam, kam potřebujete. Až pak můžete zkusit HIT cvičení.

 Neseďte doma, jděte ven!

Abyste pro sebe něco dobrého udělal, nepotřebujete k tomu tělocvičnu nebo fitness centrum, můžete jít ven. Vydejte se do přírody, na výlet nebo procházku.

 Užijte si vody

Plavání, ale i jiné vodní sporty jsou další dobrou volbou, jak své tělo ozdravit a dostat ho do kondice.

 Koření a léčivé byliny

Vůbec těmi nejlepšími a nejúčinnějšími látkami jsou: skořice, kurkuma, zázvor nebo kájenský pepř.

 Nové trendy roku 2018

K novým trendům tohoto roku je konzumace různě upraveného hmyzu a střevních bakterií, jejichž důležitost pro zdraví byla prokázána v posledních letech. Zdravá střevní flóra dokáže tělo ochránit před celou řadou nemocí.

 Kvalitní spánek

Pakliže si chcete v roce 2018 udržet zdraví, nepodceňujte kvalitní spaní. Kvalitní spánek je spojen nejen s hodinami strávenými v posteli, ale hlavně i s kvalitní matrací, polštáři, příhodnou teplotou, tmou, barvou místnosti a chladným ovzduším. Pokud svou ložnici chcete harmonizovat, eliminujte z ní zvuk, veškeré elektrické přístroje, zrcadla a obohaťte jej o křišťál.

 Přirozené stárnutí

Rok 2018 přeje všem, kteří se smíří s hořkým faktem, že není možné zůstat věčně mladý. Přestaňte proto bojovat s přírodou, vráskami a šedinami, inspirujte své okolí tím, že umíte stárnout s grácií. Nebojte se experimentů. Vyhněte se plastickým ambulancím. Mějte se rádi tací, jací jste. Za toto přijmutí sebe samotného pak budete odměněni. Více pozornosti než svému vzhledu věnujte předcházení vzniku problémů se zuby, koleny, kostmi, kůží, páteří, klouby anebo držení těla.

 Alternativní metody zdravotní péče

Rok 2018 přeje domácí péči, bylinkám, čili fytoterapii a homeopatii.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magické jablko

Jablko je s magií a kouzly spojováno snad již od nepaměti. Jablko se přece objevuje i v ráji u Adama a Evy. Vyskytuje se i v keltském světě, kde se jablečný mošt pije v době Samhaimu, peče se jablečné cukroví a podobně. Jablka se dokonce užívají i k přivolání lásky. Důležitou magickou roli mají po celém světě, a proto byste jeho sílu neměli podceňovat.