Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám? 

  • Jak se bude Vašemu dítěti dařit ve škole, zda nebude mít problémy s prospěchem. 
  • Jak na tom Vaše dítě bude se vztahy
  • Co čeká Vaše dítě v pracovním životě a karieře.
  • Jak se v budoucnu bude vyvíjet vztah Vašeho dítěte k Vám. 

Ohlasy

JahůdkaSladká

Obrátila jsem se na paní Zdeňku, když ve školce naší dcerky byly problémy. Tato astroložka rozhodně umí svojí práci dělat dobře. Paní Zdeňka mi poradila, že pro budoucnost mého dítěte bude nejlepší změna školky, že tam bude mnohem teplejší a vřelejší atmosféra. To se potvrdilo, dcerka hned zapadla do kolektivu a dělá pokroky doslova před očima.


Marie.Nech

Moji dceru opustil manžel a byla na tom špatně. Připadalo mi dokonce že se o svoje synky neboli moje vnuky nestará dobře! Zavolala jsem Zdeňce a ta mě uklidnila, že se všechno urovná až se objeví nový přítel mojí dcery. Vše zjistila pomocí výkladu karet. To, co předpověděla se stalo jako blesk z čistého nebe a naši kluci jsou s novým tatínkem hrozně šťastní.


honzys

Bál jsem se, že moje dcera má nějaké problémy jako například anorexie. Paní Zdeňka mi vyložila cestu a opravdu se tady ukázalo nějaké nebezpečí. Díky ní jsem se rozhodl jednat, hodně jsem s dcerou promluvil ona se umoudřila. Dokonce teď pomáhá ostatním kdo mají tyto problémy. Třeba ještě zavolám“!


Smile

Já myslím, že karty nemůžou lhát. Obzvlášť když jenom zavoláte, skoro nic o sobě neřeknete, věštkyně Zdeňka vám vyloží karty a z nich všechno přečte… Totéž udělala pro moji dcerku. Postavení hvězd při jejím narození a specifické znaky v kartách ukazují, že moje dcerka bude pravděpodobně talentovaná umělkyně, i když její cesta nahoru nebude úplně snadná. Ale já věřím, že to v ní opravdu je, takže ji v tom odmalička podporuju.


Bělásek zlatý

Myslela jsem, že když moje dcera krásně prospívá celé gymnázium,půjde na vysokou školu a bude z ní vážená právnička. Jenže při výkladu karet se tam objevila nějaká životní změna,o které my jako rodiče nevíme. Prý zamíchá s mnoha životy. Dceři jsem o tom nic neřekla, nechtěla jsem jí nedej Bože nasadit brouka do hlavy.No a opravdu- po maturitě nám najednou sdělila, že na vyoskou nepůjde. Našla si totiž brigádu na celý rok a to v Kanadě. Řekla,že si chce zlepšit jazyk a teprve potom se přihlásí na studia. Docela těžko jsem to rozdýchávala. Možná, kdybych dala na radu karet a věštkyně Zdeňky a pak si o tom s dcerou promluvila, zvládla bych tu zprávu klidněji.


veselajarka

Nejdriv jsem mela trochu problem porozumet tomu stylu jakym vestkyne Zdeňka mluvila. Ja jsem takova obycejna zenska,tak mam radsi obycejny mluveni. Ale potom se to ve mne obratilo a diky Zdeňce jsem si poridila taky karty a ruzne knizky s tematem astrologie. Neco jsem nastudovala je to zajimave a kdyz prijdou kamaradky na kafco,tak jim sama vykladam osud nebo zkousime odhadnout budouci zivot jejich deti.


mwernischka

Děti jsou naše budoucnost! Tomu naprosto věřím a chci být připravená, na to co přijde.Sama mám tři děti a starám, se o ně sama. Po věštírně jsem chtěla, aby mi ukázala budoucnost, co a jak v osudu. Nějaké těžkosti tam můžou být, ale jinak z mích dětí vyrostou slušní lidi, což jsem si, strašně moc oddychla.


Suma sumárum

Ale jo, dobrý dobrý. Nevím sice, čemu všemu se dá věřit ale snad něčemu jo. Hlavně mám radost, že u svýho syna mě nečekají nic jako vážné nemoci nebo úrazy. hlavně bude zdravý. Musím se taky sama snažit,aby se měl dobře, to vím dávno sama, na to jsem nepotřebovala horoskop. Ale těch peněz na sms nelituju.


kristynaondrej

to jsou jmena mych deti. Jsou to dvojcatka ktere se narodily pri tezkem porodu a po hrozne dlouhe dobe kdy jsem nemohla otehotnet. S manzelem to byly tezke casy,ale pak souhlasil s umelym oplodnenim. Zavolala jsem do vestirny pro radu,kdy je na to ta nejlepsi doba. astrolozka mi rekla,ze kdyz pujdu na oplodneni v zime tak se to pravdepodobne podari az napotreti. Ale kdyz vydrzim jeste pul roku az do leta,tak se zadari hned napoprve a obe moje deti taky budou mit v kartach napsany priznivy osud. a podarilo se!!! Diky Zdeňce mam Kristynku a Ondraska a jsem moc stastna!


Uvěřil jsem

Už je to delší dobu. ŽenA je spíš stydlivá a přála si znát osud a budoucnost našeho dítěte, tak mi řekla, abych sem na linku zavolal já. Tyhle horoskopy moc nemusím takže mě překvapilo, jak to vlastně proběhlo docela příjemně. Tímto se ještě jednou omlouvám Zdeňce, že jsem na ni byl ze začátku ironický. Skutečně má některé dobré rady.


Váš vzkaz