Vařte podle hvězd: vodní znamení

To, že jste narozeni ve znamení jednoho z nejsilnější živlů, tedy vody, vás doslova předurčuje ke konzumaci darů moře a sladkovodních toků. Raci, Štíři i Ryby mají velmi podobný jídelníček: všeobecné bílé maso a zelenou stravu v podobě řas, výhonků rostlin a salátů. Jelikož už od narození inklinujete k vodě, máte v sobě talent na chytání i přípravu živočichů obývajících vodní plochy. K tomu se řadí, věřte nebo ne, i zvěřina.

Vodní znamení se nemusí obávat cévních chorob, jako tomu je u jiných znamení, naopak jejich velkým nedostatkem bývají poruchy ledvin a močových cest. Může je v hojné míře také potrápit zácpa. Na vině jejich trávících obtíží bývají rovněž i zděděné neduhy jako jsou žaludeční vředy, neurózy břišních stěn a špatné trávení obecně. Velké plus nacházejí v imunitě a síle kostí a pohybového aparátu. Nejsou zimomřivý a důsledně dbají na přísun vitamínů. Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, jsou velkými jedlíky a denně spořádají až neuvěřitelné množství jídla. Velkou výhodou je jim i přirozená záliba v pojídání zeleniny a nejrůznějších salátů, což ostatním může připadat obdivuhodné. Nepotřebují tolik konzumovat ovoce, potřebné vitamíny naleznou právě v již zmíněné zelenině. Ke konzumaci by Raci, Ryby i Štíry měli bez rozdílu kromě mořských a sladkovodních živočichů zařadit také divočinu. Vhodné minerály a bílkoviny jim poskytne kupříkladu maso divoké kachny nebo vysoká zvěřina. Patříte-li do této skupiny znamení, můžete si pochutnat na dančím, srnci i jelenovi. Neměli byste to přehánět s kořením, jste zvyklí solit, ba co hůř často si jídlo i přesolíte. Díky tomuto zlozvyku dostáváte až vyloženě škodlivé množství soli, které nepotřebujete! Právě zde si zaděláváte na problémy s trávením a na onemocnění vylučovacího ústrojí. Zapomínáte, že sůl není jediné koření, které dodá jídlu chuť. Sáhněte po bylinkách a to nejlépe čerstvých. Velmi pozitivně vám pomůže šalvěj, libeček, petržel nebo šalvěj. Vyzkoušejte i něco nového a dejte pokrmům jemný nádech ovoce pomocí sušené citronové nebo pomerančové kůry. Vodní znamení a konzumace nápojů je u nich bezproblémová. Nejvhodnější k zahnání žízně je pramenitá či minerální voda. Sáhnout můžete i po vinném střiku.

Úprava:

Konzumace v syrovém stavu, co nejjednodušší tepelné úpravy, gril, dušení v páře

Koření:

Šalvěj, libeček, bobkový list, petržel, citronová kůra, majoránka

Vhodné suroviny:

Bílé maso a ryby, mořské plody, brambory, přírodní šťávy, cukr, sádlo

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Blíženci

Klid a pohoda bude hrát ve spojení dvou blíženců. Jsou jako nejlepší kamarádi a to je právě spojuje. Jenže paradoxně je to i to, co je může zase na druhou stranu rozdělit. Oba jsou mírumilovné povahy, raději mají klid a zaobírají se filozofickými úvahami, než nějakými zbytečnostmi, které mohou vztah jedině zničit.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.