Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.

Budou si skvěle rozumět

Právě díky tomu budou mít pocit, že po jejich setkání mají konečně vedle sebe člověka, který jim rozumí, který má stejné představy o životě a padnou si po prvních větách do noty. V tomto ohledu jim to bude skvěle klapat, budou šťastní vedle sebe, najednou budou mít toho, kdo jim rozumí a budou působit jako jeden člověk, dokonale se doplňovat. Prostě pár, jako dělaný.

Společné bydlení může značit překážky

Problémy mohou nastat až v době, kdy se rozhodnou přejít k dalšímu kroku a to společnému bydlení. Zde totiž mohou nastat dost závažné rozdíly, protože střelec si nepotrpí na nějaké velké pořádky, může to vypadat, že má chaos, protože věci nemusí u něj mít pevné místo a tam, kde je dá, prostě budou nějaký čas. To ale pannu může vytočit, ta si na detaily a pořádek potrpí, vše pro ni musí mít vlastní místo, takže se může cítit dost podrážděná, když její pořádek partner takto narušuje.

Intimita a láska

Překonat to mohou určením pravidel a vymezení nějakých prostorů, aby se oba cítili dobře. částečným problémem může být v tomto spojení také intimita, protože ze začátku mohou mít jisté zábrany, nějak se nesehrají. Ale postupným uvolněním a uklidněním to půjde a bude to lepší a lepší. Jakmile se tito dva sehrají po všech stránkách, jen tak je nic nerozdělí. Problémem je to, že než na to přijdou, často se rozejdou a hledají štěstí jinde. Proto tento vztah, spojení těchto dvou nemusí mít trvalé zázemí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Ač jsou býci dost impulzivní, pak pokud dojde ke spojení partnerské a to dvou býků, pak může nastat naprostý ráj na zemi. Oba totiž mají pochopení pro chování toho druhého snáze, než snad kdokoli jiný. Proto není žádným překvapením, že si skvěle padnou do noty a jejich vztah jim bude prosperovat od samého začátku.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.