Autohypnóza

Autohypnóza je představuje změněný stav vědomí, díky němuž máme přístup do podvědomí. Na rozdíl od hypnózy však s vědomím nepracuje hypnotizér, ale my sami. Jde o skvělý prostředek k tomu, abychom dokázali zpracovat tíživé psychické stavy, ale také se zbavili stresu vyléčili si své vědomí.

Autohypnóza využívá možnosti, kdy se člověk sám dokáže pohroužit do hloubky svého vědomí, v němž dokáže řešit své omezení a potíže. I když se to zdá být náročné, ve skutečnosti na tom není nic složitého, chce to jen trochu cviku a znalosti.

Proč praktikovat autohypnózu?

Autohypnóza je skvělou metodou, která vám pomůže zbavit se stresu, deprese, nízkého sebevědomí, strachu, podporuje hubnutí, upravuje psychosomatické problémy, bolest, závislost, astma, onemocnění kůže, nespavost a fóbie. Pomoci vám může i při porodu. Jde také o dobrý nástroj, který dokáže zvládnout problémy tahnoucí se do dospělosti z dětství. Autohypnóza toho dokáže opravdu mnoho. Jde o skvělý nástroj pro sebezdokonalování, napomáhá hluboké relaxaci, mění vzorce chování a upravuje životní styl, pomáhá lidem s problémy každodenního života a podporuje v rozvoji nových dovedností. Autohypnóza dokáže z podvědomí vytáhnout i zakázané vzpomínky a zkušenosti, o nichž jste si již mysleli, že jste je zapomněli.

Co je autohypnóza

O autohypnóze je možno hovořit jako o rozvinuté schopnosti sugesce. Její úspěch tedy spočívá v tom, že si v hypnóze dokáží vsugerovat své vlastní pokyny. Autohypnózu by neměli provozovat lidé se schizofrenií.

Zapamatujte si, hypnóza není:

  • Ovládání mysli

  • Vymývání mozku

  • Spánek

  • Bezvědomí

  • Mystický stav

  • Změněný stav

Jak provádět autohypnózu

Posaďte se do pohodlného křesla s nezkříženýma nohama (Nejezte těsně předtím). Sundejte si boty. Oblečte se do pohodlného oblečení. Zvedněte hlavu vzhůru a hleďte do stropu. Zhluboka se nadechněte, na chvíli zadržte dech a až pak vydechněte. Tiše si opakujte: “ Mé oči jsou unavené a těžké, chce se mi spát”. Relaxujte. Myslete vážně, to, co říkáte. Odpočívejte, uvolněte se a vnímejte své tělo. Soustřeďte se přitom na své dýchání. Myslete na svůj problém a také na místa, která máte rádi. Můžete se vidět i jako štíhlá. Některých problémů se zbavíte pozitivní představou daného problému. Nakonec, až budete připraveni, se vraťte zase zpět. Počítejte přitom od jedné do pěti. Upozorňujeme, že než se tuto metodu naučíte, je nutno ji několikrát zopakovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

Karma jako mocný přítel i nepřítel

To, co uděláte, se vám vrátí. Základní pravidlo mocné karmy. A ono to skutečně funguje. Karma, můžeme jí také říkat třeba i „osud“ udává, jak by se člověk měl správně chovat a že potrestání, nebo odměna ho nemine. V závislosti na tom, jak sám se choval, jaké má svědomí – zda čisté či nikoliv.

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.

Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.