Phurbu, Phurba nebo také Kila

Phurbu je orientální rituální dýkou, která je spojována s indo-tibetským buddhismem, Bönem a indickými Vedicem tradicemi. Jde o bohatě zdobenou trojhrannou dýku s výjevy bohů a démonů. V minulosti se tato dýka bývala pradávným šamanským nástrojem.

Co je Phurbu

Patří k těm nejsilnějším energetickým zářičům, s nimiž je nutné zacházet velmi opatrně. Phurba se vyráběla za užití numerologické a duchovní síly čísla tři a devět. Vyrábí se z různých materiálů. Setkat se můžete s dřevěnými, kovovými, kamennými, hliněnými, kostěnými i křišťálovými Kily. Známé jsou také Kily z rohů anebo diamantů. Velmi často je vyrobena z mosazi anebo železa. Čepel tvoří tři trojúhelníkové plochy, které se ve špičce střetávají. Mají tu schopnost transformovat negativní energii, tři jedy známé jako touhu, nevědomost, mylné představy, strach a nenávist.

Kila se používala k rituálům

Šamané ji v hluboké minulosti užívali v rámci různých rituálů. Označovala stabilitu v modlitebně během ceremonií. Dřevěné Kily prý přináší uzdravení, zbavuje bolesti, harmonizuje prostředí. Prostředí očišťuje ve chvíli, když nástroj leží v klidu. Pokud je někde zapíchnutá uchycuje, upevňuje i uzemňuje. Šamané ji užívali také k exorcismu a zabíjení démonů. Věřili, že s ní dokáží ovlivnit i počasí. Nejčastěji však s ní odstraňovali negativní energii z těla a mysli. Zabíjela pýchu. Použít jeji možno i pro stimulaci reflexních bodů. Její rituální užívání má blahodárné účinky na oběhovou soustavu, periferní i centrální nervový systém a dýchací orgány. Pomáhá očisťovat duši od ulpívání, sebelásky, nadřazování se i závisti.

Phurbu je vhodným dárkem, pokud si myslíme, že jej potřebuje. V místnosti by však měla být vystavena tak, aby ji při vstupu do místnosti neviděl okamžitě každý, kdo tam vstoupí.Mohla by pak na příchozího člověka působit velmi silně a negativně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články