Planety a zdraví

Jedním z vlivů, jaké na nás planety mají, je naše zdraví. Jejich nebeské postavení při našem narození ovlivňuje i naše zdraví. Ovlivnit jej přitom může buď pozitivně anebo negativně. Pokud jste doposud tápali, proč vás trápí to, či ono, třeba u nás najdete odpověď.

Slunce

Slunce je spojeno v astrologii se srdcem, míchou, oběhovým systémem a také i hospodařením kyslíku v těle. Když je ve špatném postavení, způsobuje to onemocnění těchto systémů. Pozor, má celkově velký význam na naši vitalitu.

 Měsíc

Měsíc je hodně úzce spjat s psychikou a emocemi. Ovlivňuje ženské orgány, schopností otěhotnět, žaludkem a projevováním citů.

 Merkur

Merkur ovládá mozek, nervovou soustavu, ruce a centrum řeči. Může za vyčerpání, bolest hlavy potíže při komunikaci a ztrátu paměti.

 Venuše

Venuše zajišťuje rovnováhu v těle. Úzce spjata je s ledvinami, krkem, hmate, cévami, vaječníky, a brzlíkem. To, jak je Venuše postavená může ovlivnit pohlavní nemoc anebo stavy spojené s nestřídmým životem.

 Mars

Planeta Mars ovlivňuje mužské pohlavní orgány, hlavu a svaly. Dále pak ovlivňuje hospodaření s teplem a železem. Jeho špatné postavení může způsobit horečnaté onemocní, záněty, krvácení, vysoký krevní tlak, vyrážku, bodnutí hmyzem, pokousání, popálení a úrazy spojené s impulzivním chováním.

 Jupiter

To, jak je postaven Jupiter, ovlivňuje funkci jater a boků. Dále je spojen i s výživou a růstem. Může za nadváhu, alkoholismus a jiné závislosti.

 Saturn

Planeta Saturn ovlivňuje pokožku, vlasy, zuby, kosti a slezinu. Na starost má i hospodaření s vápníkem a tedy i stavbu kostí. Když je v nevýhodném postavení, může způsobit těžkosti s růstem, látkovou výměnou i dalšími chronickými chorobami.

 Uran

Uran ovlivňuje nervové zatížení, nehodovost, zrychlení i nepravidelnost funkce. Poškozený Uran inklinuje k poruchám rytmu a onemocněním se záchvaty. Může za náhlé stavy, tedy traumata, zlomeniny, krvácení, ale i nečekaná uzdravení.

 Neptun

Neptun má vliv na hypofýzu a nervový systém. Je to právě on, kdo ovlivňuje, jak kdo stárne, jak komu ubývají síly, koho trápí nemoci z opotřebování (a kdy). Je to on, kdo je spjat s psychosomatickými chorobami. Neptun způsobuje infekční onemocnění, kožní choroby, letargii i alergické reakce.

 Pluto

Pluto ovlivňuje metabolismus, tedy i slinivku břišní a vyprazdňování. Může ze problémy s vylučovacími orgány i nemoci rozmnožovacích orgánů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 20 poslední soud

Sedmdesát osm karet tarotu slouží po mnohou let, staletí k výkladu budoucnosti a odpovídání na otázek běžného žití. Lidé si mohou na karty učinit vlastní názor, ale pokud by se jednalo o skutečný nesmysl, již by jistě karty nebyly na světě. Něco na nich být musí, když jsou populární stále více a lidé se s otázkami na karty obrací také poměrně často.

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.