VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

4 ROHY SDĚLÍ, CO VÁS ČEKÁ

Pokud máte trápení, na něž potřebujete rychlou a téměř okamžitou radu, kostky by pro vás měly být jasná volba. K věštbě budete potřebovat tři hrací kostky, dále papír a něco na psaní. Pomocí tužky nebo propisky nakreslete na papíru kruh. V ideálním případě by měl být kruh symetricky a skutečný tvar, je tedy vhodné obkreslit například misku nebo jinou nádobku s kulatým dnem. Otázku, která vám nedá spát, můžete vyřknout na hlas či ji jiné pronést v duchu myšlenky ve chvíli, kdy třesete kostkami. Pamatujte si, že kostky nikdy neumisťujeme do kelímku, ale vždy je držíme v ruce. Potřeba propojení s tělem je skutečně žádoucí a neměla by být narušena žádnou nádobou. Ve chvíli, kdy se vaše otázka zrodí buďto v hlavě nebo vyjde ze rtů, kostky hoďte. Sečtěte hodnoty pouze z těch, které zůstaly v kruhu na vašem stole.

SYMBOLIKA:

 1. ANO

 2. NE

 3. DOBRÁ ZPRÁVA, PŘEKVAPENÍ

 4. ŠPATNÁ ZPRÁVA, KOMPLIKACE A PROBLÉMY

 5. VAROVÁNÍ, POMOC OD NEZNÁMÉHO ČLOVĚKA

 6. OKRADENÍ, ZTRÁTA

 7. NEŠTĚSTÍ, ZTRÁTA PŘÍTELE, NEPŘÍJEMNOSTI

 8. ŠPATNÝ POSTUP

 9. LÁSKA, MANŽELSTVÍ, NADĚJE

 10. ŠTĚSTÍ, RADOST

 11. ROZVOD, HÁDKA

 12. DOBRÁ ZPRÁVA, PENÍZE

 13. NEČEKANÝ ZVRAT, NEGATIVNÍ VÝVOJ UDÁLOSTÍ

 14. PRÁCE, LÁSKA, NOVÉ VZTAHY

 15. VAROVÁNÍ PŘED KONFLIKTY

 16. VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ, SPLNĚNÍ SNŮ

 17. PENÍZE, ZISK

 18. SPLNĚNÉ PŘÁNÍ, ÚSPĚCH

Pokud ani jedna z kostek nedopadne dovnitř kruhu, ptáte se špatně nebo ještě nenastal pravý čas, aby vám byla sdělena odpověď.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.