O dětech narozených v pondělí

Víte, že na povaze a budoucnosti člověka se podepíše nejen to, v jakém znamení se narodí, ale také i v jaký den se narodí? Astrologie každému dni připisuje jinou planetu a také i boha, který mu dá jinou charakteristiku.

Takovému věštění věřili již moudří Staří Římané. Pozor však, den u nich nezapočínal o půlnoci, ale teprve o úsvitu. Pokud jste se tedy narodili mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno, smýšlejte o sobě jako o dítěti z předešlého dne.

Dětem narozeným v pondělí vládne Měsíc a bohyně Artemis

Lidem narozeným v pondělí vládne Měsíc a bohyně Artemis. Pondělní děti mají proto pěknou tvář. A jako Měsíc i děti narozené v pondělí jsou krásné, citlivé, nepřehlédnutelné a všemi obdivované. Vynikají svou empatií, starostlivostí a fantazií. Vytváří si vlastní světy, do kterých se často uzavírají. Kladou si velké cíle. Jsou ambiciózní a působí velice příjemně. Jsou však také dobrosrdeční a upřímně se zajímají o problémy druhých. Jsou to volnomyšlenkáři. Milují svobodu. Nesnáší plánování.

Bohužel však mají sklon podléhat emocím, iluzím a tlaku okolí. Velmi často se potýkají s melancholií. Nevěří si. Nejsou stálí a jsou také hodně náladoví, netrpěliví, mrzutí, vznětliví, uzavření a tvrdohlaví. Ženy narozené v pondělí jsou považovány za ideální strážkyně domácího krbu, dobré manželky a matky. Možná i proto lidé narozeni v pondělí tíhnou zcela přirozeně k rodinným vazbám. Ideálním zaměstnáním pro ně je nějaká pozice ve školství, zdravotnictví nebo službách. Jejich velkou slabostí je i sklon k neurózám.

Chcete vědět, jaké jsou děti narozené v úterý? Tak to si nás hlídejte, napíšeme o tom zas někdy příště.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články