VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

4 ROHY SDĚLÍ, CO VÁS ČEKÁ

Pokud máte trápení, na něž potřebujete rychlou a téměř okamžitou radu, kostky by pro vás měly být jasná volba. K věštbě budete potřebovat tři hrací kostky, dále papír a něco na psaní. Pomocí tužky nebo propisky nakreslete na papíru kruh. V ideálním případě by měl být kruh symetricky a skutečný tvar, je tedy vhodné obkreslit například misku nebo jinou nádobku s kulatým dnem. Otázku, která vám nedá spát, můžete vyřknout na hlas či ji jiné pronést v duchu myšlenky ve chvíli, kdy třesete kostkami. Pamatujte si, že kostky nikdy neumisťujeme do kelímku, ale vždy je držíme v ruce. Potřeba propojení s tělem je skutečně žádoucí a neměla by být narušena žádnou nádobou. Ve chvíli, kdy se vaše otázka zrodí buďto v hlavě nebo vyjde ze rtů, kostky hoďte. Sečtěte hodnoty pouze z těch, které zůstaly v kruhu na vašem stole.

SYMBOLIKA:

 1. ANO

 2. NE

 3. DOBRÁ ZPRÁVA, PŘEKVAPENÍ

 4. ŠPATNÁ ZPRÁVA, KOMPLIKACE A PROBLÉMY

 5. VAROVÁNÍ, POMOC OD NEZNÁMÉHO ČLOVĚKA

 6. OKRADENÍ, ZTRÁTA

 7. NEŠTĚSTÍ, ZTRÁTA PŘÍTELE, NEPŘÍJEMNOSTI

 8. ŠPATNÝ POSTUP

 9. LÁSKA, MANŽELSTVÍ, NADĚJE

 10. ŠTĚSTÍ, RADOST

 11. ROZVOD, HÁDKA

 12. DOBRÁ ZPRÁVA, PENÍZE

 13. NEČEKANÝ ZVRAT, NEGATIVNÍ VÝVOJ UDÁLOSTÍ

 14. PRÁCE, LÁSKA, NOVÉ VZTAHY

 15. VAROVÁNÍ PŘED KONFLIKTY

 16. VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ, SPLNĚNÍ SNŮ

 17. PENÍZE, ZISK

 18. SPLNĚNÉ PŘÁNÍ, ÚSPĚCH

Pokud ani jedna z kostek nedopadne dovnitř kruhu, ptáte se špatně nebo ještě nenastal pravý čas, aby vám byla sdělena odpověď.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

ODLEJTE SI KUS SVÉ BUDOUCNOSTI – VĚŠTBA POMOCÍ VOSKU JE IN

Nejen pomocí kyvadel a karet se dá zjistit budoucnost. Do módy se opět vrací stará metoda, kterou hojně využívaly naše babičky a babičky jejich babiček: věštba z voskovek neboli pravých svící. V dřívějších dobách existovalo mnoho druhů svíček a každá se užívala k jiné příležitosti. Podle toho, u jaké příležitosti byly zapáleny, také určovaly druh věštby. Svíce se zapalovaly při svátcích, mších, úmrtích i narozeních, doprovázely člověka ve tmě a to ať už v té noční nebo tehdy, kdy jeho život pohasl. Světlo bylo odedávna jakýmsi prostředkem ochrany a komunikace mezi Bohem a člověkem. Také pohanští Slované věřili v čarovnou moc ohně a světla. Zkuste to taky a posviťte si na to, co vás čeká a nemine.

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.