Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Citlivost a vnímavost Raka

Rak je znamení dost citlivé, vnímavé. Proto se také uplatí na pozicích, kde se může o někoho starat, pečovat a poskytovat plnou péči. Ideální je tak zdravotní sestra, ošetřovatel, nebo i vychovatelka v mateřské škole či družině. Uplatnění Rak nalezne i v domě s pečovatelskou službou, a bude šťasten i v dětském domově.

Služby obecně

Ale nejen jako osoba pomocná, pro potřebné. Rak bude spokojený na pracovních pozicích, jako je číšník, kuchař, nebo třeba i realitní makléř. Může mít uplatnění jako lékárník, prodavač, dnes známý pozice jako prodejní asistent. Jako knihovník, pracovník knihovny, nebo průvodce v muzeu či na zámku.

Umělecké sklony

Protože je Rak od přírody dost vnímavý, své uplatnění nalezne i na takových pozicích, jako je módní návrhář, švadlena, designér, krejčí, ale i spisovatel, obchodník s uměním nebo archeolog. Rak je bádavé znamení, zajímá se o historii, takže i ve veškerých oborech, jako je právě historik, pracovník v muzeu nebo kurátor, starožitník, prodejce v antikvariátu a tak dále, nalezne své uplatnění.

Pro co se Rak moc nehodí

Rak potřebuje kontakt s lidmi, musí mít pocit, že je jim nápomocen, nebo je pro ně nějakou spojkou, jež je přivede na správnou cestu. V žádném případě tak nebude spokojen na pozicích, kde je nutné vyžadovat izolaci od okolního světa, ale i lidí. Určitě ne jako pracovník v laboratoři, nebo někde ve skladu, kde narazí tak maximálně na vysokozdvižný vozík. Rak potřebuje kontakt s lidmi a být kreativní, nápomocný.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický význam jména Hana

Jméno Hana patří v České republice k těm nejoblíbenějším ženským jménům, které ustálo převraty, století i módní trendy. Je to jméno jednoduché, snadno zapamatovatelné i vyslovitelné, a proto i praktické. Navíc v sobě skrývá i hlubokou hebrejskou myšlenku. Význam jména Hana je možno definovat pojmem šťastná, takže, co si přát víc?

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.