Erotický horoskop – Ryby

I když jsou Ryby párové znamení a dalo by se tak očekávat, že bude tíhnout k životu ve dvou, pak je tomu právě naopak. Ryby určitě nejsou klidné, rozvážné a usedlé. Naopak se jedná o dost živé znamení, které si sexu užívá rádo a plnými hrstmi (obrazně řečeno).

Muž Ryby

I když o největšího záletníka možná nepřímo svádí mezi znameními boj Lev, Býk či Vodnář, pak tím skutečným je muž narozen v Rybách. Je svobodomyslný natolik, že se zcela odmítá podřizovat komukoli a jakkoli a žije si svůj promiskuitní život. Přitom se nejedná o žádné náhodné a nepřipravené akce, protože muž Ryba je dokonalý svůdník. Je téměř vždy připraven, a když zaměří svůj objekt, tak se ho nevzdává. A co ho vzrušuje vůbec nejvíc, je tajemno. Čím více je jeho objekt tajemný, tím více se na jeho zdolání vrhne a nezastaví se téměř před ničím. V sexu pak zbožňuje orální sex, snad jako žádné jiné znamení. Uspokojování ústy a celkově jemná manipulace je pro něj extrémně důležitá.

Žena Ryby

Milenka narozená ve znamení Ryb je neúnavnou a jen tak se před něčím nezastaví. Pokud hledáte vhodnou partnerku na dlouhé večery a pro nekonečné milování, pak může být Ryba tou pravou trefou do černého. Zbožňuje sex a vše, co s ním souvisí. Tím pádem dlouhé předehry, nekonečné milování a také příjemné vyvrcholení. To všechno je možno zažít s touto neskutečnou milenou, která je silně eroticky založená. Navíc jde o ženu činu, která načeká, až to na ni muž zkusí, ale bez okolků se sama postará o to, aby nakonec vše dopadlo tak, jak si přeje. Dokáže vzít všechno do svých rukou, což je sice výtečné, nicméně někdy a některým mužům to může nahánět strach. Občas tak není na škodu se naučit i trochu krotit, protože být sváděna je kouzelným okamžikem pro každou správnou ženu. A muži si to také vychutnávají. Žena Ryba by tak měla brzdit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Střelec

Divoká a spalující vášeň je základem fungování vztahu dvou střelců. Oba jsou hodně otevření, tolerantní a také milují život a mnoho aktivit. Dobře tak rozumí tomu, jak je potřeba mít vedle sebe partnera, který dokáže toto pochopit a tak být i dost shovívavý, jako právě druhá střelec. Pokud se tito dva setkají, pak by se měli pokusit navzájem seznámit, aby z toho vzniklo i něco jiného, než jen letmé setkání, jejich vztah má velkou šanci na úspěch.

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.