Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Isis, patron ctnosti

Lidé zrozeni v čase vlády Isis, 25. 2. – 26. 3., jsou čestní a poctivý. Jen zřídka kdy sejdou z cesty a nikdy se nedostanou do střetu se zákonem. Tito lidé zastávají funkce v politických kruzích a jsou dobrými řečníky. Pokud se dostanou do konfliktu, mají dar utišit i rozbouřené moře. Jsou však také panovační a leckdy jim pocit nadřazenosti a lepšího já zatemní mysl.

Aktivní Osiris

Zrozencům ve znamení Osirise se lidé klaní, pro jejich schopnost budovat a obnovovat. Jedinci narození v čase 27. 3. – 25. 4. neznají strach. Jsou tvůrci nových věcí, vnášejí do společnosti pořádek a řád, lidé v jejich okolí je milují a uctívají. Mnohdy se však vrhají do věcí bezhlavě a bez rozmyslu, může stát, že narazí.

Amun Stavitel

Lidé narození v období 26. 4. – 25. 5. jsou přirozenými vůdci a staviteli. Jste trpělivými rádi i posluchači. Umíte analyzovat problém a vyhledat řešení. Překážky berete jako výzvu a příležitost dokázat své kvality, díky čemuž proplouváte bezstarostně životem. A v tom je vaše potíž, neumíte se zastavit, lehce vám dojdou síly.

Okouzlující Hathor

Samotné období vašeho zrození čiší krásou: 26. 5 – 24. 6., je plodné a kvetoucí. Milujete vše krásné kolem a krásu umíte i rozdávat. Dokážete léčit mysl unavených a zraněných lidí, sami máte energie za dva. Míváte však sami období depresí a každý mrak na obloze vám umí přidělat vrásky. Povzneste nad to a pamatujte, že když nejde o život – nejde o nic!

Nesmrtelný Phoenix

Vy, zrození 25. 6. – 24. 7., máte za sebou celou řadu minulých životů, jste symbolem neutuchající energie, a když upadnete, najdete v sobě sílu zvednout se a jít dál. Pomáháte najít cestu těm, kteří ji ztratili, umíte dávat a ne jen brát. Měli byste ale myslet také na svoji rodinu a nevěnovat se jen druhým.

Anubis, pán podsvětí

Slovo těch, kteří uzřeli světlo světa mezi 25. 7. – 28. 8., platilo a vždycky bude platit. Cítíte zodpovědnost ke všemu, co se ve vašem okolí stane. Vaším cílem a snem je spravedlivý svět, odměnění dobrých lidí a trest pro ty špatné. Máte tendence nést veškerou tíhu lidstva na svým bedrech a pomoc od druhých odmítáte. Proč? Chtějí vám ukázat dobré srdce, neodmítejte druhé.

Učitel Thot

Mezi 29. 8. – 27. 9. přecházejí na svět učenci a mudrcové. Celý jejich život je prostoupen hledáním poznatků a vědění. Jste skvělými vůdci a máte před sebou netušené příležitosti. Využijte svoji přirozenou autoritu k vylepšení světa, pište knihy a předávejte tajemství.

Hvězdný Horus

Vaším obdobím je 28. 9. – 27. 10., hvězdy vám nabídli místo po svém boku. Zrodili jste se do nejkrásnějšího astronomického období a planety vám našeptávají. Vykládejte karty, hádejte z ruky, pomozte druhým spatřit jejich budoucnost. Jste miláčkem bohů, pomáhejte těm, kteří hledají smysl života.

Spravedlivá Wadjet

Vašim posláním je budovat spravedlivý svět a ochraňovat slabé. 28. 10. – 26. 11. je časem prodlužování nocí a chmurných myšlenek. Čas bilancování, sčítání a vykazování ztrát. Vaše místo je na rozhodčím stolci, v ozbrojených složkách a v mezinárodních organizacích. Pomáháte, chrání, soudíte. Sami však často zapomínáte na své bezpečí, jednáte bezhlavě a podceňujete zranění.

Usměvavý Sekmeth

Zračí se ve vás, zrozenci z 27. 11. – 26. 12., neutuchající touha po všem krásném a pozitivním. Období Vánoc z vás udělalo štědrého člověka, který netrpí chamtivostí a nezná sobectví. Umíte dáva, i když nemáte z čeho. Pozor jen na to, abyste sami neskončili mezi těmi, co sami nic nemají. Váš život by tak pozbyl smysl.

Mrštný Sphinx

Jste jednoduše jiní, nikdy od vás nelze očekávat stejnou reakci, jste zábavní a poutaví vypravěči. Lidé vás zbožňují! 27. 12. – 25. 1. je čas nového roku: čas očekávání a proměn. S vámi se nikdo nikdy nenudil. Jedinou vadou na kráse je u vás problém se usadit a zaměřit se na jeden konkrétní cíl. Zkuste dotáhnout započaté projekty do konce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.