Egyptský horoskop

I královna Kleopatra si nechávala vykládat osud dle sestaveného horoskopu, který určuje nejen povahu, ale i to, jaké jsou vyhlídky v dalším životě, co je silou stránkou a naopak slabou. Egyptský horoskop je jiný, než ten západních civilizací, kde je rozhodující egyptské božstvo.

Egyptské božstvo

Horoskop egyptského božstva se sestává z jedenácti znamení, dle určitých období. To se vztahuje právě vždy k vládě jistého dominantního boha. Každý z mocného egyptského božstva má vlastní silní vlastnosti a tak předává přírodní cestou do žil osoby, narozené v tomto období. Egyptský horoskop je dlouhá staletí užívaný, vykládaný na území dnešního Egypta, ale i okolních zemí.

Jedenáct bohů

V kultuře egyptského božstva, respektive egyptského horoskopu, je astrologie vyzývána jako dar bohů, proto je také horoskop spojen s jednotlivými egyptskými bohy. Charakteristika znamení, tedy egyptského boha vždy vychází z kultury, zvyklostí a také spojením s pozorováním lidského chování. Možná je až poněkud zvláštní, nahodilé, že v odlišných oblastech světa se přece jen užívalo porovnání horoskopů, vliv astrologie na lidské chování, vnímání.

Mocné božstvo

V Egyptě se vyzývají bohové: Hator – 29. 12. – 29. 1., Amon – Ra 30. 1. – 1. 3., Mut 2. 3. – 3. 4., Isis 4. 4. – 6. 5., Horus 7. 5 . – 8. 6 ., Geb 9. 6. – 12. 7., Sechmet 13. 7. – 14. 8., Toth 15. 8. – 16. 9., Seth 17. 9. – 20. 10., Osiris 21. 10. – 25. 11., Anubis 26. 11. – 28. 12.

Inspirace v umění

Starý egyptský horoskop posloužil mnohokrát jako inspirace nejen co se týče architektury, ale i malířství, nebo dokonce filmových tvůrců, mimo jiné i třeba módních návrhářů. Označení jména egyptských bohů se také užívá často při hledání názvů restaurací, podniků, ale třeba i firem nebo produktů. Propůjčuje tak velice osobité magické kouzlo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.