Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?

Co karta znamená

Kartou velké arkány s pořadovým číslem tři je Císařovna, občas zvaná jako Vládkyně. Je to karta plodnosti a lásky, ostatně jako mnoho jiných karet ženského rodu. Císařovna mimo to přináší také radost ze života, ale i obecný růst, jako je bohatství, produktivita, ale i tvořivost. Císařovna zaručuje blaho v okolí a blaho všem.

Pozitivní významy

Jakmile se před vámi ve výkladu objeví Císařovna, většinou to značí radostnou zprávu, jelikož přináší bohatství, plodnost obecně, takže i nápadů a tudíž i tvořivost. Podpoří vaše snahy o realizaci nápadů, celkově je to příznivá karta, jež zaručuje hojnost, zabezpečení i uklidnění situace a mimo to i štěstí. Je to karta podpory pro vztahy, takže znační urovnání nepokojů, anebo zrození nových, dobrých vztahů či renesanci těch upadajících. Může přinášet i plodnost, takže nevylučuje sňatek, i mateřství a obecné blaho, blahobyt.

Negativní významy

Jako správná žena, i Císařovna je poněkud lstivá, povrchní s marnivá. Sama karta tak může v negativním výkladu znamenat lstivost, podlost, ale i hysterii a takovou typickou ženskou panovačnost, manipulaci. Při výkladu si tak tazatel má dávat pozor na klasické ženské lstivé chování a vyhýbat se střetům, které by mohly být zmanipulovány.

Obecně výklad karty

Obecně je karta brána jako pozitivní a velice šťastná. Její základním významem je prosperita a růst. Takže vše, co bude, bude dobré a vyvíjet se pro dobro a růst. Je to jakoby i karta jara, jelikož zpodobňuje rozkvétání, mateřství a vášnivost i sexualitu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.