Erotický horoskop – Ryby

I když jsou Ryby párové znamení a dalo by se tak očekávat, že bude tíhnout k životu ve dvou, pak je tomu právě naopak. Ryby určitě nejsou klidné, rozvážné a usedlé. Naopak se jedná o dost živé znamení, které si sexu užívá rádo a plnými hrstmi (obrazně řečeno).

Muž Ryby

I když o největšího záletníka možná nepřímo svádí mezi znameními boj Lev, Býk či Vodnář, pak tím skutečným je muž narozen v Rybách. Je svobodomyslný natolik, že se zcela odmítá podřizovat komukoli a jakkoli a žije si svůj promiskuitní život. Přitom se nejedná o žádné náhodné a nepřipravené akce, protože muž Ryba je dokonalý svůdník. Je téměř vždy připraven, a když zaměří svůj objekt, tak se ho nevzdává. A co ho vzrušuje vůbec nejvíc, je tajemno. Čím více je jeho objekt tajemný, tím více se na jeho zdolání vrhne a nezastaví se téměř před ničím. V sexu pak zbožňuje orální sex, snad jako žádné jiné znamení. Uspokojování ústy a celkově jemná manipulace je pro něj extrémně důležitá.

Žena Ryby

Milenka narozená ve znamení Ryb je neúnavnou a jen tak se před něčím nezastaví. Pokud hledáte vhodnou partnerku na dlouhé večery a pro nekonečné milování, pak může být Ryba tou pravou trefou do černého. Zbožňuje sex a vše, co s ním souvisí. Tím pádem dlouhé předehry, nekonečné milování a také příjemné vyvrcholení. To všechno je možno zažít s touto neskutečnou milenou, která je silně eroticky založená. Navíc jde o ženu činu, která načeká, až to na ni muž zkusí, ale bez okolků se sama postará o to, aby nakonec vše dopadlo tak, jak si přeje. Dokáže vzít všechno do svých rukou, což je sice výtečné, nicméně někdy a některým mužům to může nahánět strach. Občas tak není na škodu se naučit i trochu krotit, protože být sváděna je kouzelným okamžikem pro každou správnou ženu. A muži si to také vychutnávají. Žena Ryba by tak měla brzdit.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.