Planety a zdraví

Jedním z vlivů, jaké na nás planety mají, je naše zdraví. Jejich nebeské postavení při našem narození ovlivňuje i naše zdraví. Ovlivnit jej přitom může buď pozitivně anebo negativně. Pokud jste doposud tápali, proč vás trápí to, či ono, třeba u nás najdete odpověď.

Slunce

Slunce je spojeno v astrologii se srdcem, míchou, oběhovým systémem a také i hospodařením kyslíku v těle. Když je ve špatném postavení, způsobuje to onemocnění těchto systémů. Pozor, má celkově velký význam na naši vitalitu.

 Měsíc

Měsíc je hodně úzce spjat s psychikou a emocemi. Ovlivňuje ženské orgány, schopností otěhotnět, žaludkem a projevováním citů.

 Merkur

Merkur ovládá mozek, nervovou soustavu, ruce a centrum řeči. Může za vyčerpání, bolest hlavy potíže při komunikaci a ztrátu paměti.

 Venuše

Venuše zajišťuje rovnováhu v těle. Úzce spjata je s ledvinami, krkem, hmate, cévami, vaječníky, a brzlíkem. To, jak je Venuše postavená může ovlivnit pohlavní nemoc anebo stavy spojené s nestřídmým životem.

 Mars

Planeta Mars ovlivňuje mužské pohlavní orgány, hlavu a svaly. Dále pak ovlivňuje hospodaření s teplem a železem. Jeho špatné postavení může způsobit horečnaté onemocní, záněty, krvácení, vysoký krevní tlak, vyrážku, bodnutí hmyzem, pokousání, popálení a úrazy spojené s impulzivním chováním.

 Jupiter

To, jak je postaven Jupiter, ovlivňuje funkci jater a boků. Dále je spojen i s výživou a růstem. Může za nadváhu, alkoholismus a jiné závislosti.

 Saturn

Planeta Saturn ovlivňuje pokožku, vlasy, zuby, kosti a slezinu. Na starost má i hospodaření s vápníkem a tedy i stavbu kostí. Když je v nevýhodném postavení, může způsobit těžkosti s růstem, látkovou výměnou i dalšími chronickými chorobami.

 Uran

Uran ovlivňuje nervové zatížení, nehodovost, zrychlení i nepravidelnost funkce. Poškozený Uran inklinuje k poruchám rytmu a onemocněním se záchvaty. Může za náhlé stavy, tedy traumata, zlomeniny, krvácení, ale i nečekaná uzdravení.

 Neptun

Neptun má vliv na hypofýzu a nervový systém. Je to právě on, kdo ovlivňuje, jak kdo stárne, jak komu ubývají síly, koho trápí nemoci z opotřebování (a kdy). Je to on, kdo je spjat s psychosomatickými chorobami. Neptun způsobuje infekční onemocnění, kožní choroby, letargii i alergické reakce.

 Pluto

Pluto ovlivňuje metabolismus, tedy i slinivku břišní a vyprazdňování. Může ze problémy s vylučovacími orgány i nemoci rozmnožovacích orgánů.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Štír?

Vášeň je to, co je pro spojení partnerského svazku lva a štíra typické. Jejich vztahu bude neustále pod náporem silných emocí a pravdou je, že zde bude mít velké „slovo“ vášnivé udobřování po dost složité a vyčerpávající hádce. Problémem tohoto vztahu bude především to, že jsou oba dost svébytní a tvrdohlaví a taky ani jeden nepochybuje o své pravdě a tom, že prostě na jedné straně musí být pravda. Budou se často scházet a rozcházet, protože je to k sobě neuvěřitelně přitahuje.

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.

Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.