Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?

Co karta znamená

Kartou velké arkány s pořadovým číslem tři je Císařovna, občas zvaná jako Vládkyně. Je to karta plodnosti a lásky, ostatně jako mnoho jiných karet ženského rodu. Císařovna mimo to přináší také radost ze života, ale i obecný růst, jako je bohatství, produktivita, ale i tvořivost. Císařovna zaručuje blaho v okolí a blaho všem.

Pozitivní významy

Jakmile se před vámi ve výkladu objeví Císařovna, většinou to značí radostnou zprávu, jelikož přináší bohatství, plodnost obecně, takže i nápadů a tudíž i tvořivost. Podpoří vaše snahy o realizaci nápadů, celkově je to příznivá karta, jež zaručuje hojnost, zabezpečení i uklidnění situace a mimo to i štěstí. Je to karta podpory pro vztahy, takže znační urovnání nepokojů, anebo zrození nových, dobrých vztahů či renesanci těch upadajících. Může přinášet i plodnost, takže nevylučuje sňatek, i mateřství a obecné blaho, blahobyt.

Negativní významy

Jako správná žena, i Císařovna je poněkud lstivá, povrchní s marnivá. Sama karta tak může v negativním výkladu znamenat lstivost, podlost, ale i hysterii a takovou typickou ženskou panovačnost, manipulaci. Při výkladu si tak tazatel má dávat pozor na klasické ženské lstivé chování a vyhýbat se střetům, které by mohly být zmanipulovány.

Obecně výklad karty

Obecně je karta brána jako pozitivní a velice šťastná. Její základním významem je prosperita a růst. Takže vše, co bude, bude dobré a vyvíjet se pro dobro a růst. Je to jakoby i karta jara, jelikož zpodobňuje rozkvétání, mateřství a vášnivost i sexualitu.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.