Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

V horoskopu na tento rok Vám mohu mimo jiné sdělit. 

  • Co Váš v tomto roce mile překvapí. 
  • Jaké výzvy Vám tento rok přinese a na co se připravit. 
  • Zda vás čekají výrazné změny ve vztazích, rodině nebo v práci. 
  • Co přinese tento rok Vašim blízkým. 

Ohlasy

pravdova.dana:

hned jak začal rok 2015, musela sjem si nechat odhalit co mě vsechno čeka. mym znamenim je luna takže hodně tajemna a můzu take cekat ruzne nadprirozene zazitky. na to jsem hodně citlivá, treba u nas na pude casto zahlédnu takové divne stiny. vestkyně Regina mi rekla, že sjem s duchy zemřelych ve spojeni možna vic, nez vubec tušim. omluvte prosim pravopis, píšu hz telefonu, díky moc dana


Princess:

Chtěla jsem prostě jenom vědět, jestli mě čeká něco zajímavého. Astroložka řekla věci, které mě dost zasáhly, jako třeba zrada nejlepší kamarádky. To mě mělo potkat v první čtvrtině roku. No a stalo se – moje bývala nejlepší kamarádka vystavila na internet moje soukromé fotky a vydávala se za mě, mým jménem odepisovala chlapům a považovala to za vtip. Bohužel mi to hodně uškodilo v osobním i pracovním životě. Příště radši budu radám z horoskopu věřit a dám si na všechny kolem sebe pozor.


kaleidoskop:

Já jsem podle astroložky zrovna vstoupil do nejšťastnějšího roku svého života.To by mě tedy zajímalo,když moje žena už nežije a děti se taky odstěhovali a letos jdu do důchodu. Moc na horoskopy a výklad karet a moc symbolů nevěřím.Ale povídání s Regínou bylo zajímavé.


Astrálka:

Pro mě jako Kozoroha je podle horoskopu v letošním roce prý nejdůležitější pohyb. Regína radí, že si tím energii spíš dobiju než vybiju. Asi má pravdu, když je astroložka. Ptala jsem se, co za pohyb. Takže podle rady teď začínám se zumbou a pak taky starý dobrý aerobic. Prostě hvězdy mi radí, ať se co nejvíc opřu do fyzického výdeje.


Maxipes38:

Vrr, haf! Já jsem velkej pes, kterej potřebuje hlavně hodně žrádla, boudu na spaní a taky hlavně nějakou tu psici. Ale i další věci by se mi hodily, třeba abych si koupil tu motorku se sajdkou. Ale horoskop mi zas nepřeje, co se dá dělat, tak si budu honit blechy, vrrr. Třeba bych mohl zkusit ty hvězdy a astrologii trochu oblbnout, kdybych se přestěhoval na jiné místo na zemi nebo třeba zkusil cestovat časem, haha! Pac a pusu Regíně!


thdr2015:

Tak konečně rozumím všem těm pojmům, jako je konstelace prvků, astrologické domy, medium coeli a imum coeli. A mnoho dalších. Já jsem ani tak nechtěl vykládat svůj horoskop, ale potřeboval jsem tomu rozumět,protože moje tchýně se tím dost zabývá, takže jsem nechtěl vypadat jako blbec. A díky tady věštírně a astroložce Regíně jsem s tchýní našel společnou řeč.


destinysister:

Venuše čistě ženská planeta a moje osobní planeta. Tento rok prrý na mě bude působit obvzlášť silně a projeví se to na zvíšení mého sebevědomí co se týká vztahu k mužům. Já mám pořád nějaké problémy a chlapa si nemůžu udržet takže mi Regína se svým horoskopem dali naději.


Delfínek:

Netušila jsem,že mám ascendent ve lvu, vždycky jsem to brala jenom podle znamení horoskopu.Tím myslím zvěrokruh.Ascendent ve lvu podle astroložky představuje tvořivý princip,takže bych měla mít velkou sílu na nové věci a třeba taky rozjet vlastní podnikání.


browni:

Pani nebo slecno Regino vubec se nenechte odradit necim co se pise jako ze lidi nerozumi nebo se jim neco nesplnil ja vam hrozně fandim nebot uz odmalicka ma na me velky vliv saturt, to je tajenstvi a saturn taky duvera a podpora pratel, ja mislim ze svoje lidi si najdete a tem dobre radite prtoze horoskopy a rec hvezd je nekdy dost nejasna vec a Vy nam pomahate jit zivotem dobrou cestou! Nigdy neprestavejte aby ste mohla byt porat k dispozici pro ty kdo to potrebuji, a o to stoji. Jo takze pokracujte vase velka fanynka maja urcite pokracujte!!


Brňák:

Mě jednou vyhecoval kámoš na pivu,ať tady zavolám,že to bude sranda. No dělal jsem,že mě hrozně zajímá jak se pohybovaly planety v době mého narození. Mám tam prý silný vliv Pluta, ale jak víme tak Pluto už se ani ve vědě nepočítá mezi planety. Třeba na těch horoskopech a astrologii něco je, jako charakteristika mého znamení a silné a slabé stránky sedí, to zas jo. Ale nebudu se hroutit, když náhodou budu mít letos v cestě ěnjaké překážky a komplikace.


Váš vzkaz