Doporučení pro detoxikaci v roce 2018

I když je již březen, stále je čas na to, abyste započali jaro se zdravějším přístupem. Na dobré změny není nikdy pozdě. Jaro je navíc skvělým obdobím pro ozdravné a detoxikační kůry. Máme zde pro vás tipy, které budou nejvíce efektivní.

Vraťte se k základům

Pokud toužíte po lepší kondici, zdraví nebo štíhlejší postavě, nemusíte hned dělat tvrdé rozhodnutí a vrhat se do cvičení po hlavě. Hlavně však začněte něco dělat. Může jít o procházky, skákání přes švihadlo, cvičení dřepů, najmutí si zkušeného trenéra, který vás rozhýbe, pomůže získat kondici a dostane vás přesně tam, kam potřebujete. Až pak můžete zkusit HIT cvičení.

 Neseďte doma, jděte ven!

Abyste pro sebe něco dobrého udělal, nepotřebujete k tomu tělocvičnu nebo fitness centrum, můžete jít ven. Vydejte se do přírody, na výlet nebo procházku.

 Užijte si vody

Plavání, ale i jiné vodní sporty jsou další dobrou volbou, jak své tělo ozdravit a dostat ho do kondice.

 Koření a léčivé byliny

Vůbec těmi nejlepšími a nejúčinnějšími látkami jsou: skořice, kurkuma, zázvor nebo kájenský pepř.

 Nové trendy roku 2018

K novým trendům tohoto roku je konzumace různě upraveného hmyzu a střevních bakterií, jejichž důležitost pro zdraví byla prokázána v posledních letech. Zdravá střevní flóra dokáže tělo ochránit před celou řadou nemocí.

 Kvalitní spánek

Pakliže si chcete v roce 2018 udržet zdraví, nepodceňujte kvalitní spaní. Kvalitní spánek je spojen nejen s hodinami strávenými v posteli, ale hlavně i s kvalitní matrací, polštáři, příhodnou teplotou, tmou, barvou místnosti a chladným ovzduším. Pokud svou ložnici chcete harmonizovat, eliminujte z ní zvuk, veškeré elektrické přístroje, zrcadla a obohaťte jej o křišťál.

 Přirozené stárnutí

Rok 2018 přeje všem, kteří se smíří s hořkým faktem, že není možné zůstat věčně mladý. Přestaňte proto bojovat s přírodou, vráskami a šedinami, inspirujte své okolí tím, že umíte stárnout s grácií. Nebojte se experimentů. Vyhněte se plastickým ambulancím. Mějte se rádi tací, jací jste. Za toto přijmutí sebe samotného pak budete odměněni. Více pozornosti než svému vzhledu věnujte předcházení vzniku problémů se zuby, koleny, kostmi, kůží, páteří, klouby anebo držení těla.

 Alternativní metody zdravotní péče

Rok 2018 přeje domácí péči, bylinkám, čili fytoterapii a homeopatii.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.