Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Citlivost a vnímavost Raka

Rak je znamení dost citlivé, vnímavé. Proto se také uplatí na pozicích, kde se může o někoho starat, pečovat a poskytovat plnou péči. Ideální je tak zdravotní sestra, ošetřovatel, nebo i vychovatelka v mateřské škole či družině. Uplatnění Rak nalezne i v domě s pečovatelskou službou, a bude šťasten i v dětském domově.

Služby obecně

Ale nejen jako osoba pomocná, pro potřebné. Rak bude spokojený na pracovních pozicích, jako je číšník, kuchař, nebo třeba i realitní makléř. Může mít uplatnění jako lékárník, prodavač, dnes známý pozice jako prodejní asistent. Jako knihovník, pracovník knihovny, nebo průvodce v muzeu či na zámku.

Umělecké sklony

Protože je Rak od přírody dost vnímavý, své uplatnění nalezne i na takových pozicích, jako je módní návrhář, švadlena, designér, krejčí, ale i spisovatel, obchodník s uměním nebo archeolog. Rak je bádavé znamení, zajímá se o historii, takže i ve veškerých oborech, jako je právě historik, pracovník v muzeu nebo kurátor, starožitník, prodejce v antikvariátu a tak dále, nalezne své uplatnění.

Pro co se Rak moc nehodí

Rak potřebuje kontakt s lidmi, musí mít pocit, že je jim nápomocen, nebo je pro ně nějakou spojkou, jež je přivede na správnou cestu. V žádném případě tak nebude spokojen na pozicích, kde je nutné vyžadovat izolaci od okolního světa, ale i lidí. Určitě ne jako pracovník v laboratoři, nebo někde ve skladu, kde narazí tak maximálně na vysokozdvižný vozík. Rak potřebuje kontakt s lidmi a být kreativní, nápomocný.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?