Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.

Žlutá

Barva veselá, které dávají přednost praktičtí lidé. Je netitulovaným symbolem inteligence a moudrosti, protože skvěle podporuje myšlení i paměť. Tuto barvu milují veselí, otevření a chytří lidé.

Červená

Jestliže chcete dodat odvahu, pak zvolte červenou. Je to barva energie, i sex-appealu a neskutečně přitahuje muže na ženách. Lidé, kteří ji upřednostňují, jsou upřímní, srdeční, ale také paličatí a možná občas i poněkud agresivní. Ohnivá barva dodává energii všude.

Zelená

Barva naděje e také klidu. Často se používá v léčebnách a ideálně do místností pracovních, protože umí stimulovat mysl. Dávají ji přednost lidé přátelští, veselí a optimisticky naladění.

Modrá

Pro modrou se rozhodují lidé klidní, věrní a také přizpůsobiví. Mají rozvinutou intuici a uklidnit napětí. U této barvy se tak dá spolehlivě relaxovat, i když může být poněkud studená.

Černá

Rozhodně nejde o osoby smutné, nebo dokonce morbidní, ale naopak ty, co jsou citlivé a mají rádi tajemno. Často i inklinují k mystice. Černá utlumuje, takže vhodná na klid a celkově uvolnění.

Bílá

Čistota a nevinnost. Označuje perfekcionismus, a proto barvu vyhledávají lidé, kteří chtějí a touží po dokonalém světě. Jsou to lidé, kteří nesnáší nedokonalosti, potrpí si na detailech. Bílá stimuluje přemýšlení.

Hnědá

Pokorní a trpěliví lidé volí hnědou. Dodává jim potřebný klid pro umění stát nohama pevně na zemi.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Jak rozvinout svou psychickou sílu

Různí lidé disponují různými schopnostmi a dovednostmi, stejně tak i s psychickou silou. Ta je naším hnacím motorem, stojící za naším rozvojem a podporuje silnou osobnost v každém z nás. Aby vůbec bylo z čeho rozvíjet, je důležité ji nejprve v raném dětství vytvořit. To je jedna z nejdůležitějších rolí rodičů. Včetně utváření sebevědomí dítěte.

Bílá magie

Začínající čarodějky se s ní seznamují a také s ní začínají. Důležité je vědět, co je bílá magie a co vše obsahuje, a také se dozvědět i o černé magii, protože s tou si je neradno zahrávat. Může sice donutit mnoho záležitostí převést na svojí stranu a to i negativně, ale právě to je nebezpečné, protože se snadno může obrátit proti dotyčnému pokušiteli. Proto je doporučováno, držet se pouze bílé magie.