Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?

Co karta znamená

Kartou velké arkány s pořadovým číslem tři je Císařovna, občas zvaná jako Vládkyně. Je to karta plodnosti a lásky, ostatně jako mnoho jiných karet ženského rodu. Císařovna mimo to přináší také radost ze života, ale i obecný růst, jako je bohatství, produktivita, ale i tvořivost. Císařovna zaručuje blaho v okolí a blaho všem.

Pozitivní významy

Jakmile se před vámi ve výkladu objeví Císařovna, většinou to značí radostnou zprávu, jelikož přináší bohatství, plodnost obecně, takže i nápadů a tudíž i tvořivost. Podpoří vaše snahy o realizaci nápadů, celkově je to příznivá karta, jež zaručuje hojnost, zabezpečení i uklidnění situace a mimo to i štěstí. Je to karta podpory pro vztahy, takže znační urovnání nepokojů, anebo zrození nových, dobrých vztahů či renesanci těch upadajících. Může přinášet i plodnost, takže nevylučuje sňatek, i mateřství a obecné blaho, blahobyt.

Negativní významy

Jako správná žena, i Císařovna je poněkud lstivá, povrchní s marnivá. Sama karta tak může v negativním výkladu znamenat lstivost, podlost, ale i hysterii a takovou typickou ženskou panovačnost, manipulaci. Při výkladu si tak tazatel má dávat pozor na klasické ženské lstivé chování a vyhýbat se střetům, které by mohly být zmanipulovány.

Obecně výklad karty

Obecně je karta brána jako pozitivní a velice šťastná. Její základním významem je prosperita a růst. Takže vše, co bude, bude dobré a vyvíjet se pro dobro a růst. Je to jakoby i karta jara, jelikož zpodobňuje rozkvétání, mateřství a vášnivost i sexualitu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.