Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

Jak poznáte, že jste se stali obětí černé magie?

To, že jste prokleti anebo jakkoli očarováni černou magii poznáte poměrně snadno. Stačí se jen zastavit a zamyslet se, zda se vám v poslední době náhodou nelepí smůla na paty. Přišli jste náhle o místo, aniž byste věděli proč? Přišli jste o peníze? Máte problémy doma bez zjevného důvodu? Nedaří se vám? Vaše vztahy jsou nestabilní? Zlobí vás zdraví? Trápí vás bolesti zad (a to především v bederní oblasti)? Máte noční můry? Zlobí vás krční páteř? Mravenčí vám ruce a nohy? Okolí vám nevěří? Trápí vás nechutenství? Zlobí vás váha? Pokud ano, stali jste se zcela zjevně objetí černé magie. Co s tím?

Jak se chránit před černou magií?

Existuje několik ochranných opatření, které vás ochrání před černou magií. Udělat je můžete kdykoliv. Základem je očista domu. Svůj domov pořádně vykuřte. Užijte k tomu bylinné vykuřovadlo, esenci, ideálně šalvěj. Rohy vysypte solí a pokud jste věřící, můžete nechat dům vysvětit svěcenou vodou. Pomoci vám mohou i ochranné amulety. Ideální jsou šperky s drahými kameny, které mají ochranné a očistné vlastnosti. Když nepomůže prevence, pomohou jiné prostředky, které vás zbaví prokletí.

Jak se zbavit zlého kouzla

Dříve než se pustíte do čarování se nejprve ujistěte, zda jste skutečně očarovaná. Noste ochranný amulet. Amulet nemusí být pouze šperk s drahým kamenem, ale libovolný šperk, předmět, který má pro vás speciální význam. Noste ho v kapse anebo na krku. Koupejte se v lázni se solí a bylinkami. Ideálně k tomu můžete užít šalvěj, yzop, bazalku, pelyněk, vetiver a pačuli. Pomoci může i kadidlo. Zajděte si energeticky pozitivní místo a meditujte. Kouzlo může zlomit mocnější pozitivní energie. Vyzkoušet můžete i léčbu smíchem anebo tzv. vázací kouzla. Někdy dokonce pomůže i přímá konfrontace s danou osobou, která nás očarovala a ohromte ji svým pozitivním pohledem, úsměvem a smíchem. Zlé kouzlo můžete zkusit přeměnit v dobré užitím bílé magie. Základem je, abyste na svíčku napsali jméno osoby, která vás očarovala a nechte ji shořet. Při hoření opakujte: “Vyšel jsem ze tmy na světlo. Už nemáte nad mou minulostí kontrolu. Nechť už není má budoucnost temná jako ta nejtemnější noc. Vítám zdraví s otevřenou náručí. Přesouvám svůj život opět do světla.” Zvažte, zda by místo domácího čarování nebylo lepší oslovit nějakého odborníka, duchovního léčitele.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.

Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.