Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Odmítnout zapojit se do hádky, neznamená slabost ani to, že by vám na daném vztahu nebo člověku nezáleželo, prostě jen odmítáte řešit něco, co je zbytečné, co nemá řešení a co jen bere vaši vzácnou energii. Pokud daná věc nevede k řešení a je to jen koloběh bez poučení, vyústění a vyřešení, nemá to smysl. Dříve než se do takové hádky necháte vtáhnout, zvažte proto, jestli je situace skutečně tak potřebná, abyste se pro ni vyždímali.

Dejte si pozor, řada z nich se tváří rádoby důležitě, ale pravda je jiná. Jde o manipulaci, citové vydírání, působení na vaše emoce a jelikož na tyto věci jste zvyklí okamžitě reagovat, ztrácíte nejvíce energie. Přitom by stačilo napočítat do deseti. Rázem by vám došlo, že vše je jinak a až tak důležité to není.

Moc dobře si proto vybírejte, jaké hádky se zúčastníte a kterou raději necháte být. Máte právo na to druhým lidem jasně říct, že vám sice na nich záleží a respektujete jejich vyjádření a názor, že to berete na vědomí, ale vy se prostě hádat nebudete, protože víte, že by to stejně nikam nevedlo. Vážně nemusíte reagovat na každý podnět! Je jen na vás, čemu se rozhodnete věnovat a do čeho investujete svůj čas. A nikdo vám to nemůže vyčítat. Sice nezměníte to, co si druhý člověk myslí a třeba i o vás. Nezměníte ani to, co vám řekne, ale neztratíte energii. Nebudete vyčerpaní a vysátí. Pamatujte si, že i když se bude jevit všechno důležitě a neodkladně, váš život je důležitější!

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.