Vařte podle hvězd: vodní znamení

To, že jste narozeni ve znamení jednoho z nejsilnější živlů, tedy vody, vás doslova předurčuje ke konzumaci darů moře a sladkovodních toků. Raci, Štíři i Ryby mají velmi podobný jídelníček: všeobecné bílé maso a zelenou stravu v podobě řas, výhonků rostlin a salátů. Jelikož už od narození inklinujete k vodě, máte v sobě talent na chytání i přípravu živočichů obývajících vodní plochy. K tomu se řadí, věřte nebo ne, i zvěřina.

Vodní znamení se nemusí obávat cévních chorob, jako tomu je u jiných znamení, naopak jejich velkým nedostatkem bývají poruchy ledvin a močových cest. Může je v hojné míře také potrápit zácpa. Na vině jejich trávících obtíží bývají rovněž i zděděné neduhy jako jsou žaludeční vředy, neurózy břišních stěn a špatné trávení obecně. Velké plus nacházejí v imunitě a síle kostí a pohybového aparátu. Nejsou zimomřivý a důsledně dbají na přísun vitamínů. Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, jsou velkými jedlíky a denně spořádají až neuvěřitelné množství jídla. Velkou výhodou je jim i přirozená záliba v pojídání zeleniny a nejrůznějších salátů, což ostatním může připadat obdivuhodné. Nepotřebují tolik konzumovat ovoce, potřebné vitamíny naleznou právě v již zmíněné zelenině. Ke konzumaci by Raci, Ryby i Štíry měli bez rozdílu kromě mořských a sladkovodních živočichů zařadit také divočinu. Vhodné minerály a bílkoviny jim poskytne kupříkladu maso divoké kachny nebo vysoká zvěřina. Patříte-li do této skupiny znamení, můžete si pochutnat na dančím, srnci i jelenovi. Neměli byste to přehánět s kořením, jste zvyklí solit, ba co hůř často si jídlo i přesolíte. Díky tomuto zlozvyku dostáváte až vyloženě škodlivé množství soli, které nepotřebujete! Právě zde si zaděláváte na problémy s trávením a na onemocnění vylučovacího ústrojí. Zapomínáte, že sůl není jediné koření, které dodá jídlu chuť. Sáhněte po bylinkách a to nejlépe čerstvých. Velmi pozitivně vám pomůže šalvěj, libeček, petržel nebo šalvěj. Vyzkoušejte i něco nového a dejte pokrmům jemný nádech ovoce pomocí sušené citronové nebo pomerančové kůry. Vodní znamení a konzumace nápojů je u nich bezproblémová. Nejvhodnější k zahnání žízně je pramenitá či minerální voda. Sáhnout můžete i po vinném střiku.

Úprava:

Konzumace v syrovém stavu, co nejjednodušší tepelné úpravy, gril, dušení v páře

Koření:

Šalvěj, libeček, bobkový list, petržel, citronová kůra, majoránka

Vhodné suroviny:

Bílé maso a ryby, mořské plody, brambory, přírodní šťávy, cukr, sádlo

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOMEOPATIE V BARVÁCH: MODRÁ

Babičky ji používali do koláčů, knedlíku nebo jako zavařeninu: brusnice borůvka je rozená léčitelka. Dříve měla i své místo mezi alkoholickými nápoji: vinaři z jejich plodů vyráběli víno. Její použití v kuchyni je známo snad všem, především díky nejrůznějším sladkým pokrmům a moučníkům, avšak její místo v medicíně její mnohdy odpírání a zůstává v pozadí pomyslné rivalky brusnice brusinky. Tato velmi léčivá rostlina z čeledi vřesovcovitých zlepšuje zrak, trávení, léčí močové ústrojí, hojí kůži a jak jinak – je to účinný antioxidant. Hojně jsou také vyzdvihovány její dezinfekční účinky.

Kategorie: Homeopatie Zdraví hubnutí a diety

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.