O dětech narozených v pondělí

Víte, že na povaze a budoucnosti člověka se podepíše nejen to, v jakém znamení se narodí, ale také i v jaký den se narodí? Astrologie každému dni připisuje jinou planetu a také i boha, který mu dá jinou charakteristiku.

Takovému věštění věřili již moudří Staří Římané. Pozor však, den u nich nezapočínal o půlnoci, ale teprve o úsvitu. Pokud jste se tedy narodili mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno, smýšlejte o sobě jako o dítěti z předešlého dne.

Dětem narozeným v pondělí vládne Měsíc a bohyně Artemis

Lidem narozeným v pondělí vládne Měsíc a bohyně Artemis. Pondělní děti mají proto pěknou tvář. A jako Měsíc i děti narozené v pondělí jsou krásné, citlivé, nepřehlédnutelné a všemi obdivované. Vynikají svou empatií, starostlivostí a fantazií. Vytváří si vlastní světy, do kterých se často uzavírají. Kladou si velké cíle. Jsou ambiciózní a působí velice příjemně. Jsou však také dobrosrdeční a upřímně se zajímají o problémy druhých. Jsou to volnomyšlenkáři. Milují svobodu. Nesnáší plánování.

Bohužel však mají sklon podléhat emocím, iluzím a tlaku okolí. Velmi často se potýkají s melancholií. Nevěří si. Nejsou stálí a jsou také hodně náladoví, netrpěliví, mrzutí, vznětliví, uzavření a tvrdohlaví. Ženy narozené v pondělí jsou považovány za ideální strážkyně domácího krbu, dobré manželky a matky. Možná i proto lidé narozeni v pondělí tíhnou zcela přirozeně k rodinným vazbám. Ideálním zaměstnáním pro ně je nějaká pozice ve školství, zdravotnictví nebo službách. Jejich velkou slabostí je i sklon k neurózám.

Chcete vědět, jaké jsou děti narozené v úterý? Tak to si nás hlídejte, napíšeme o tom zas někdy příště.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Numerologie – číslo 4

Nauka o číslech z pohledu významového. Tak by se stručně dala charakterizovat numerologie, populární věda o významech čísla, které může vypovídat mnohé o charakteru osobnosti, ale i sledu událostí. Jsou lidé, kteří si dle numerologického výkladu stanoví datum svatby a podobných, významných událostí.

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.