Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Co karta znamená

Čtyři poháry jsou kartou rozmrzelosti, spíše nešťastnou kartou, která přináší deprese, rozladěnost a nejistotu. Hodně zásadní je zde sklíčenost, která se k dané situaci přirovnává. Může jít o smíšené pocity, nebo dokonce pocit uraženosti, nezvládnout situaci a urazit se, dělat věci na truc a šance, které byly jsou nejednou ty tam.

Pozitivní významy karty

I když jde o pozitivní významy, mnoho z textu pozitivního nebude. Tato karta ukazuje na rozmrzelost, nulovou motivaci. Pokud do teď se zdálo, že vše bude mít dobrý konec, pak to spadlo a nejednou je vše jinak. Prostě zde není východisko, není vidno žádného dobrého konce, představuje je zklamání, hořkost a pocit viny, neuskutečnění toho, co mohlo být. Nelibost a odpoutanost od okolí, uzavření se do sebe a přílišná pasivita.

Negativní významy karty

Představuje nedostatek sebedůvěry a také pochybnosti, že nic nezvládnu, ztráta nadějí na realizaci ideálů. Dokonce může ukazovat na situaci, kdy máme pocit, že nikam nepatříme, že jsme jako páté kolo u vozu a naprosto na tomto světě zbyteční. Může vést k dlouhodobým depresím.

Obecně význam karty

Jedná se o výklad pocitů, které zrovna příjemné nejsou. Necítíme se dobře, i když není vidět proč, protože jedinci jako takovému nic podstatného nechybí. To ale nic na pocitech nemění, je to hlavně o tom, co cítíme, jak vnímáme okolí. Jestliže má být karta radou, pak je potřeba se předem všude okolo pořádně dívat a rozhlédnout se, kde je odpověď.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemství bezu

Černý bez patří k významným tuzemským léčivým rostlinám, jimž se přikládá i magická moc. Zajímavé u nich je, že se usadí pouze tam, kde se jí to samotné líbí. Zahradníci jej proto kupodivu dnes moc nemají rádi. V minulosti tomu však bylo úplně jinak. Inu, ne nadarmo se říkalo: “Před heřmánkem smekni a před bezem klekni”. Jde o lék proti devíti nemocem a v minulosti byl považován za bylinu magickou.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika Zdraví

Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.