Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.

Jaké jsou časté noční můry?

Pád

Jestliže se vám opakuje často ve snech, že padáte do hluboké propasti, většinou i nekonečné, pak byste měli vyřešit stránku sexuální. Zde nejspíš jsou nějaké potíže, nedostatky, které je zapotřebí řešit. Pády ve snech totiž mají sexuální podtóny a ukazují na ztrátu úcty, ale i víry sebe v sama. Může jít o nezájem ze strany partnera, nebo i obráceně. Zvláštní je, že pokud se zdá o pádu z ničeho nic, může jít také o zdravotní stránku a to příliš nízký tlak.

Smrt

Budíte se hrůzou o blízkého jedince, protože se zdálo, že zemřel? Pak se nemusíte obávat, že jste jeho smrt přivolali, nebo že se něco takového může stát. Většinou je smrt ve snu neškodná a označuje uzavření nějaké kapitoly, nebo začátek něčeho nového.

Mrtví lidé

Když se vám zdá o mrtvých lidech, pak to je většinou odkazem na vnitřní potlačování nějakých emocí. Nejčastěji jsou to skutky z minulosti, které nejsou zrovna čestné, a mrtví lidé ve snu jsou prakticky odrazem vašeho nečistého svědomí. Je zde potřeba najít jádro problému a smířit se s tím, co se stalo, anebo danou věc vyřešit. Tato noční můra může být totiž dost děsivá a opakovat se tak, že nedovolí spát a často vznikají právě kvůli ní obavy ze spánku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?

Dělení magie

Síla a moc, jak ovlivnit osud, ale i někoho jiného. To je magie, tajemná síla, kterou je možno využít ve svůj prospěch, nebo také prospěch někoho jiného a také, bohužel i v neprospěch. To je již úděl obecné magie, která je dělí, jak mnozí vědí – na černou, tu temnou a bílou, tedy pozitivní magii, jenže jsou i další druhy magií, které lze uplatnit.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.