Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Odmítnout zapojit se do hádky, neznamená slabost ani to, že by vám na daném vztahu nebo člověku nezáleželo, prostě jen odmítáte řešit něco, co je zbytečné, co nemá řešení a co jen bere vaši vzácnou energii. Pokud daná věc nevede k řešení a je to jen koloběh bez poučení, vyústění a vyřešení, nemá to smysl. Dříve než se do takové hádky necháte vtáhnout, zvažte proto, jestli je situace skutečně tak potřebná, abyste se pro ni vyždímali.

Dejte si pozor, řada z nich se tváří rádoby důležitě, ale pravda je jiná. Jde o manipulaci, citové vydírání, působení na vaše emoce a jelikož na tyto věci jste zvyklí okamžitě reagovat, ztrácíte nejvíce energie. Přitom by stačilo napočítat do deseti. Rázem by vám došlo, že vše je jinak a až tak důležité to není.

Moc dobře si proto vybírejte, jaké hádky se zúčastníte a kterou raději necháte být. Máte právo na to druhým lidem jasně říct, že vám sice na nich záleží a respektujete jejich vyjádření a názor, že to berete na vědomí, ale vy se prostě hádat nebudete, protože víte, že by to stejně nikam nevedlo. Vážně nemusíte reagovat na každý podnět! Je jen na vás, čemu se rozhodnete věnovat a do čeho investujete svůj čas. A nikdo vám to nemůže vyčítat. Sice nezměníte to, co si druhý člověk myslí a třeba i o vás. Nezměníte ani to, co vám řekne, ale neztratíte energii. Nebudete vyčerpaní a vysátí. Pamatujte si, že i když se bude jevit všechno důležitě a neodkladně, váš život je důležitější!

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.