Povolání podle znamení – Lev

Pro lva je běžná práce nudná. Potřebuje se ukazovat po všech směrech. Rozhodně nebude spokojen na místech, kde bude dostávat mnoho úkolů, aniž by mohl rozhodovat sám o jejich osudu, ale naopak pokud mu bude přidělen složitý, náročný úkol, pak bude ve svém živlu, pokud jej bude moci splnit.

Šarm, vřelost a sebevědomí

Lvi nejsou tak draví, jak by se od nich očekávalo. Svoji cestu ke kořisti si pečlivě připravují a až se dostanou, tak v tu chvíli zvednou nad hlavu vítězný pohár, aby každý věděl, kdo že je vítěz. Svého šarmu, sebevědomí spojených s vřelostí dokážou dokonale uplatnit na pozicích, jako je producent, umělecký agent, reklamní agent nebo i publicista.

Kreativita jako hlavní nástroj

Lvi mají také v sobě dost kreativity, proto pro ně bude povolání návrháře, designéra, ale i tanečníka, muzikanta, kapelníka, režiséra či jakékoli jiné umělecké povolání jako dělané. Lvi mají v sobě také hodně síly, takže ve spojení s kreativitou se skvěle uplatní na pozicích profesionálních sportovců, ale ti trenérů, tanečníků a tak dále.

Výřečnost jako velké plus

Co lvům určitě nelze vytknout, je šarm, se kterým dokážou uvést lidi na svoji stranu. Jsou tak skvělí řečníci, mluvčí, poradci, specialisté a manažeři. Umí si skvěle poradit i v tíživých situacích a dobře zvládají stres. Práce detektiva nebo kriminalisty bude pro ně také vhodná. Lvi se také uplatní dobře jako obchodníci, nebo investiční specialisté, či dokonce hazardní hráči. Prostě to umí.

Co rozhodně není vhodné

Pro lva je snad nejhorším zaměstnáním to, kde nemůže být středem pozornosti a nic nebude mít na starost. Potřebují se projevovat, ukazovat, jak jsou důležití, ale přitom to rozhodně nemyslí zle, namyšleně. Jsou nadšení, když za nimi někdo přijde pro radu. Jsou rádi středem veškerého dění. Pokud nebudou, proměnit se mnohou ve zlé lvy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.