Kávová sedlina? Naučte se v ní číst jako profesionál!

Milujete dobrou kávu a rádi si ji dopřáváte při četbě horoskopu nebo čtení o esoterice? Co spojit příjemné s užitečným a dopřát si lahodnou kávu a přitom se dozvědět co vás čeká? Káva je všemocná rostlina, která už po mnoho století, pomáhá v medicíně, povzbuzuje mysl i duši a slouží k výčtu budoucnosti. Naučit se číst v kávové sedlině můžete i vy.

Hrneček – nejlepší je po babičce, není to však podmínka

Postup je jednoduchý, začněte vařením kávy. Na druhu zde skutečně nezáleží, v ideálním případě užijte jednoduše tu, která je vaší oblíbenou. Hrneček, který použijete, by měl být se světlým smaltem, ve stopce zúžený nebo stejného tvaru, hrdlo rozšířené. Velkou výhodou je, má-li hrníček podšálek, nejlépe s rovným dnem. Popravdě řečeno, výběr hrnečku není již dávno svazován přísnými pravidly a lze prakticky použít jakýkoliv. Pokud však máte hrneček, který jste dostali darem, či dokonce nějaký historický kousek po babičce, vězte, že práce s ním bude dynamičtější. Pro denní věštbu vám však vystačí i klasický obyčejný hrnek, s nímž každý den začínáte své ráno.

A samozřejmě Turek!

Ano, Turek, číst z jiné kávy nelze. Rituální nahlížení do budoucnosti pomocí kávové sedliny má za sebou více nežli tisíciletou historii. Byla praktikována kočovnými kejklíři i ženami, které se zdržovali na jednom místě a provozovali výhradně tuto živnost. Známy jsou i případy, kdy se věštby z kávy ujímaly i divoké kmeny jižní Ameriky. Ty však pracovaly výhradně s celými zrny: pomocí obrazců z nich sestavených po náhodném rozsypání, sestavovaly věštby a četly proroctví.

Správný postup

Kávu lze připravit klasickým způsobem, tedy zalít zhruba lžičku či dvě vroucí vodou, nebo vsypat kávu do konvičky a přivést ji pomalým plamenem k varu. Uplatnit lze s nezměněným výsledkem obě metody. Co se týká slazení, je přípustné – tedy pokud se bez cukru neobejdete. Ale myslete na to, že cukr nehraje žádnou roli, budoucnost vám to neosladí. Při samotné přípravě i následném pití už se soustřeďte na konkrétní otázku. Šálek nemusíme vypít celý, je dobré nechat v něm i kousek moku. Levou rukou, která je blíže srdci uchopíme šálek za oušku a třikrát s ním zatočíme ve směru hodinových ručiček. Následuje přiklopení podšálkem – a převrácení dnem vzhůru. Takto přenesený lógr necháme sedm minut odpočívat pod přikrytým šálkem. Ostatní je už na nás.

Výklad není věda

Výklad z kávové sedliny je jen a jen v našich rukou. Důležité je, nemyslet na nic jiného a soustředit se na svůj vnitřní hlas. Je to právě vaše intuice, kdo výklad podává. Obecně platí, že první myšlenka, která vás napadne (obrazec), platí. Nespekulujte, nevymýšlejte si. Po odklopení položíme hrneček stranou a natočíme jej ouškem k sobě. Někdy je sedlina jeden celek, jindy se naopak rozvětví. Ten rys, který je nejblíže oušku se týká přímo vás nebo vaší rodiny. Na opačné straně je věštba, vztahující se k vaší práci či profesy. Vpravo naleznete budoucnost, vlevo minulost. Uvidět můžete hvězdy, značící štěstí, kolečka mincí, které oznamují zbohatnutí nebo i dluhy. Každý symbol lze identifikovat a spojit jej s vaším životem. Mějte na paměti, že hvězdy přejí připraveným a odvážným. Pokud se tedy objeví problém, řešte jej, když vám naopak sedlina oznámí štěstí, těšte se z něj.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.