Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?

Co karta znamená

Kartou velké arkány s pořadovým číslem tři je Císařovna, občas zvaná jako Vládkyně. Je to karta plodnosti a lásky, ostatně jako mnoho jiných karet ženského rodu. Císařovna mimo to přináší také radost ze života, ale i obecný růst, jako je bohatství, produktivita, ale i tvořivost. Císařovna zaručuje blaho v okolí a blaho všem.

Pozitivní významy

Jakmile se před vámi ve výkladu objeví Císařovna, většinou to značí radostnou zprávu, jelikož přináší bohatství, plodnost obecně, takže i nápadů a tudíž i tvořivost. Podpoří vaše snahy o realizaci nápadů, celkově je to příznivá karta, jež zaručuje hojnost, zabezpečení i uklidnění situace a mimo to i štěstí. Je to karta podpory pro vztahy, takže znační urovnání nepokojů, anebo zrození nových, dobrých vztahů či renesanci těch upadajících. Může přinášet i plodnost, takže nevylučuje sňatek, i mateřství a obecné blaho, blahobyt.

Negativní významy

Jako správná žena, i Císařovna je poněkud lstivá, povrchní s marnivá. Sama karta tak může v negativním výkladu znamenat lstivost, podlost, ale i hysterii a takovou typickou ženskou panovačnost, manipulaci. Při výkladu si tak tazatel má dávat pozor na klasické ženské lstivé chování a vyhýbat se střetům, které by mohly být zmanipulovány.

Obecně výklad karty

Obecně je karta brána jako pozitivní a velice šťastná. Její základním významem je prosperita a růst. Takže vše, co bude, bude dobré a vyvíjet se pro dobro a růst. Je to jakoby i karta jara, jelikož zpodobňuje rozkvétání, mateřství a vášnivost i sexualitu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

PARTNER PODLE HVĚZD - RYBY

RYBY PROPLUJÍ ŽIVOTEM S JINOU RYBOU

Ryba by měla zůstat ploutvemi ve vodě a vstoupit do vztahu s jinou Rybou. Společně mohou proplout životem a nenarazí. Vzájemně vědí, co od sebe očekávat, jak reagovat a kdy neříkat raději nic. S rybou zůstanete v klidu, budete vyrovnaní a dny budou ubíhat bez jediného mráčku. Podobné klima pro milostný život nabídne také Rak a Štír. Se studenokrevnými zkrátka porozumíte a je velká pravděpodobnost, že vám svazek vydrží až do doby, než opustíte tento svět. Ryby mají rády dlouhé povídání rozbory a diskuze. Dovedou hovořit obratně o politice stejně jako o poezii, takže inklinují k podobným, zahloubaným intelektuálům a řečníkům. Plnohodnotnou konverzaci a zároveň citové zázemí nabídne třeba Býk. Hvězdy jim slibují dlouhé večery plné hovoru, kde oba uplatní svoji trpělivost. Budou si povídat tak dlouho, že ani nepostřehnout, že vedle sebe leží náhle svlečení. Oblažit svou přítomností ve vztahu dokáže Rybu i Panna. Avšak zde je velký problém s tolerancí. Pro Rybu je Panna spíše panenka a ona by ji ráda měla oblečenou učesanou a vychovanou podle sebe. Věřte, že sebevědomá Panna si to ale nenechá líbit. Zkuste nelpět na svém a Panna vás bude milovat.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.