Doporučení pro detoxikaci v roce 2018

I když je již březen, stále je čas na to, abyste započali jaro se zdravějším přístupem. Na dobré změny není nikdy pozdě. Jaro je navíc skvělým obdobím pro ozdravné a detoxikační kůry. Máme zde pro vás tipy, které budou nejvíce efektivní.

Vraťte se k základům

Pokud toužíte po lepší kondici, zdraví nebo štíhlejší postavě, nemusíte hned dělat tvrdé rozhodnutí a vrhat se do cvičení po hlavě. Hlavně však začněte něco dělat. Může jít o procházky, skákání přes švihadlo, cvičení dřepů, najmutí si zkušeného trenéra, který vás rozhýbe, pomůže získat kondici a dostane vás přesně tam, kam potřebujete. Až pak můžete zkusit HIT cvičení.

 Neseďte doma, jděte ven!

Abyste pro sebe něco dobrého udělal, nepotřebujete k tomu tělocvičnu nebo fitness centrum, můžete jít ven. Vydejte se do přírody, na výlet nebo procházku.

 Užijte si vody

Plavání, ale i jiné vodní sporty jsou další dobrou volbou, jak své tělo ozdravit a dostat ho do kondice.

 Koření a léčivé byliny

Vůbec těmi nejlepšími a nejúčinnějšími látkami jsou: skořice, kurkuma, zázvor nebo kájenský pepř.

 Nové trendy roku 2018

K novým trendům tohoto roku je konzumace různě upraveného hmyzu a střevních bakterií, jejichž důležitost pro zdraví byla prokázána v posledních letech. Zdravá střevní flóra dokáže tělo ochránit před celou řadou nemocí.

 Kvalitní spánek

Pakliže si chcete v roce 2018 udržet zdraví, nepodceňujte kvalitní spaní. Kvalitní spánek je spojen nejen s hodinami strávenými v posteli, ale hlavně i s kvalitní matrací, polštáři, příhodnou teplotou, tmou, barvou místnosti a chladným ovzduším. Pokud svou ložnici chcete harmonizovat, eliminujte z ní zvuk, veškeré elektrické přístroje, zrcadla a obohaťte jej o křišťál.

 Přirozené stárnutí

Rok 2018 přeje všem, kteří se smíří s hořkým faktem, že není možné zůstat věčně mladý. Přestaňte proto bojovat s přírodou, vráskami a šedinami, inspirujte své okolí tím, že umíte stárnout s grácií. Nebojte se experimentů. Vyhněte se plastickým ambulancím. Mějte se rádi tací, jací jste. Za toto přijmutí sebe samotného pak budete odměněni. Více pozornosti než svému vzhledu věnujte předcházení vzniku problémů se zuby, koleny, kostmi, kůží, páteří, klouby anebo držení těla.

 Alternativní metody zdravotní péče

Rok 2018 přeje domácí péči, bylinkám, čili fytoterapii a homeopatii.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.