Bibliomantie

Budoucnost se dá předpovídat tím nejrůznějším způsobem. Velmi zajímavým způsobem je věštba za pomocí knih. Termín bibliomantie pochází z řeckého biblos, což znamená knihu nebo papír.

Původně patřila bibliomantie k těm nejsnadnějším a nedostupnějším věšteckým metodám, protože je mohl praktikovat kdokoli, kdo uměl číst. K věštění se ponejvíce užívala Bible, i když není to povinnost, věštit však můžete z jakékoliv posvátné knihy. Mocnou knihou prý je i I-ťing. Věštilo se tak ponejvíce mezi 4.-14. stoletím. Této věštecké metodě holdovali králové i biskupové. Metoda však pochází ještě z hlubší minulosti. Odhaduje se, že metoda má 3000 let. A první knihou, z níž se věštilo nebyla Bible, ale I-ťing. Dodnes tento způsob věštby užívají některé náboženské řády a skupiny. Kniha jim dokáže poradit.

 Jak se věští s pomocí bibliomantie?

V klidu se usaďte tam, kde vás nikdo nebude rušit a vy se budete moci soustředit, vezměte do rukou knihu, zavřete oči, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte a otevřete knihu namátkou. Se stále zavřenýma očima do knihy zabořte prst a tam najdete svou odpověď na otázku, kterou si kladete. Jiným způsobem věštění je to, když se zavřenýma očima v knize tužkou vyznačíte slova-text, který je vaší odpovědí.

 Bibliomantie v novém pojetí

Dnes se k věštění užívají nejen posvátné knihy. Významná pak je i volba knihy z níž se rozhodnete věštit. Bibliomancii můžete užít i v případě, když se chcete dozvědět něco víc o nějakém člověku. Půjčte si od něj knihu, prohlédněte si ji, co vám nabízí a následně ji v podobě výše uvedeného rituálu náhodně otevřete na nějakém místě a přečtěte si vaši věštbu. Možná vám zpočátku text nic neříká, ale dejte tomu čas, zkuste se nad tím vším zamyslet.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.