Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.

Sbírání kvítí o Svatojánské noci vás navíc nabije novou sílou, energií, omladí vás na těle i na duchu. Rostliny jsou totiž v tuto dobu v plném rozpuku.

 Jaké byliny v tuto noc sbírat?

K těm nejmagičtějším v tuto noc patří kapradí, lesní vřes, třezalka a pelyněk. Mocný je však i jitrocel, heřmánek, lípa, devětsil, svízel, komonice lékařská, hvozdík, divizna, libeček, mateřídouška, meduňka, levandule, bazalka, černý bez, divoká máta, hluchavka, kontryhel i řebříček. Nasbírat by se mělo devatero kvítí, které to přesně budou, je na vás. Záleží čeho chcete docílit. Svatojánské kvítí se totiž neužívá pouze k přilákání lásky, ale i k uspíšení svatby, splní vám tajná přání, vyjeví majetkové poměry, pomohou očarovat jinou osobu, uchrání vás před uřknutím, pomohou vám najít ukrytý poklad, jsou prostředkem k neviditelnosti a umožní vám porozumět zvířecí řeči.

 Co s bylinami?

  • Svobodné ženy a dívky si z nich mohou uplést věneček a podívat se přes něj do ohně na svého nastávajícího. Na takový věneček potřebovaly šípkovou růži, kopretiny, kohoutek, fialky nebo macešky, zvonek nebo chrpy, rozchodníček a netřesk.

  • Věneček z bylin si také děvčata mohou dát pod polštář, aby jim sen vyjevil, kdo bude jejich muž.

  • Zralé ženy si z nich mohou připravit omlazující nápoj a omlazující koupel. Část je dobré naložit do oleje.

  • Byliny můžete usušit a užívat ho k vaření.

  • Kopretiny po ránu nezadaným děvčatům dokázal napovědět, z jaké usedlosti jejich milovaný bude pocházet. Trhejte okvětní lístky a říkejte: chalupa, zahrada, statek mlýn. Poslední lístek napoví odkud.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.

PARTNER PODLE HVĚZD - BÝK

BÝKU POMŮŽE BUDOVAT DOMOV PANNA

Býk je od přírody dominantní znamení. I přes negativní pomluvy je to vyrovnaný, klidný tvor, milující péči a něhu. Je to velký silák, toužící po domově, harmonii a teplé večeři. Mnohdy se na něj lidé dívají jako na hamouna a chamtivce: věřte, že pro blízké by se však rozdal. Znamením, kterému bude chtít snést modré z nebe je čistá duše v podobě Panny – věrné, cílevědomé a pracovité osoby. Panna je pro býka výzva. Zatím co on je energický, Panna systematicky pracuje, nikoho neruší a mnohdy o ní ani neví. Jedině s Pannou nebo druhým býkem je schopen vybudovat dokonalý domov. Oběma znamením je vlastní rodina a zázemí, stabilní vztah je jen nepatrnou třešničkou na dortu plném štěstí.

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.