VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

4 ROHY SDĚLÍ, CO VÁS ČEKÁ

Pokud máte trápení, na něž potřebujete rychlou a téměř okamžitou radu, kostky by pro vás měly být jasná volba. K věštbě budete potřebovat tři hrací kostky, dále papír a něco na psaní. Pomocí tužky nebo propisky nakreslete na papíru kruh. V ideálním případě by měl být kruh symetricky a skutečný tvar, je tedy vhodné obkreslit například misku nebo jinou nádobku s kulatým dnem. Otázku, která vám nedá spát, můžete vyřknout na hlas či ji jiné pronést v duchu myšlenky ve chvíli, kdy třesete kostkami. Pamatujte si, že kostky nikdy neumisťujeme do kelímku, ale vždy je držíme v ruce. Potřeba propojení s tělem je skutečně žádoucí a neměla by být narušena žádnou nádobou. Ve chvíli, kdy se vaše otázka zrodí buďto v hlavě nebo vyjde ze rtů, kostky hoďte. Sečtěte hodnoty pouze z těch, které zůstaly v kruhu na vašem stole.

SYMBOLIKA:

 1. ANO

 2. NE

 3. DOBRÁ ZPRÁVA, PŘEKVAPENÍ

 4. ŠPATNÁ ZPRÁVA, KOMPLIKACE A PROBLÉMY

 5. VAROVÁNÍ, POMOC OD NEZNÁMÉHO ČLOVĚKA

 6. OKRADENÍ, ZTRÁTA

 7. NEŠTĚSTÍ, ZTRÁTA PŘÍTELE, NEPŘÍJEMNOSTI

 8. ŠPATNÝ POSTUP

 9. LÁSKA, MANŽELSTVÍ, NADĚJE

 10. ŠTĚSTÍ, RADOST

 11. ROZVOD, HÁDKA

 12. DOBRÁ ZPRÁVA, PENÍZE

 13. NEČEKANÝ ZVRAT, NEGATIVNÍ VÝVOJ UDÁLOSTÍ

 14. PRÁCE, LÁSKA, NOVÉ VZTAHY

 15. VAROVÁNÍ PŘED KONFLIKTY

 16. VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ, SPLNĚNÍ SNŮ

 17. PENÍZE, ZISK

 18. SPLNĚNÉ PŘÁNÍ, ÚSPĚCH

Pokud ani jedna z kostek nedopadne dovnitř kruhu, ptáte se špatně nebo ještě nenastal pravý čas, aby vám byla sdělena odpověď.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.