Povolání podle znamení – Lev

Pro lva je běžná práce nudná. Potřebuje se ukazovat po všech směrech. Rozhodně nebude spokojen na místech, kde bude dostávat mnoho úkolů, aniž by mohl rozhodovat sám o jejich osudu, ale naopak pokud mu bude přidělen složitý, náročný úkol, pak bude ve svém živlu, pokud jej bude moci splnit.

Šarm, vřelost a sebevědomí

Lvi nejsou tak draví, jak by se od nich očekávalo. Svoji cestu ke kořisti si pečlivě připravují a až se dostanou, tak v tu chvíli zvednou nad hlavu vítězný pohár, aby každý věděl, kdo že je vítěz. Svého šarmu, sebevědomí spojených s vřelostí dokážou dokonale uplatnit na pozicích, jako je producent, umělecký agent, reklamní agent nebo i publicista.

Kreativita jako hlavní nástroj

Lvi mají také v sobě dost kreativity, proto pro ně bude povolání návrháře, designéra, ale i tanečníka, muzikanta, kapelníka, režiséra či jakékoli jiné umělecké povolání jako dělané. Lvi mají v sobě také hodně síly, takže ve spojení s kreativitou se skvěle uplatní na pozicích profesionálních sportovců, ale ti trenérů, tanečníků a tak dále.

Výřečnost jako velké plus

Co lvům určitě nelze vytknout, je šarm, se kterým dokážou uvést lidi na svoji stranu. Jsou tak skvělí řečníci, mluvčí, poradci, specialisté a manažeři. Umí si skvěle poradit i v tíživých situacích a dobře zvládají stres. Práce detektiva nebo kriminalisty bude pro ně také vhodná. Lvi se také uplatní dobře jako obchodníci, nebo investiční specialisté, či dokonce hazardní hráči. Prostě to umí.

Co rozhodně není vhodné

Pro lva je snad nejhorším zaměstnáním to, kde nemůže být středem pozornosti a nic nebude mít na starost. Potřebují se projevovat, ukazovat, jak jsou důležití, ale přitom to rozhodně nemyslí zle, namyšleně. Jsou nadšení, když za nimi někdo přijde pro radu. Jsou rádi středem veškerého dění. Pokud nebudou, proměnit se mnohou ve zlé lvy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.