Povolání podle znamení – Lev

Pro lva je běžná práce nudná. Potřebuje se ukazovat po všech směrech. Rozhodně nebude spokojen na místech, kde bude dostávat mnoho úkolů, aniž by mohl rozhodovat sám o jejich osudu, ale naopak pokud mu bude přidělen složitý, náročný úkol, pak bude ve svém živlu, pokud jej bude moci splnit.

Šarm, vřelost a sebevědomí

Lvi nejsou tak draví, jak by se od nich očekávalo. Svoji cestu ke kořisti si pečlivě připravují a až se dostanou, tak v tu chvíli zvednou nad hlavu vítězný pohár, aby každý věděl, kdo že je vítěz. Svého šarmu, sebevědomí spojených s vřelostí dokážou dokonale uplatnit na pozicích, jako je producent, umělecký agent, reklamní agent nebo i publicista.

Kreativita jako hlavní nástroj

Lvi mají také v sobě dost kreativity, proto pro ně bude povolání návrháře, designéra, ale i tanečníka, muzikanta, kapelníka, režiséra či jakékoli jiné umělecké povolání jako dělané. Lvi mají v sobě také hodně síly, takže ve spojení s kreativitou se skvěle uplatní na pozicích profesionálních sportovců, ale ti trenérů, tanečníků a tak dále.

Výřečnost jako velké plus

Co lvům určitě nelze vytknout, je šarm, se kterým dokážou uvést lidi na svoji stranu. Jsou tak skvělí řečníci, mluvčí, poradci, specialisté a manažeři. Umí si skvěle poradit i v tíživých situacích a dobře zvládají stres. Práce detektiva nebo kriminalisty bude pro ně také vhodná. Lvi se také uplatní dobře jako obchodníci, nebo investiční specialisté, či dokonce hazardní hráči. Prostě to umí.

Co rozhodně není vhodné

Pro lva je snad nejhorším zaměstnáním to, kde nemůže být středem pozornosti a nic nebude mít na starost. Potřebují se projevovat, ukazovat, jak jsou důležití, ale přitom to rozhodně nemyslí zle, namyšleně. Jsou nadšení, když za nimi někdo přijde pro radu. Jsou rádi středem veškerého dění. Pokud nebudou, proměnit se mnohou ve zlé lvy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.