Duchovní význam opakujících se čísel

Zaujalo vás, jak se některá čísla opakují? Nemyslíte si, že jde o náhodu? Máte pravdu, když se některá čísla záhadně opakují, neměli byste je ignorovat. Vysílají vám zprávu. Chcete vědět jakou? Zde máte návod pro jejich dekódování.

111, 1:11 nebo 11:11

Stav je spojen i s tarotovou kartou číslo 1-Mág. Pokud opakovaně narážíte na opakující se jedničky, zbystřete, jde o volání shůry. Rozhlédněte se kolem sebe a zamyslete se nad sebou, zda skutečně víte, kým jste a co od života chcete. Jedničky vás vyzývají, abyste se probrali a prohlédli. Jedničky jsou o sebevyjádření. Pokud jste začali s něčím novým, může vás to utvrzovat o tom, že jdete správným směrem. Numerologové číslo 11 berou za magické číslo. Mnozí věří, že pod tímto číslem se skrývá strážný anděl. Číslo povznáší lidské vědomí a harmonizuje.

 Opakující se dvojky

Dvojky jsou o partnerstvích a vztazích. Pokud se ve vašem životě začnou objevovat dvojky, začněte si všímat lidí okolo. Dvojky se mohou týkat někoho, kdo bude hrát důležitou roli ve vašem životě, duchovního přítele. Signalizuje, že byste měli pracovat na vztazích a pokud máte nějaké vztahové problémy, měli byste na nich pracovat. Věřte své intuici.

 Opakující trojky

Opakující trojky vás vyzývají k tomu, abyste vyrovnali mysl, tělo i duši. Číslo zasahuje do všech těchto oblastí, zvlášť pokud jde o číslo 333. Pokud se ve vašem životě tohle číslo opakuje, zvažte, jestli se vskutku cítíte naplněni. Pracujte na komunikaci. Odpočívejte.

 Opakující se čtyřky

V numerologickém světě se čtyřka věnuje ženskému světu, tedy rodině a domovu. Když se okolo váš začnou čtyřky objevovat, může jít tedy o váš domov, rodinu, ale i velmi dobrého přítele. Čísla vyjevují i váš rodinný stav. Mohou symbolizovat brzkou svatbu, ale i to, že byste měli chránit svůj domov i ty, kteří do něho patří.

 Opakující pětky

Opakující pětky vypovídají brzkou změnu, která je ve vzduchu. Číslo rovněž symbolizuje i sebevyjádření, okouzlení a vášeň. Jde o volání po moudrosti. A touze po odblokování zablokované energie.

O dalších číslech si povíme někdy příště.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.