Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Odmítnout zapojit se do hádky, neznamená slabost ani to, že by vám na daném vztahu nebo člověku nezáleželo, prostě jen odmítáte řešit něco, co je zbytečné, co nemá řešení a co jen bere vaši vzácnou energii. Pokud daná věc nevede k řešení a je to jen koloběh bez poučení, vyústění a vyřešení, nemá to smysl. Dříve než se do takové hádky necháte vtáhnout, zvažte proto, jestli je situace skutečně tak potřebná, abyste se pro ni vyždímali.

Dejte si pozor, řada z nich se tváří rádoby důležitě, ale pravda je jiná. Jde o manipulaci, citové vydírání, působení na vaše emoce a jelikož na tyto věci jste zvyklí okamžitě reagovat, ztrácíte nejvíce energie. Přitom by stačilo napočítat do deseti. Rázem by vám došlo, že vše je jinak a až tak důležité to není.

Moc dobře si proto vybírejte, jaké hádky se zúčastníte a kterou raději necháte být. Máte právo na to druhým lidem jasně říct, že vám sice na nich záleží a respektujete jejich vyjádření a názor, že to berete na vědomí, ale vy se prostě hádat nebudete, protože víte, že by to stejně nikam nevedlo. Vážně nemusíte reagovat na každý podnět! Je jen na vás, čemu se rozhodnete věnovat a do čeho investujete svůj čas. A nikdo vám to nemůže vyčítat. Sice nezměníte to, co si druhý člověk myslí a třeba i o vás. Nezměníte ani to, co vám řekne, ale neztratíte energii. Nebudete vyčerpaní a vysátí. Pamatujte si, že i když se bude jevit všechno důležitě a neodkladně, váš život je důležitější!

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.