Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Co karta znamená

Čtyři poháry jsou kartou rozmrzelosti, spíše nešťastnou kartou, která přináší deprese, rozladěnost a nejistotu. Hodně zásadní je zde sklíčenost, která se k dané situaci přirovnává. Může jít o smíšené pocity, nebo dokonce pocit uraženosti, nezvládnout situaci a urazit se, dělat věci na truc a šance, které byly jsou nejednou ty tam.

Pozitivní významy karty

I když jde o pozitivní významy, mnoho z textu pozitivního nebude. Tato karta ukazuje na rozmrzelost, nulovou motivaci. Pokud do teď se zdálo, že vše bude mít dobrý konec, pak to spadlo a nejednou je vše jinak. Prostě zde není východisko, není vidno žádného dobrého konce, představuje je zklamání, hořkost a pocit viny, neuskutečnění toho, co mohlo být. Nelibost a odpoutanost od okolí, uzavření se do sebe a přílišná pasivita.

Negativní významy karty

Představuje nedostatek sebedůvěry a také pochybnosti, že nic nezvládnu, ztráta nadějí na realizaci ideálů. Dokonce může ukazovat na situaci, kdy máme pocit, že nikam nepatříme, že jsme jako páté kolo u vozu a naprosto na tomto světě zbyteční. Může vést k dlouhodobým depresím.

Obecně význam karty

Jedná se o výklad pocitů, které zrovna příjemné nejsou. Necítíme se dobře, i když není vidět proč, protože jedinci jako takovému nic podstatného nechybí. To ale nic na pocitech nemění, je to hlavně o tom, co cítíme, jak vnímáme okolí. Jestliže má být karta radou, pak je potřeba se předem všude okolo pořádně dívat a rozhlédnout se, kde je odpověď.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.