Phurbu, Phurba nebo také Kila

Phurbu je orientální rituální dýkou, která je spojována s indo-tibetským buddhismem, Bönem a indickými Vedicem tradicemi. Jde o bohatě zdobenou trojhrannou dýku s výjevy bohů a démonů. V minulosti se tato dýka bývala pradávným šamanským nástrojem.

Co je Phurbu

Patří k těm nejsilnějším energetickým zářičům, s nimiž je nutné zacházet velmi opatrně. Phurba se vyráběla za užití numerologické a duchovní síly čísla tři a devět. Vyrábí se z různých materiálů. Setkat se můžete s dřevěnými, kovovými, kamennými, hliněnými, kostěnými i křišťálovými Kily. Známé jsou také Kily z rohů anebo diamantů. Velmi často je vyrobena z mosazi anebo železa. Čepel tvoří tři trojúhelníkové plochy, které se ve špičce střetávají. Mají tu schopnost transformovat negativní energii, tři jedy známé jako touhu, nevědomost, mylné představy, strach a nenávist.

Kila se používala k rituálům

Šamané ji v hluboké minulosti užívali v rámci různých rituálů. Označovala stabilitu v modlitebně během ceremonií. Dřevěné Kily prý přináší uzdravení, zbavuje bolesti, harmonizuje prostředí. Prostředí očišťuje ve chvíli, když nástroj leží v klidu. Pokud je někde zapíchnutá uchycuje, upevňuje i uzemňuje. Šamané ji užívali také k exorcismu a zabíjení démonů. Věřili, že s ní dokáží ovlivnit i počasí. Nejčastěji však s ní odstraňovali negativní energii z těla a mysli. Zabíjela pýchu. Použít jeji možno i pro stimulaci reflexních bodů. Její rituální užívání má blahodárné účinky na oběhovou soustavu, periferní i centrální nervový systém a dýchací orgány. Pomáhá očisťovat duši od ulpívání, sebelásky, nadřazování se i závisti.

Phurbu je vhodným dárkem, pokud si myslíme, že jej potřebuje. V místnosti by však měla být vystavena tak, aby ji při vstupu do místnosti neviděl okamžitě každý, kdo tam vstoupí.Mohla by pak na příchozího člověka působit velmi silně a negativně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa - bermudský trojúhelník

Záhady světa, které se dějí a nenechají jen tak někoho chladným jsou mystické a zajímavé zároveň. Pokud se stane něco, co má složité, často i žádné vysvětlení, přitahuje to pozornost mnoha osob, které si akci vysvětlí po svém. Každopádně takové momenty rozdělují osoby do několika kategorií.

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.