Meteo citlivost

Meteo citlivost představuje citlivost a vnímavost těla člověka, který je vnímavý na počasí. Jde o individuální záležitost. Vliv na tuto skutečnost má i zdraví jedince, psychický stav a věk. Ti, s meteovisimyí trápí více měnící se povětrnostní podmínky než vysoký nebo nízký atmosferický tlak.

Co je meteo citlivost

Meteo citlivost je spojena s bolestí hlavy i s bolestí starých již zhojených zranění. Těmto lidem se s vlivem počasí také špatně spí. Stačí jim, když teplota náhle klesne, nebo stoupne.

Průzkumu meteocitlivosti se věnuje řada lékařů a dalších vědců, přírodovědců a psychologů. Ti se však povětšinou přiklání k tou, že se jedná jen o zveličené módní téma. Uznali však, že počasí sice choroby nevyvolává, avšak dost významně zhoršuje jejich stav. Jde především o choroby srdeční a cévní, onemocnění dýchacího ústrojí, infekčních chorob, alergií, psychických nemocí i pohybových onemocnění. Zvyšuje se i počet výjezdů záchranek.

Hůře tyto změny počasí snáší lidi, kteří tráví málo času na čerstvém vzduchu a vedou sedavý způsob života.

 Meteocitlivost se projevuje

Vedle bolesti hlavy, únavy a problémy se spaním se objevují i závratě, změny nálady, bolest u srdce, dušnost, těžkost a nevolnost. Revmatické problémy se objevují ponejvíce ve spojitosti s vlhkým počasím, které doprovází výrazné změny povětrnostních podmínek. Kardiovaskulární onemocnění se zhoršují ve chvíli výkyvů atmosférického tlaku, či u náhlých výkyvů teplot. Náhlé změny teplot neblaze působí i na dýchací systém.

 Co dělat pro zmírnění problémů?

Pokud nejde chorobu vyléčit, můžete si pomoci inhalací esenciálních olejů, a to především máty, levandule a rozmarýnu. U bolesti hlavy vám může pomoci masáž ušních lalůčků. Vhodné rovněž je, abyste se v tomto období nepřepínali. Naučte se relaxovat. Poslouchejte své tělo a respektujte jej. Bude vám pak lépe.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu pět mečů

Balíček tarotových karet slouží k výkladu budoucnosti již několik set let. Záhadou na celém tom je, že se doposud nepodařil zjistit původ. Jsou sice jisté teze, ale skutečná historie není známá, neví se přesně, odkud karty pochází. Ví se jen, že sedmdesát osm karet je rozděleno na velkou arkána, jež obsahuje dvacet dva karet a malou, která paradoxně obsahuje karet padesát šest. Je to zejména proto, že malá arkána je mladší.

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.