Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.

Co karta znamená

Karta poukazující na jistou osobu, obvykle potomka, od které hrozí konflikt, předpokládá se kritika, anebo také možnost něco vysvětlit. Záleží na postavení a také rozpoložení. Karta poukazuje na osobu, která je cílevědomá a jde si za svým, rozhodně se nehodlá dělit o výsledky a tak právě mohou vznikat rozporuplné názory na to, co je správné. Je zde možnost i něco vysvětlit.

Pozitivní významy karty

I když to není pro tazatele obvykle pozitivní, pak se musí připravit na to, že si může znepřátelit okolí právě jistými spory, hlavně v práci, nebo zájmových kruzích. Je zapotřebí počítat s tím, že se blíží konflikt, rozhodně nic příjemného, na co by mohl být jedinec hrdý. Objevují se potíže v čemkoli a ty navazují na další, jedinec se zamotává do složitých obtíží a najednou stojí všichni proti němu. Příčinou může být někdo, kdo ty problémy tazatelovi vytváří.

Negativní významy karty

Karta je úkazem falešného přátelství, poukazuje na osobu, která vstoupí do života a díky lstí a podvodům, neupřímným jednáním se tak dovtípí větší pozornosti, než která ji náleží. Vzniká střed názorů, blíží se konflikt, určitě se objeví i klepy, závist a vše to dovrší i špatné zprávy. Může dojít i na žárlivost. Falešný přítel využije možností, aby se skrze tazatele dostal výše.

Obecně význam karty

Páže mačů není nijak extrémně pozitivní karta. Je to spíše karta lsti, která ve své podstatě působí jako studená sprcha. Jedinec něco očekává, objeví se osoba, která mu rozumí, ten ji svěří plány a tato osoba pak toho využije ku svému prospěchu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.