Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Často Vám pomáhám zodpovědět význam Vašeho snu z těchto hledisek. 

  • Co Vám ve snu bylo naznačeno, co to pro Vás znamená. 
  • Jaký přínos měl sen pro Vaši budoucnost, jak ji ovlivní. 
  • Jaký byl skrytý význam jednotlivých událostí, které se ve snu staly.
  • Zda se Vám sen bude opakovat a proč se tomu tak bude dít.

Ohlasy

Baby123:

Zdají se mi dost zmatené sny. Poradila jsem se s Karin velkou odbornicí, ona mi pomohla identifikovat některé nejdůležitější obrazy. Ukázalo se, že mě hodně brzdí v životě strach ze selhání, stejně jako to bylo ve snu například strach překročit nějaký příkop. Když jsem si to uvědomila, tak to pro mě byla veliká úleva.


simartin:

Na význam snů hodně věřím. Ale jeden jsem si neuměl sám vysvětlit. Jak mi poradila Karin, tak jsem si dělal deník snů a společně jsme pak přišli na to, že je tam hodně symbolů mého strachu ze šéfa. Karin mi taky dodala odvahu, abych se k tomu problému postavil čelem.


wendyLL:

Jednou jsem měla ve snu takovou předtuchu o svém psovi jak se mi zaběhl na silnici a tam se bohužel srazil s autem. Paní Karin si se mnou povídala a řekla mi, že se mi moje mysl snažila říct, že někde kolem svého pejska nemám bezpečné prostředí. Prohledala jsem celou zahradu a opravdu byla v plotě díra. Rychle jsem to spravila tak už miláčkovi žádné nebezpečí nehrozí!


sands.of.Time:

Kdykoliv se stane, ze spatne spim, jsem nejaka rozrusena, nebo si treba dam pred spanim silnejsi caj, tak me potom pronasleduji nocni mury. Chtela jsem vedet, cim to je. Tady na Vestirne si me vyslechli, zkusila jsem popsat nektere svoje zle sny. Zatim se nepodarilo najit zadne spojeni, tak jsem trosku zklamana. Musim se s tim sama vyrovnavat a dbat na to, abych nedelala nic, co je u me spoustecem tech opravdu neprijemnych nocnich mur.


ChR6Bf:

Karin je úžasná!! podle toho co se mi opakovaně zdálo, přišla na to, že jsem asi těhotná! A při tom se mi nezdálo nic o miminkách, takže je to opravdu odbornice! Zkusila jsem si po její radě udělat test který by to potvrdil nebo vyvrátil, no a byla to pravda!


Cintye:

Dobrý den, jmenuji se Cintye je mi čtyřicetosm let. Vždycky věřím, že to co vidíme, třeba ve snu nebo těsně před usnutím, nám může prozradit hodně o tom, co skutečně prožíváme skrytě nebo-li v naší duši.Tady jsem dostala za pravdu, skutečně se do snů můžou promítat obrazy, představy, nebo další pochody v mysli, které ani jinak nemusíme vnímat. Mě se takhle ve snu ukázal obličej mého budoucího manžela, i když je to mnoho let, tak si to stále pamatuju jakoby to byla včera. Takový hezký chlap a hlavně intenzivní pohled. I když to zatím byl cizinec, hned jak jsem ho viděla tak jsem ho poznala a pak jsem si ho taky dobyla pro sebe. Takže všem radím, že by se měli na věštírnu taky obrátit, pokud se jim zdálo něco, nějaký hodně silný symbol.Mohlo by to ovlinit celou budoucnost.


katka katie:

Nevěřím těm starým pověrám,jakože když člověk vidí ve snu peníze tak mu umře někdo z rodiny. Jako malá jsem taky měla snář a tam to přesně takhle bylo. Ale stejně se mi to zavrtalo někam do hlavy, takže když se mi zase zdálo o tom, že jsem vyhrála velkou částku peněz, měla jsem takovou předtuchu. Takže jsem volala věštkyni Karin, všechno jí vylíčila. Uklidnila mě, že dneska se ty sny vidí trochu jinak než dřív. No a nikdo blízký mi neumřel.


sokolda:

Hnedka si všechno píšu kdyz se mi něco zda, jedině tak totiž mužu pak přesně všechno popsat. Někdy je těžky si na to vzpomenout, ale Karin má dobre techniky takové jako by tipy, jak postihnout to hlavni. Potom mi pokaždé pomáhá z toho vyčíst nějaký významy třeba se soustředime na neco čistě chlapskyho když jsem muž.


fanda:

Mě se zdál super sen, že český mančaft vyhrál zlatou medaili! Tak jsem hned volal tady na uvedené číslo jestli se to teda potvrdí, protože to bych si hned vsadil. Karin se hezky smála, asi je taky fanynka, ale pak mi vysvětlila, že takhle to bohužel nefunguje. Že tohle nebyl žádný symbol ve snu, ale jenom výraz toho, co bych si přál. To by si přál asi každej, takže jsem si popřáli ke sledování hodně štěstí našemu týmu. Třeba se mi bude zdát někdy něco zajímavějšího, abych se mohl dozvědět, co to teda znamená.


Dolínek:

Ahoj Karin, snad nevadí, že si takhle tykáme. Máš moc příjemný hlas a rozhodně o té hle svojí práci hodně víš a vždycky mi taky dokážeš poradit. Bylo by super, kdyby jsme se někdy mohli vidět, to bychom pak všechny ty symboly ve snech prodiskutovali osobně. A já bych si taky moc rád nechával zdát o tobě, snad to není moc troufalý!


Váš vzkaz