Autohypnóza

Autohypnóza je představuje změněný stav vědomí, díky němuž máme přístup do podvědomí. Na rozdíl od hypnózy však s vědomím nepracuje hypnotizér, ale my sami. Jde o skvělý prostředek k tomu, abychom dokázali zpracovat tíživé psychické stavy, ale také se zbavili stresu vyléčili si své vědomí.

Autohypnóza využívá možnosti, kdy se člověk sám dokáže pohroužit do hloubky svého vědomí, v němž dokáže řešit své omezení a potíže. I když se to zdá být náročné, ve skutečnosti na tom není nic složitého, chce to jen trochu cviku a znalosti.

Proč praktikovat autohypnózu?

Autohypnóza je skvělou metodou, která vám pomůže zbavit se stresu, deprese, nízkého sebevědomí, strachu, podporuje hubnutí, upravuje psychosomatické problémy, bolest, závislost, astma, onemocnění kůže, nespavost a fóbie. Pomoci vám může i při porodu. Jde také o dobrý nástroj, který dokáže zvládnout problémy tahnoucí se do dospělosti z dětství. Autohypnóza toho dokáže opravdu mnoho. Jde o skvělý nástroj pro sebezdokonalování, napomáhá hluboké relaxaci, mění vzorce chování a upravuje životní styl, pomáhá lidem s problémy každodenního života a podporuje v rozvoji nových dovedností. Autohypnóza dokáže z podvědomí vytáhnout i zakázané vzpomínky a zkušenosti, o nichž jste si již mysleli, že jste je zapomněli.

Co je autohypnóza

O autohypnóze je možno hovořit jako o rozvinuté schopnosti sugesce. Její úspěch tedy spočívá v tom, že si v hypnóze dokáží vsugerovat své vlastní pokyny. Autohypnózu by neměli provozovat lidé se schizofrenií.

Zapamatujte si, hypnóza není:

  • Ovládání mysli

  • Vymývání mozku

  • Spánek

  • Bezvědomí

  • Mystický stav

  • Změněný stav

Jak provádět autohypnózu

Posaďte se do pohodlného křesla s nezkříženýma nohama (Nejezte těsně předtím). Sundejte si boty. Oblečte se do pohodlného oblečení. Zvedněte hlavu vzhůru a hleďte do stropu. Zhluboka se nadechněte, na chvíli zadržte dech a až pak vydechněte. Tiše si opakujte: “ Mé oči jsou unavené a těžké, chce se mi spát”. Relaxujte. Myslete vážně, to, co říkáte. Odpočívejte, uvolněte se a vnímejte své tělo. Soustřeďte se přitom na své dýchání. Myslete na svůj problém a také na místa, která máte rádi. Můžete se vidět i jako štíhlá. Některých problémů se zbavíte pozitivní představou daného problému. Nakonec, až budete připraveni, se vraťte zase zpět. Počítejte přitom od jedné do pěti. Upozorňujeme, že než se tuto metodu naučíte, je nutno ji několikrát zopakovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

VOODOO

Republiku Haiti nalezneme v souostroví Velké Antily. Ayiti je původní jméno obyvatel, které se se vší pravděpodobností stalo právě základem názvu země. Pokud by vás zajímal význam jména, dá se vysvětlit a přeložit jako Země vysokých hor. Tento malebný a mýty opředený stát objevil 5. prosince 1492 Kryštof Kolumbus při své první plavbě. To, co si spojujeme s Haiti dodnes je tajemné umění Voodoo. Zprostředkovanými historkami se totiž obyčejné náboženství, jehož účelem bylo primárně léčit a ochraňovat obyvatele Haiti před zlými duchy a otrokáři, proměnilo v kult černé magie, zaklínání a probouzení mrtvých. Vše je ovšem díky hororové produkci Hollywoodu přitaženo pořádně za vlasy a toto exotické náboženství poměrně dehonestuje.

Vliv jména na osobnost

Ač se to může zdát jako méně důležité, je hodně důležité při volbě jména pro svého potomka, vybírat podle zvučnosti a také původu jména. Ono totiž dost protikladné spojené křestního jména s příjmením, může nejen způsobit dost komické pojmenování, ale také dítěti změnit život, často v dost negativním slova smyslu. Zdá se to jako nepodstatné, ale opak je pravdou.

Výklad karet – spravedlnost

Balíček tarotových karet celkem obsahuje 78 karet, rozdělaných v základě na velkou a malou arkánu. Karta spravedlnost je součástí právě velké arkány, o níž se říká, že je to vlastně původní balíček karet, ke kterému se později přiřadila malá arkána. Po staletí se tarotové karty dochovaly až do dnešních dnů a pořád se k nim lidé s oblibou vracejí.