Povolání podle znamení – Ryby

Hlavní princip v zaměstnání směřují ryby na smysluplnost. Práce pro ně je nudná, pokud je rutinní a bez nějakého většího smyslu. Když se něco dělá jen tak, pak ztrácí obecně radost z práce a odchází za lepší, i když třeba méně placenou prací. Ryby jsou přímo závislé na tom, co bude mít nějaký smysl.

Kreativita a talent

Ryby jsou znamením zvěrokruhu, které má dobře vyvinutý talent a kreativitu. Proto je pro ně skvělé povolání, kde toto všechno mohou uplatňovat a především rozvíjet. Jestliže se už jako malé děti projevují tak, že potřebují být viděny, určitě je dobré, pokud je jejich rodiče dají na hereckou dráhu, do dramatického kroužku, kde se mohou dále rozvíjet. Nejen povolání herce, ale i muzikanta, zpěváka, skladatele, textaře, filmaře, režiséra, scénáristy nebo produkčního bude to pravé.

Kreativní svět módy

Hodně také přilnutí ke světě módy, takže nejen modelky, ale i módní návrháři, fotografové a mnoho dalšího, co se je kreativním světem módy tak nějak spjato. Mimo to najdou to své i v povoláních, kde je hodně dbáno a správný přístup k lidem i dětem, jako jsou vychovatelé, učitelky v MŠ, nebo také animátoři akcí, či poradci, psychologové a ošetřovatelé.

Pomoc a pomocná ruka

Pro ryby je v pracovním prostředí hodně důležité, aby měli stále pocit, že jsou potřebné, že je někdo potřebuje. Takže zdravotnické profese, jako jsou lékaři, léčitelé, zdravotní sestry, terapeuti, homeopati, ošetřovatelé, nebo třeba i charitativní pracovníci, jeptišky nebo i jiní duchovní. Ryby potřebují být ti, kteří radí a podávají pomocnou ruku.

Pro ryby není vhodné

Rozhodně nebudou ryby šťastné na pozicích, kde musí být neustále pod tlakem, nebo fyzickým nasazením. Mají rády klid a pohodu, než nějaké adrenalinové zážitky a stres jim také nedělá dobře. raději budou mít méně a budou spokojené, než si přihnat žaludeční vředy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?

Vařte podle hvězd: zemská znamení

Zemská znamení jsou neodmyslitelně spjata s půdou, zelení a úrodou. Tomuto živlu dominují hned dva býložravci: býk a kozoroh. Panny jsou v roli hospodářů – pastevců a velmi často spolu právě tato znamení tvoří pro výrazně vzájemnou přitažlivost společnou domácnost. Inklinují totiž k zájmům o pěstování všemožných plodin a píli, která vede k dobré úrodě. Jejich chutě jsou podobné a dávají přednost obilovinám, luštěninám a zelené stravě. Stravují se skromněji a obvykle jim stačí menší porce. Jsou však i proslulými dietáři a to ať už odůvodněně nebo v rámci posedlosti dokonalou figurou.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.