Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Nejčastěji Vám karty sdělují odpovědi na tyto otázky. 

  • Jaký bude váš další osud a co Vás v životě čeká. 
  • Jak karty ukazují budoucnost Vašeho vztahu. 
  • Zda vás čekají nějaké nepříjemnosti a jak se snažit jim předejít. 
  • Co karty ukazují v budoucnosti pro Vaše příbuzné.

Ohlasy

slunicko5:

Znala jsem jenom andelske karty a z doslechu tarotky, tak jsem chtela vyzkouset neco noveho a treba i poznat neco noveho, co jsem jeste nezazila. zajima me hlavne, jestli se ty predpovedi shoduji nebo je to jenom vymysl. No a v nekterych vecech se samozrejme rozchazely, ale jinak strasna spousta veci sedela uplne presne, coz je supr.


Mrackova:

Neletěla jsem podvodníkum, kteří prodávali hrnce no a pak nešlo abychom se zbavili té smlouvy a dostali zpátky peníze.Takže jsem se dostala do menších potíží finančních a hodně nocí jsem nespala.Naštěstí mi Iveta řekla, že v mojí budoucnosti už se něco podobného nebude opakovat, že jsem se poučila ze svých chyb dost.


Rosnička z počasíčka:

Iveta hodně dobře zná, jaké významy mají jednotlivé karty,takže je opravdu odbornice na slovo vzatá. Už během chvilky mi to vysvětlila vše objasnila. Taky jsem nevěděla, že karty ne vždy chtějí odhalit svůj význam, takže to je pro mě nová informace. Někdy se vyplatí počkat, všechno si promyslet, než se člověk pustí do vykládání budoucnosti. A to není pořád všechno, co jsem se díky věštkyni dozvěděla, prostě myslím, že se vyplatí,aby si sem každý, komu záleží na své budoucnosti zavolal.


jirka:

Chlap a karty to nejde moc dohromady, a tak to delam trochu potaji a zjistuju si treba ruzny podrobnosti o vztahu, o manzelce i o kolegach z prace, co je ceka a tak.A uz minimalne pet veci se vyplnilo! Nekdy si ze mě delaji srandu, ze jsem jasnovidec!


Samá Láska:

Už před lety jsem navštívila jednu kartářku v našem městě. V té době mě dost šokovala tím, když mi řekla, že moje manželství není šťastné. Že do několika let přijde konec, ale ne tragický nýbrž jako přátelé. A já že pak najdu lásku v u jiné ženy. A musím říct, že během těch 10 let se to opravdu stalo. Tak jsem na zkoušku zavolala Ivěte a předstírala jsem,že jsem pořád vdaná (za což se omlouvám). A neobelstila jsem ji, taky jí karty ukázaly, že moje manželství není šťastné a že mě to táhne spíš k ženám, tak bych neměla svoje city potlačovat. Takže vám všem radím, abyste věštkyním věřily, ony často opravdu vidí něco, co my obyčejní smrtelníci nevidíme.


Nosek:

Předpověd může být dost krutá- ale i tak je to napsané v osudu a my to nemůžeme změnit. Mě karty ukázaly,že přijdu o někoho milovaneho. Dlouho jsem si myslel,že to bude muj tatínek, který prodelal mozkovou příhodu.Ale tatínek se uzdravil a daří se mu dobře- bohužel umřel náš pejsek belgický ovčák. Iveta měla pravdu,když mi smutně říkala,že budu bohužel hodně truchlit.


Zavinář:

Může se to splnit co astroložka vyluští z karet i když někdy, trochu jinak než by člověk čekal. Mně bylo vyvěštěno že získám naprosto úžasnou tchyni se kterou si budu úžasně rozumět. To jsem se nasmál a trochu i věštkyni řekl že je padlá na hlavu, já si se svojí tchyní nerozumím ani trochu a skoro se s ní nestýkám. Ale začal ve mě hlodat červíček,jestli teda náhodou nedojde k rozvodu s manželkou a nové svatbě… Nakonec to dopadlo úplně jinak.Tchyně sama si prožila několik těžkých ran za sebou ale pak se s ní něco stalo, že se začala na život dívat úplně jinak, přehodnotili jsme naše vztahy a opravdu jsem tak „získal“ úžasnou druhou maminku.


Rizvana:

Dobrý den Ivetko, není to jednoduché snažit se lidem nabízet pomoc s jejich budoucím životem, ale přitom se potkávat s takovými skeptiky. Nic si z nich nedělejte, to radši poslouchejte mě, která si nechala ukázat budoucnost a díky tomu jsou mohla určité věci změnit a nasměrovat k lepšímu.


savita.rico.darkness:

Zavolat na Věštírnu je skoro jako zajít si za věštkyní osobně. Zkousela jsem jednou i televizní astroložku a volala tam přímo do vysílání, ale byla hodně zmatená a asi jenom zaplacená a nevypadalo to, že to s kartama umí, protože říkala hrozně obecný věci. Ale tady jsem se konečně dozvěděla něco konkrétního.


Váš vzkaz