Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Byl Vám předurčen Býk? Může se to povést až napodruhé!

Situace jako z vystřižená z učebnice astrologie: máte za partnera býka, žijete spolu již několik let, plánujete svatbu, rodinu, stavbu domu. Najednou se vše zhroutí a potká vás negativní situace, která se v životě prostě stává. Vztah vyšumí, vstoupí do něj nevěra, rozpory v názorech nebo jen nedorozumění. Ptáte se, jak se to mohlo stát? Vždyť podle hvězd jste byli ideálním spojením. Odpověď může být nasnadě: prostě šlo o špatného Býka! Velmi lehce se vám v životě stane, že na protějšek v konkrétním znamení narazíte více nežli stokrát. Proto nezoufejte a držte se přísloví, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Hledal/a jsem si partnera podle hvězd, ale nevyšlo to

Není se čemu divit! Chemie je jednoznačně chemie a lámat něco přes koleno jen díky příslibu hvězd je holý nesmysl. Byť jsou si znamení určena jako vyhovující, může nastat situace, kdy i přes dané aspekty v povaze, vládne jeden či dva negativní rysy, které jednoduše nemusíte akceptovat. Ba co hůř, mohou vám jít vyloženě na nervy. Takový vztah i s podporou hvězd nemá smysl a vybírat jen na základě tohoto předpokladu není šťastná volba. Zkuste tomu nechat volný průběh, hvězdy na vás myslí a určitě již brzy potkáte partnera svých snů.

Hvězdy nám přisoudili konflikty, nám to však vyhovuje

Spojení Štíra a Lva nebývá šťastné. Takové dvojici bývá zpravidla přisuzován neklid, hádky, disharmonie a hysterie. I mezi těmito znameními se však mohou najít dvojce, které toto spojení považují za ideální a kráčí spolu v zamilovanosti už léta – jak je to možné? Nabízí se několik vysvětlení. Prvním a nejprozaičtějším může být i fakt, že výjimka potvrzuje pravidlo. Toto úsloví zajisté znáte a v praxi se s ním setká snad každý z nás. Dalším možným vysvětlením je ascendent, který se naopak nachází přímo v kladném a harmonickém spojení. Proto i zdánlivě protikladná znamení mohou zažívat idylku, zamilovanost a pohodu a tento stav jim může vydržet léta. Poslední možností řešení je fakt, že toho druhého bez ohledu na hvězdy přijmete takového jaký je a milujete jej i s chybami, které má. Takový vztah může být totiž mnohokrát silnější nežli vztah, kterému přejí hvězdy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Přepólování země

Již po několik let se vědci snaží upozornit na velké nebezpečí, které hrozí celé planetě. Magnetické póly Země jsou v pohotovosti a chystají se nepředvídatelně změnit. Tato situace by však mohla vést k následnému masivnímu vyhynutí všeho živého na planetě. Straší někteří...

Kategorie: Věštění budoucnosti Mystika

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.