Povolání podle znamení – Ryby

Hlavní princip v zaměstnání směřují ryby na smysluplnost. Práce pro ně je nudná, pokud je rutinní a bez nějakého většího smyslu. Když se něco dělá jen tak, pak ztrácí obecně radost z práce a odchází za lepší, i když třeba méně placenou prací. Ryby jsou přímo závislé na tom, co bude mít nějaký smysl.

Kreativita a talent

Ryby jsou znamením zvěrokruhu, které má dobře vyvinutý talent a kreativitu. Proto je pro ně skvělé povolání, kde toto všechno mohou uplatňovat a především rozvíjet. Jestliže se už jako malé děti projevují tak, že potřebují být viděny, určitě je dobré, pokud je jejich rodiče dají na hereckou dráhu, do dramatického kroužku, kde se mohou dále rozvíjet. Nejen povolání herce, ale i muzikanta, zpěváka, skladatele, textaře, filmaře, režiséra, scénáristy nebo produkčního bude to pravé.

Kreativní svět módy

Hodně také přilnutí ke světě módy, takže nejen modelky, ale i módní návrháři, fotografové a mnoho dalšího, co se je kreativním světem módy tak nějak spjato. Mimo to najdou to své i v povoláních, kde je hodně dbáno a správný přístup k lidem i dětem, jako jsou vychovatelé, učitelky v MŠ, nebo také animátoři akcí, či poradci, psychologové a ošetřovatelé.

Pomoc a pomocná ruka

Pro ryby je v pracovním prostředí hodně důležité, aby měli stále pocit, že jsou potřebné, že je někdo potřebuje. Takže zdravotnické profese, jako jsou lékaři, léčitelé, zdravotní sestry, terapeuti, homeopati, ošetřovatelé, nebo třeba i charitativní pracovníci, jeptišky nebo i jiní duchovní. Ryby potřebují být ti, kteří radí a podávají pomocnou ruku.

Pro ryby není vhodné

Rozhodně nebudou ryby šťastné na pozicích, kde musí být neustále pod tlakem, nebo fyzickým nasazením. Mají rády klid a pohodu, než nějaké adrenalinové zážitky a stres jim také nedělá dobře. raději budou mít méně a budou spokojené, než si přihnat žaludeční vředy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.