Autohypnóza

Autohypnóza je představuje změněný stav vědomí, díky němuž máme přístup do podvědomí. Na rozdíl od hypnózy však s vědomím nepracuje hypnotizér, ale my sami. Jde o skvělý prostředek k tomu, abychom dokázali zpracovat tíživé psychické stavy, ale také se zbavili stresu vyléčili si své vědomí.

Autohypnóza využívá možnosti, kdy se člověk sám dokáže pohroužit do hloubky svého vědomí, v němž dokáže řešit své omezení a potíže. I když se to zdá být náročné, ve skutečnosti na tom není nic složitého, chce to jen trochu cviku a znalosti.

Proč praktikovat autohypnózu?

Autohypnóza je skvělou metodou, která vám pomůže zbavit se stresu, deprese, nízkého sebevědomí, strachu, podporuje hubnutí, upravuje psychosomatické problémy, bolest, závislost, astma, onemocnění kůže, nespavost a fóbie. Pomoci vám může i při porodu. Jde také o dobrý nástroj, který dokáže zvládnout problémy tahnoucí se do dospělosti z dětství. Autohypnóza toho dokáže opravdu mnoho. Jde o skvělý nástroj pro sebezdokonalování, napomáhá hluboké relaxaci, mění vzorce chování a upravuje životní styl, pomáhá lidem s problémy každodenního života a podporuje v rozvoji nových dovedností. Autohypnóza dokáže z podvědomí vytáhnout i zakázané vzpomínky a zkušenosti, o nichž jste si již mysleli, že jste je zapomněli.

Co je autohypnóza

O autohypnóze je možno hovořit jako o rozvinuté schopnosti sugesce. Její úspěch tedy spočívá v tom, že si v hypnóze dokáží vsugerovat své vlastní pokyny. Autohypnózu by neměli provozovat lidé se schizofrenií.

Zapamatujte si, hypnóza není:

  • Ovládání mysli

  • Vymývání mozku

  • Spánek

  • Bezvědomí

  • Mystický stav

  • Změněný stav

Jak provádět autohypnózu

Posaďte se do pohodlného křesla s nezkříženýma nohama (Nejezte těsně předtím). Sundejte si boty. Oblečte se do pohodlného oblečení. Zvedněte hlavu vzhůru a hleďte do stropu. Zhluboka se nadechněte, na chvíli zadržte dech a až pak vydechněte. Tiše si opakujte: “ Mé oči jsou unavené a těžké, chce se mi spát”. Relaxujte. Myslete vážně, to, co říkáte. Odpočívejte, uvolněte se a vnímejte své tělo. Soustřeďte se přitom na své dýchání. Myslete na svůj problém a také na místa, která máte rádi. Můžete se vidět i jako štíhlá. Některých problémů se zbavíte pozitivní představou daného problému. Nakonec, až budete připraveni, se vraťte zase zpět. Počítejte přitom od jedné do pěti. Upozorňujeme, že než se tuto metodu naučíte, je nutno ji několikrát zopakovat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST TŘETÍ

Je podvečer, zima roku 1970. Carolyn Perronová otevírá okno, aby vyvětrala před tím, než se uloží do postele. Náhle spatří před domem postavu sedící pod starým stromem. Nemůže odtrhnout zrak, je téměř hypnotizována už samotným tušením, že tato bytost není z tohoto světa. Když se hlava oné entity začne pomalu otáčet, Carolyn se prudce rozbuší srdce. Najednou vykřikne v děsivém úžasu: tvář ženy je suchá, vrásčitá, pokroucená, připomínající vosí hnízdo. Šedivé, zacuchané vlasy jí v řídkých pramíncích dopadají na ramena. „Bože bylo to tak neuvěřitelně děsivé,“ vzpomíná manželka Rogera Perrona. V tom bytost otevře ústa a vydá němý výkřik, který ač nehlučný, přesto pohne okenní tabulkou. Zápach z jejich úst dolehne až ke Caroly Perronové – ta jej vzápětí přirovná k pachu hnijícího masa.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.

Slunovrat

Slunovrat je již od pradávna spojen s celou řadou rituálů. Obvykle se váže se svátkem svatého Jana, letos však přijde o několik dní dříve, již 21. 6. 2017 v 6:25 ráno. Letní slunovrat je okamžikem, kdy je naše planeta Slunci nejblíže. V tento den je noc nejkratší a den nejdelší v roce. Jde o den, který byl pro lidi velmi významný a lidé jej slavili, aby získali požehnání pro svou úrodu.