Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Odmítnout zapojit se do hádky, neznamená slabost ani to, že by vám na daném vztahu nebo člověku nezáleželo, prostě jen odmítáte řešit něco, co je zbytečné, co nemá řešení a co jen bere vaši vzácnou energii. Pokud daná věc nevede k řešení a je to jen koloběh bez poučení, vyústění a vyřešení, nemá to smysl. Dříve než se do takové hádky necháte vtáhnout, zvažte proto, jestli je situace skutečně tak potřebná, abyste se pro ni vyždímali.

Dejte si pozor, řada z nich se tváří rádoby důležitě, ale pravda je jiná. Jde o manipulaci, citové vydírání, působení na vaše emoce a jelikož na tyto věci jste zvyklí okamžitě reagovat, ztrácíte nejvíce energie. Přitom by stačilo napočítat do deseti. Rázem by vám došlo, že vše je jinak a až tak důležité to není.

Moc dobře si proto vybírejte, jaké hádky se zúčastníte a kterou raději necháte být. Máte právo na to druhým lidem jasně říct, že vám sice na nich záleží a respektujete jejich vyjádření a názor, že to berete na vědomí, ale vy se prostě hádat nebudete, protože víte, že by to stejně nikam nevedlo. Vážně nemusíte reagovat na každý podnět! Je jen na vás, čemu se rozhodnete věnovat a do čeho investujete svůj čas. A nikdo vám to nemůže vyčítat. Sice nezměníte to, co si druhý člověk myslí a třeba i o vás. Nezměníte ani to, co vám řekne, ale neztratíte energii. Nebudete vyčerpaní a vysátí. Pamatujte si, že i když se bude jevit všechno důležitě a neodkladně, váš život je důležitější!

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Arrivismus

Arrivismus v sobě neskrývá nic jiného než vampirismus. S nadšením pro upíry, to však má co do činění skutečně pramálo. Jde o práci s energií, ať už vědomě, nebo nevědomě. S vampíry to má společného pouze to, že stejně jako upíři sáli krev, tito lidé sají energii. Energii si berou bez zájmu o to, jestli jim ji chcete poskytnout vědomě a dobrovolně anebo nikoliv. Ano, řeč je o energetických upírech, kteří rádi manipulují.