Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Citlivost a vnímavost Raka

Rak je znamení dost citlivé, vnímavé. Proto se také uplatí na pozicích, kde se může o někoho starat, pečovat a poskytovat plnou péči. Ideální je tak zdravotní sestra, ošetřovatel, nebo i vychovatelka v mateřské škole či družině. Uplatnění Rak nalezne i v domě s pečovatelskou službou, a bude šťasten i v dětském domově.

Služby obecně

Ale nejen jako osoba pomocná, pro potřebné. Rak bude spokojený na pracovních pozicích, jako je číšník, kuchař, nebo třeba i realitní makléř. Může mít uplatnění jako lékárník, prodavač, dnes známý pozice jako prodejní asistent. Jako knihovník, pracovník knihovny, nebo průvodce v muzeu či na zámku.

Umělecké sklony

Protože je Rak od přírody dost vnímavý, své uplatnění nalezne i na takových pozicích, jako je módní návrhář, švadlena, designér, krejčí, ale i spisovatel, obchodník s uměním nebo archeolog. Rak je bádavé znamení, zajímá se o historii, takže i ve veškerých oborech, jako je právě historik, pracovník v muzeu nebo kurátor, starožitník, prodejce v antikvariátu a tak dále, nalezne své uplatnění.

Pro co se Rak moc nehodí

Rak potřebuje kontakt s lidmi, musí mít pocit, že je jim nápomocen, nebo je pro ně nějakou spojkou, jež je přivede na správnou cestu. V žádném případě tak nebude spokojen na pozicích, kde je nutné vyžadovat izolaci od okolního světa, ale i lidí. Určitě ne jako pracovník v laboratoři, nebo někde ve skladu, kde narazí tak maximálně na vysokozdvižný vozík. Rak potřebuje kontakt s lidmi a být kreativní, nápomocný.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.