Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.

Jaké jsou časté noční můry?

Pád

Jestliže se vám opakuje často ve snech, že padáte do hluboké propasti, většinou i nekonečné, pak byste měli vyřešit stránku sexuální. Zde nejspíš jsou nějaké potíže, nedostatky, které je zapotřebí řešit. Pády ve snech totiž mají sexuální podtóny a ukazují na ztrátu úcty, ale i víry sebe v sama. Může jít o nezájem ze strany partnera, nebo i obráceně. Zvláštní je, že pokud se zdá o pádu z ničeho nic, může jít také o zdravotní stránku a to příliš nízký tlak.

Smrt

Budíte se hrůzou o blízkého jedince, protože se zdálo, že zemřel? Pak se nemusíte obávat, že jste jeho smrt přivolali, nebo že se něco takového může stát. Většinou je smrt ve snu neškodná a označuje uzavření nějaké kapitoly, nebo začátek něčeho nového.

Mrtví lidé

Když se vám zdá o mrtvých lidech, pak to je většinou odkazem na vnitřní potlačování nějakých emocí. Nejčastěji jsou to skutky z minulosti, které nejsou zrovna čestné, a mrtví lidé ve snu jsou prakticky odrazem vašeho nečistého svědomí. Je zde potřeba najít jádro problému a smířit se s tím, co se stalo, anebo danou věc vyřešit. Tato noční můra může být totiž dost děsivá a opakovat se tak, že nedovolí spát a často vznikají právě kvůli ní obavy ze spánku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa - bermudský trojúhelník

Záhady světa, které se dějí a nenechají jen tak někoho chladným jsou mystické a zajímavé zároveň. Pokud se stane něco, co má složité, často i žádné vysvětlení, přitahuje to pozornost mnoha osob, které si akci vysvětlí po svém. Každopádně takové momenty rozdělují osoby do několika kategorií.

Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.

Tajemství bezu

Černý bez patří k významným tuzemským léčivým rostlinám, jimž se přikládá i magická moc. Zajímavé u nich je, že se usadí pouze tam, kde se jí to samotné líbí. Zahradníci jej proto kupodivu dnes moc nemají rádi. V minulosti tomu však bylo úplně jinak. Inu, ne nadarmo se říkalo: “Před heřmánkem smekni a před bezem klekni”. Jde o lék proti devíti nemocem a v minulosti byl považován za bylinu magickou.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika Zdraví