Phurbu, Phurba nebo také Kila

Phurbu je orientální rituální dýkou, která je spojována s indo-tibetským buddhismem, Bönem a indickými Vedicem tradicemi. Jde o bohatě zdobenou trojhrannou dýku s výjevy bohů a démonů. V minulosti se tato dýka bývala pradávným šamanským nástrojem.

Co je Phurbu

Patří k těm nejsilnějším energetickým zářičům, s nimiž je nutné zacházet velmi opatrně. Phurba se vyráběla za užití numerologické a duchovní síly čísla tři a devět. Vyrábí se z různých materiálů. Setkat se můžete s dřevěnými, kovovými, kamennými, hliněnými, kostěnými i křišťálovými Kily. Známé jsou také Kily z rohů anebo diamantů. Velmi často je vyrobena z mosazi anebo železa. Čepel tvoří tři trojúhelníkové plochy, které se ve špičce střetávají. Mají tu schopnost transformovat negativní energii, tři jedy známé jako touhu, nevědomost, mylné představy, strach a nenávist.

Kila se používala k rituálům

Šamané ji v hluboké minulosti užívali v rámci různých rituálů. Označovala stabilitu v modlitebně během ceremonií. Dřevěné Kily prý přináší uzdravení, zbavuje bolesti, harmonizuje prostředí. Prostředí očišťuje ve chvíli, když nástroj leží v klidu. Pokud je někde zapíchnutá uchycuje, upevňuje i uzemňuje. Šamané ji užívali také k exorcismu a zabíjení démonů. Věřili, že s ní dokáží ovlivnit i počasí. Nejčastěji však s ní odstraňovali negativní energii z těla a mysli. Zabíjela pýchu. Použít jeji možno i pro stimulaci reflexních bodů. Její rituální užívání má blahodárné účinky na oběhovou soustavu, periferní i centrální nervový systém a dýchací orgány. Pomáhá očisťovat duši od ulpívání, sebelásky, nadřazování se i závisti.

Phurbu je vhodným dárkem, pokud si myslíme, že jej potřebuje. V místnosti by však měla být vystavena tak, aby ji při vstupu do místnosti neviděl okamžitě každý, kdo tam vstoupí.Mohla by pak na příchozího člověka působit velmi silně a negativně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.