Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Andélské karty, díky nimž jsem pomohla již mnoha z Vás, mi zjevily zatím vždy pravdu. Andělská věstba přinese do života klid, pohodu a nové možnosti i Vám. 

 

S čím Vám nejčastěji pomáhám, co Vám sděluji.

  • Jak Vám mohou andělé pomoci v obtížných situacích.
  • Co Vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Jaké pro Vás andělé naplánovali v životě výzvy a kdy je poprosit o pomoc.
  • Co vás čeká v životě pěkného, na co se můžete těšit. 

Ohlasy

Olča:

Andělské karty jsem dostala pod stromeček jako dárek. Četla jsem si o nich a připadaly mi hodně zajímavé, ale taky tajemné. Chtěla jsem vědět, jakou budoucnost mi odhalí, ale sama jsem si netroufla na jejich výklad. proto jsem se zkusila telefonicky spojit s milou paní Lídou. Přesně mi poradila, jak karty rozložit a jak je otáčet –musela jsem vždy cítit nějaký pocit nebo vibrace. Stačilo, abych jenom naťukla, co na které kartě je a Lída hned věděla, aniž by stála za mnou. Takhle jsem volala postupně několikrát o dobrou radu a díky vaší věštírně jsem se výklad andělských karet naučila i sama.


blizenec:

Ja si nechal karty od teto profesionalky vylozit, tesne predtim, nez me cekal nastup do nemocnice a operace. Pro jistotu. Rekl jsem ji, kterou kartu si preju otocit, a byl to zrovna archandel Michael. Moc se mi ulevilo, protoze tento andel dodava silu a odvahu. Operace jsem se bal o mnoho mene. Mozna prave diky Lide a svoji vire, jsem se rychle zotavil.


uko42havr:

Z karet údajně vyplývá, že mi andělé radí, že se mám zkusit změnit a mít na svět trochu pozitivnější pohled. Věštkyně Lída mi k tomu řekla, že to musí člověk sám cítit, že je to hodně o přístupu. Jako jo, pěkný, kartám celkem věřím ,ale jak mám změnit svůj přístup, aby se mi žilo líp a vycházelo s lidmi, to už nevím.


Jess:

Mě hrozně překvapilo, jak to sedí!! Doma jsem si vykládala Taroty a taky Andělské karty a pořád jsem otáčela karty, ze kterých na mě koukalo Odpuštění, Smíření, Láska, Porozumění. Bylo to až divné. Tak jsem požádala o radu zkušenou věštkyni a astroložku, která o tom hodně ví. Otáčela karty pro mě a to poselství bylo úplně stejné!! Takže jsem ten vzkaz shůry pochopila, že se mám přestat zlobit na svého bratra, když každý může dělat chyby.


Jaro.Je.Tady:

Když začne jaro tak se vždycky cítím jako znovuzrozená. Stejně jako příroda celá rozkvetu a mám hodně energie. A pokaždý se to odrazí i na tom jak mě zrovna vidí andělé, protože to mi pak úplně podstrkují samé výborné karty, že se ani profesionální a zkušený věštkyně nestačí divit!


Angel-chopper:

Na anděly věřím od té doby, co jsem měla s přítelem nehodu na motorce. Zažila jsem i tu chvíli klinické smrti, ale stáli nade mnou andělé a ochránili mě, takže věřím, že mají se mnou nějaký plán. Vždycky před důležitým rozhodnutím se s nimi radím a oni jsou moje světlo.


tesa…:

Moje prvni setkani s andelskymi kartami bylo v te dobe, kdyz maminka zrovna prozivala tezkou chorobu a byla moc nemocna. Nemohli jsme si dovolit platit ji nejakou nemocnici nebo pecovatele, tak jsme ji meli doma, coz nam nevadilo ba prave naopak jsme byli radi s ni, ale i tak to  nekdy bylo tezke tak jsem hledala ruznou pomoc a co by mi dodalo silu. Neco tam nad nami co je ve spojeni s bohem vsemohoucim neboli andele a andelske karty. Vzdycky me v tech nejtezsich chvilich uklidnili a nebo pomohli rozumnet ruznym situacim. Maminka potom zemrela odesla ze sveta, ale diky andelskym kartam vim ze mezi nami nezustalo nic nevyreseneho a ze se maminka tam nahore ma dobre a pokojne na nas zhlizi…


Josef:

Dostal jsem tady radu, abych si jedno odpoledne udělal úplně volné, vypnul telefon i počítač, nikomu neotevíral. A zkusil si nějaká cvičení, která mi tady věštkyně poradila. Nevycucala si je z prstu, ale má to hodně natrénované právě podle toho, co ukážou karty. A podle ní se mi povedlo si opravdu odpočinout, zklidnit tělo i mysl a konečně jsem se po dlouhé době pořádně vyspal.


kamanožrouti:

My jsme diky andělským kartam překonali manželskou krizi! Nejak jsme nevěděli jestli ješte máme sílu pokracovat dal, protože přišli nejaké těžke chvíle. Karty vsechny nasvěčovali tomu, že se musime semknout a držet pri sobě v dobrem i zlem. Protoze jak vime, tak jeden proutek se snadno zlomi, ale víc proutku pohromadě je mnohem silnejších.


pusinka_1980:

Jakožto učitelka toho mám někdy plné zuby a někdy mám pocit, že už ani nechci učit dál. To si pokaždé zavolám na věštirnu, zeptám se Lídy, popovídáme si o andělských kartách a ona jich pro mě několik otočí. Vždycky tam třeba objevíme nějaké skryté významy nebo náznak toho, co mě pro mě osud chystá na další týden, měsíc… Třeba moje silné a slabé stránky, které nejsou u osobnosti úplně neměnné, ale dokážou taky reagovat a měnit se právě podle toho, co zažívám v každodenní praxi.


Váš vzkaz