Erotický horoskop – Ryby

I když jsou Ryby párové znamení a dalo by se tak očekávat, že bude tíhnout k životu ve dvou, pak je tomu právě naopak. Ryby určitě nejsou klidné, rozvážné a usedlé. Naopak se jedná o dost živé znamení, které si sexu užívá rádo a plnými hrstmi (obrazně řečeno).

Muž Ryby

I když o největšího záletníka možná nepřímo svádí mezi znameními boj Lev, Býk či Vodnář, pak tím skutečným je muž narozen v Rybách. Je svobodomyslný natolik, že se zcela odmítá podřizovat komukoli a jakkoli a žije si svůj promiskuitní život. Přitom se nejedná o žádné náhodné a nepřipravené akce, protože muž Ryba je dokonalý svůdník. Je téměř vždy připraven, a když zaměří svůj objekt, tak se ho nevzdává. A co ho vzrušuje vůbec nejvíc, je tajemno. Čím více je jeho objekt tajemný, tím více se na jeho zdolání vrhne a nezastaví se téměř před ničím. V sexu pak zbožňuje orální sex, snad jako žádné jiné znamení. Uspokojování ústy a celkově jemná manipulace je pro něj extrémně důležitá.

Žena Ryby

Milenka narozená ve znamení Ryb je neúnavnou a jen tak se před něčím nezastaví. Pokud hledáte vhodnou partnerku na dlouhé večery a pro nekonečné milování, pak může být Ryba tou pravou trefou do černého. Zbožňuje sex a vše, co s ním souvisí. Tím pádem dlouhé předehry, nekonečné milování a také příjemné vyvrcholení. To všechno je možno zažít s touto neskutečnou milenou, která je silně eroticky založená. Navíc jde o ženu činu, která načeká, až to na ni muž zkusí, ale bez okolků se sama postará o to, aby nakonec vše dopadlo tak, jak si přeje. Dokáže vzít všechno do svých rukou, což je sice výtečné, nicméně někdy a některým mužům to může nahánět strach. Občas tak není na škodu se naučit i trochu krotit, protože být sváděna je kouzelným okamžikem pro každou správnou ženu. A muži si to také vychutnávají. Žena Ryba by tak měla brzdit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.