Povolání podle znamení – Ryby

Hlavní princip v zaměstnání směřují ryby na smysluplnost. Práce pro ně je nudná, pokud je rutinní a bez nějakého většího smyslu. Když se něco dělá jen tak, pak ztrácí obecně radost z práce a odchází za lepší, i když třeba méně placenou prací. Ryby jsou přímo závislé na tom, co bude mít nějaký smysl.

Kreativita a talent

Ryby jsou znamením zvěrokruhu, které má dobře vyvinutý talent a kreativitu. Proto je pro ně skvělé povolání, kde toto všechno mohou uplatňovat a především rozvíjet. Jestliže se už jako malé děti projevují tak, že potřebují být viděny, určitě je dobré, pokud je jejich rodiče dají na hereckou dráhu, do dramatického kroužku, kde se mohou dále rozvíjet. Nejen povolání herce, ale i muzikanta, zpěváka, skladatele, textaře, filmaře, režiséra, scénáristy nebo produkčního bude to pravé.

Kreativní svět módy

Hodně také přilnutí ke světě módy, takže nejen modelky, ale i módní návrháři, fotografové a mnoho dalšího, co se je kreativním světem módy tak nějak spjato. Mimo to najdou to své i v povoláních, kde je hodně dbáno a správný přístup k lidem i dětem, jako jsou vychovatelé, učitelky v MŠ, nebo také animátoři akcí, či poradci, psychologové a ošetřovatelé.

Pomoc a pomocná ruka

Pro ryby je v pracovním prostředí hodně důležité, aby měli stále pocit, že jsou potřebné, že je někdo potřebuje. Takže zdravotnické profese, jako jsou lékaři, léčitelé, zdravotní sestry, terapeuti, homeopati, ošetřovatelé, nebo třeba i charitativní pracovníci, jeptišky nebo i jiní duchovní. Ryby potřebují být ti, kteří radí a podávají pomocnou ruku.

Pro ryby není vhodné

Rozhodně nebudou ryby šťastné na pozicích, kde musí být neustále pod tlakem, nebo fyzickým nasazením. Mají rády klid a pohodu, než nějaké adrenalinové zážitky a stres jim také nedělá dobře. raději budou mít méně a budou spokojené, než si přihnat žaludeční vředy.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.