Povolání podle znamení – Lev

Pro lva je běžná práce nudná. Potřebuje se ukazovat po všech směrech. Rozhodně nebude spokojen na místech, kde bude dostávat mnoho úkolů, aniž by mohl rozhodovat sám o jejich osudu, ale naopak pokud mu bude přidělen složitý, náročný úkol, pak bude ve svém živlu, pokud jej bude moci splnit.

Šarm, vřelost a sebevědomí

Lvi nejsou tak draví, jak by se od nich očekávalo. Svoji cestu ke kořisti si pečlivě připravují a až se dostanou, tak v tu chvíli zvednou nad hlavu vítězný pohár, aby každý věděl, kdo že je vítěz. Svého šarmu, sebevědomí spojených s vřelostí dokážou dokonale uplatnit na pozicích, jako je producent, umělecký agent, reklamní agent nebo i publicista.

Kreativita jako hlavní nástroj

Lvi mají také v sobě dost kreativity, proto pro ně bude povolání návrháře, designéra, ale i tanečníka, muzikanta, kapelníka, režiséra či jakékoli jiné umělecké povolání jako dělané. Lvi mají v sobě také hodně síly, takže ve spojení s kreativitou se skvěle uplatní na pozicích profesionálních sportovců, ale ti trenérů, tanečníků a tak dále.

Výřečnost jako velké plus

Co lvům určitě nelze vytknout, je šarm, se kterým dokážou uvést lidi na svoji stranu. Jsou tak skvělí řečníci, mluvčí, poradci, specialisté a manažeři. Umí si skvěle poradit i v tíživých situacích a dobře zvládají stres. Práce detektiva nebo kriminalisty bude pro ně také vhodná. Lvi se také uplatní dobře jako obchodníci, nebo investiční specialisté, či dokonce hazardní hráči. Prostě to umí.

Co rozhodně není vhodné

Pro lva je snad nejhorším zaměstnáním to, kde nemůže být středem pozornosti a nic nebude mít na starost. Potřebují se projevovat, ukazovat, jak jsou důležití, ale přitom to rozhodně nemyslí zle, namyšleně. Jsou nadšení, když za nimi někdo přijde pro radu. Jsou rádi středem veškerého dění. Pokud nebudou, proměnit se mnohou ve zlé lvy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Psychologické jevy, které významně ovlivňují naše chování

Snažíme se chovat racionálně. Myslíme si, že máme svůj život ve svých rukou. Že se můžeme rozhodovat… a ono je to kolikrát jen iluze. Náš mozek nás má v hrsti a ustavičně se nás snaží nachytat a oblbnout. No a okolí se pak snaží oblbnout náš mozek, aby zareagoval tak, jak oni chtějí a my si ještě mysleli, že to šlo z našeho rozhodnutí. Kolikrát se iluze schovává za skutečnost.

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.