Erotický horoskop – Ryby

I když jsou Ryby párové znamení a dalo by se tak očekávat, že bude tíhnout k životu ve dvou, pak je tomu právě naopak. Ryby určitě nejsou klidné, rozvážné a usedlé. Naopak se jedná o dost živé znamení, které si sexu užívá rádo a plnými hrstmi (obrazně řečeno).

Muž Ryby

I když o největšího záletníka možná nepřímo svádí mezi znameními boj Lev, Býk či Vodnář, pak tím skutečným je muž narozen v Rybách. Je svobodomyslný natolik, že se zcela odmítá podřizovat komukoli a jakkoli a žije si svůj promiskuitní život. Přitom se nejedná o žádné náhodné a nepřipravené akce, protože muž Ryba je dokonalý svůdník. Je téměř vždy připraven, a když zaměří svůj objekt, tak se ho nevzdává. A co ho vzrušuje vůbec nejvíc, je tajemno. Čím více je jeho objekt tajemný, tím více se na jeho zdolání vrhne a nezastaví se téměř před ničím. V sexu pak zbožňuje orální sex, snad jako žádné jiné znamení. Uspokojování ústy a celkově jemná manipulace je pro něj extrémně důležitá.

Žena Ryby

Milenka narozená ve znamení Ryb je neúnavnou a jen tak se před něčím nezastaví. Pokud hledáte vhodnou partnerku na dlouhé večery a pro nekonečné milování, pak může být Ryba tou pravou trefou do černého. Zbožňuje sex a vše, co s ním souvisí. Tím pádem dlouhé předehry, nekonečné milování a také příjemné vyvrcholení. To všechno je možno zažít s touto neskutečnou milenou, která je silně eroticky založená. Navíc jde o ženu činu, která načeká, až to na ni muž zkusí, ale bez okolků se sama postará o to, aby nakonec vše dopadlo tak, jak si přeje. Dokáže vzít všechno do svých rukou, což je sice výtečné, nicméně někdy a některým mužům to může nahánět strach. Občas tak není na škodu se naučit i trochu krotit, protože být sváděna je kouzelným okamžikem pro každou správnou ženu. A muži si to také vychutnávají. Žena Ryba by tak měla brzdit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

DOVOLENÁ PODLE HVĚZD

Nemůžete se rozhodnout, kam letos v roce 2015 na dovolenou? Co od ní vlastně vůbec očekáváte? Mnozí relaxaci, klid, jiní poznávání a zábavu. To jak budete trávit volno, není podstatné, co je důležité je to, abyste si to maximálně užili! Proto se poraďte s hvězdami, neboť ony vědí všechno: i to, kam byste se měli vydat a kde vám bude nejlépe.

Astrologický význam jména Hana

Jméno Hana patří v České republice k těm nejoblíbenějším ženským jménům, které ustálo převraty, století i módní trendy. Je to jméno jednoduché, snadno zapamatovatelné i vyslovitelné, a proto i praktické. Navíc v sobě skrývá i hlubokou hebrejskou myšlenku. Význam jména Hana je možno definovat pojmem šťastná, takže, co si přát víc?

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.