Autohypnóza

Autohypnóza je představuje změněný stav vědomí, díky němuž máme přístup do podvědomí. Na rozdíl od hypnózy však s vědomím nepracuje hypnotizér, ale my sami. Jde o skvělý prostředek k tomu, abychom dokázali zpracovat tíživé psychické stavy, ale také se zbavili stresu vyléčili si své vědomí.

Autohypnóza využívá možnosti, kdy se člověk sám dokáže pohroužit do hloubky svého vědomí, v němž dokáže řešit své omezení a potíže. I když se to zdá být náročné, ve skutečnosti na tom není nic složitého, chce to jen trochu cviku a znalosti.

Proč praktikovat autohypnózu?

Autohypnóza je skvělou metodou, která vám pomůže zbavit se stresu, deprese, nízkého sebevědomí, strachu, podporuje hubnutí, upravuje psychosomatické problémy, bolest, závislost, astma, onemocnění kůže, nespavost a fóbie. Pomoci vám může i při porodu. Jde také o dobrý nástroj, který dokáže zvládnout problémy tahnoucí se do dospělosti z dětství. Autohypnóza toho dokáže opravdu mnoho. Jde o skvělý nástroj pro sebezdokonalování, napomáhá hluboké relaxaci, mění vzorce chování a upravuje životní styl, pomáhá lidem s problémy každodenního života a podporuje v rozvoji nových dovedností. Autohypnóza dokáže z podvědomí vytáhnout i zakázané vzpomínky a zkušenosti, o nichž jste si již mysleli, že jste je zapomněli.

Co je autohypnóza

O autohypnóze je možno hovořit jako o rozvinuté schopnosti sugesce. Její úspěch tedy spočívá v tom, že si v hypnóze dokáží vsugerovat své vlastní pokyny. Autohypnózu by neměli provozovat lidé se schizofrenií.

Zapamatujte si, hypnóza není:

  • Ovládání mysli

  • Vymývání mozku

  • Spánek

  • Bezvědomí

  • Mystický stav

  • Změněný stav

Jak provádět autohypnózu

Posaďte se do pohodlného křesla s nezkříženýma nohama (Nejezte těsně předtím). Sundejte si boty. Oblečte se do pohodlného oblečení. Zvedněte hlavu vzhůru a hleďte do stropu. Zhluboka se nadechněte, na chvíli zadržte dech a až pak vydechněte. Tiše si opakujte: “ Mé oči jsou unavené a těžké, chce se mi spát”. Relaxujte. Myslete vážně, to, co říkáte. Odpočívejte, uvolněte se a vnímejte své tělo. Soustřeďte se přitom na své dýchání. Myslete na svůj problém a také na místa, která máte rádi. Můžete se vidět i jako štíhlá. Některých problémů se zbavíte pozitivní představou daného problému. Nakonec, až budete připraveni, se vraťte zase zpět. Počítejte přitom od jedné do pěti. Upozorňujeme, že než se tuto metodu naučíte, je nutno ji několikrát zopakovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Arnika

Arnika Montana patří k těm nejznámějším homeopatickým lékům, jejíž užívání doporučují i tradiční lékaři. Samotná bylina arnika malý zázrak, který si dokáže poradit s různými zdravotními problémy. Tuto skutečnost lidé ví již velice dlouho, což dokazuje i to, že je k léčbě užívána několik stovek let.

JAK POROZUMĚT SYMBOLŮM VĚŠTBY

Surovin, z nichž je možné čerpat informace a rady ohledně budoucnosti, je spousta. Ke čtení využijeme kávovou sedlinu, vylouhovaný čaj, sáčkový čaj, vosk nebo třeba i víno. Pokud už si pořídíme to správné vybavení a suroviny k nahlédnutí do budoucnosti, velmi často narážíme na problém, jak si poradit se znaky a symboly. Mnohdy nejsme schopni vyčíst příkladem z kávové sedliny nic a v jejím uspořádaní prostě spatřujeme jen hromádku vysypaného lógru. Ne každý má vyloženě spisovatelskou fantazii, aby si z patra domyslel příběh, v němž zbohatne, potká v blízké době lásku a najde si skvělou práci. Porozumění znaků, které jsou nám podávany, je především záležitostí mysli, empatie a vnímání. Nelze v něm být okamžitě mistrem, dá se mu ale naučit.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.