Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.

Budou si skvěle rozumět

Právě díky tomu budou mít pocit, že po jejich setkání mají konečně vedle sebe člověka, který jim rozumí, který má stejné představy o životě a padnou si po prvních větách do noty. V tomto ohledu jim to bude skvěle klapat, budou šťastní vedle sebe, najednou budou mít toho, kdo jim rozumí a budou působit jako jeden člověk, dokonale se doplňovat. Prostě pár, jako dělaný.

Společné bydlení může značit překážky

Problémy mohou nastat až v době, kdy se rozhodnou přejít k dalšímu kroku a to společnému bydlení. Zde totiž mohou nastat dost závažné rozdíly, protože střelec si nepotrpí na nějaké velké pořádky, může to vypadat, že má chaos, protože věci nemusí u něj mít pevné místo a tam, kde je dá, prostě budou nějaký čas. To ale pannu může vytočit, ta si na detaily a pořádek potrpí, vše pro ni musí mít vlastní místo, takže se může cítit dost podrážděná, když její pořádek partner takto narušuje.

Intimita a láska

Překonat to mohou určením pravidel a vymezení nějakých prostorů, aby se oba cítili dobře. částečným problémem může být v tomto spojení také intimita, protože ze začátku mohou mít jisté zábrany, nějak se nesehrají. Ale postupným uvolněním a uklidněním to půjde a bude to lepší a lepší. Jakmile se tito dva sehrají po všech stránkách, jen tak je nic nerozdělí. Problémem je to, že než na to přijdou, často se rozejdou a hledají štěstí jinde. Proto tento vztah, spojení těchto dvou nemusí mít trvalé zázemí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.

Jak se k sobě hodí Štír a Rak

Štír a Rak spolu dokážou mnohé, ale spíše půjde o vztah založený hodně na silném erotickém náboji, více je bude spojovat právě sexuální přitažlivost a erotické hrátky, než nějaký vážný vztah. Může je oba spojit vzájemné zalíbení, ale obecně takový vztah nemá šanci na dlouhé trvání. Snad jen v konkrétních momentech.