Výklad tarotu – Velekněžka

Další kartou z velké arkány a celkového balíčku 78 tarotových karet je číslo 2, Velekněžka, jež je zásadní ochrannou kartou. Dalo by se předpokládat, že tedy jde o kartu pozitivní, radostnou při výkladu.

Co karta znamená

Karta Velekněžky nepřímo nutí, vynucuje u tazatele klid, obrácení se k vlastním vnitřním silám a využití svého potenciálu a také zamyšlení se nad sebou, uzavření se do sebe a hloubání, spíše než vykřikování a dávání problémům ještě další punc velikosti.

Pozitivní významy

Ochranná karta je tu od toho, aby ochraňovala a to především tazatele. Ten by se, pokud mu ve výkladu padne právě tato karta, měl věnovat více svému vnitřnímu „já“, hodně hloubat v potížích a přemýšlet o celém dění z pohledu nezaujatého diváka, než se pouštět do neuvážených konfliktů. Karta předurčuje vnímání tajemství a všeho, co s tím souvisí. A také vykládá laskavost a trpělivost. Když se objeví karta velekněžky, je zapotřebí se nad potíží, která je v otázce, zamyslet a hodně využít vlastní trpělivosti k tomu, najít vhodné řešení.

Negativní významy

I tato karta, jako všechny ostatní má svůj rub. Zde je nutno zmínit, že v negativném významu lze spatřovat přetvářku i předstírání. Kolem situace se mohou tvořit bludy, klamy a nepodložené fámy, jež výrazně zkomplikují všechny možnosti, které se v životě objeví. Také značí nestálost a zmatek, který se objevuje při špatných úsudcích, jež se mohou objevit. Všechno je to zapříčiněno i nenastavení vlastních cílů a tak se vydání se na cestu bez možností.

Obecně význam karty

Obvykle je tato karta brána jako někdo blízký, milý k tazateli, často jako jeho matka. Proto i záleží opět na celkovém významu a položené otázce, ale i kombinaci s jinými kartami. Důležité je však vědět, že tato karta představuje nějakou konkrétní osobu, která je spojnicí v partnerském svazku, či jej rozděluje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.