Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.

Jaké jsou časté noční můry?

Pád

Jestliže se vám opakuje často ve snech, že padáte do hluboké propasti, většinou i nekonečné, pak byste měli vyřešit stránku sexuální. Zde nejspíš jsou nějaké potíže, nedostatky, které je zapotřebí řešit. Pády ve snech totiž mají sexuální podtóny a ukazují na ztrátu úcty, ale i víry sebe v sama. Může jít o nezájem ze strany partnera, nebo i obráceně. Zvláštní je, že pokud se zdá o pádu z ničeho nic, může jít také o zdravotní stránku a to příliš nízký tlak.

Smrt

Budíte se hrůzou o blízkého jedince, protože se zdálo, že zemřel? Pak se nemusíte obávat, že jste jeho smrt přivolali, nebo že se něco takového může stát. Většinou je smrt ve snu neškodná a označuje uzavření nějaké kapitoly, nebo začátek něčeho nového.

Mrtví lidé

Když se vám zdá o mrtvých lidech, pak to je většinou odkazem na vnitřní potlačování nějakých emocí. Nejčastěji jsou to skutky z minulosti, které nejsou zrovna čestné, a mrtví lidé ve snu jsou prakticky odrazem vašeho nečistého svědomí. Je zde potřeba najít jádro problému a smířit se s tím, co se stalo, anebo danou věc vyřešit. Tato noční můra může být totiž dost děsivá a opakovat se tak, že nedovolí spát a často vznikají právě kvůli ní obavy ze spánku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.