Výklad tarotu – Velekněžka

Další kartou z velké arkány a celkového balíčku 78 tarotových karet je číslo 2, Velekněžka, jež je zásadní ochrannou kartou. Dalo by se předpokládat, že tedy jde o kartu pozitivní, radostnou při výkladu.

Co karta znamená

Karta Velekněžky nepřímo nutí, vynucuje u tazatele klid, obrácení se k vlastním vnitřním silám a využití svého potenciálu a také zamyšlení se nad sebou, uzavření se do sebe a hloubání, spíše než vykřikování a dávání problémům ještě další punc velikosti.

Pozitivní významy

Ochranná karta je tu od toho, aby ochraňovala a to především tazatele. Ten by se, pokud mu ve výkladu padne právě tato karta, měl věnovat více svému vnitřnímu „já“, hodně hloubat v potížích a přemýšlet o celém dění z pohledu nezaujatého diváka, než se pouštět do neuvážených konfliktů. Karta předurčuje vnímání tajemství a všeho, co s tím souvisí. A také vykládá laskavost a trpělivost. Když se objeví karta velekněžky, je zapotřebí se nad potíží, která je v otázce, zamyslet a hodně využít vlastní trpělivosti k tomu, najít vhodné řešení.

Negativní významy

I tato karta, jako všechny ostatní má svůj rub. Zde je nutno zmínit, že v negativném významu lze spatřovat přetvářku i předstírání. Kolem situace se mohou tvořit bludy, klamy a nepodložené fámy, jež výrazně zkomplikují všechny možnosti, které se v životě objeví. Také značí nestálost a zmatek, který se objevuje při špatných úsudcích, jež se mohou objevit. Všechno je to zapříčiněno i nenastavení vlastních cílů a tak se vydání se na cestu bez možností.

Obecně význam karty

Obvykle je tato karta brána jako někdo blízký, milý k tazateli, často jako jeho matka. Proto i záleží opět na celkovém významu a položené otázce, ale i kombinaci s jinými kartami. Důležité je však vědět, že tato karta představuje nějakou konkrétní osobu, která je spojnicí v partnerském svazku, či jej rozděluje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.