Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?

Co karta znamená

Kartou velké arkány s pořadovým číslem tři je Císařovna, občas zvaná jako Vládkyně. Je to karta plodnosti a lásky, ostatně jako mnoho jiných karet ženského rodu. Císařovna mimo to přináší také radost ze života, ale i obecný růst, jako je bohatství, produktivita, ale i tvořivost. Císařovna zaručuje blaho v okolí a blaho všem.

Pozitivní významy

Jakmile se před vámi ve výkladu objeví Císařovna, většinou to značí radostnou zprávu, jelikož přináší bohatství, plodnost obecně, takže i nápadů a tudíž i tvořivost. Podpoří vaše snahy o realizaci nápadů, celkově je to příznivá karta, jež zaručuje hojnost, zabezpečení i uklidnění situace a mimo to i štěstí. Je to karta podpory pro vztahy, takže znační urovnání nepokojů, anebo zrození nových, dobrých vztahů či renesanci těch upadajících. Může přinášet i plodnost, takže nevylučuje sňatek, i mateřství a obecné blaho, blahobyt.

Negativní významy

Jako správná žena, i Císařovna je poněkud lstivá, povrchní s marnivá. Sama karta tak může v negativním výkladu znamenat lstivost, podlost, ale i hysterii a takovou typickou ženskou panovačnost, manipulaci. Při výkladu si tak tazatel má dávat pozor na klasické ženské lstivé chování a vyhýbat se střetům, které by mohly být zmanipulovány.

Obecně výklad karty

Obecně je karta brána jako pozitivní a velice šťastná. Její základním významem je prosperita a růst. Takže vše, co bude, bude dobré a vyvíjet se pro dobro a růst. Je to jakoby i karta jara, jelikož zpodobňuje rozkvétání, mateřství a vášnivost i sexualitu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.