Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Magie jako dělaná

Nejen, že je úplněk jakoby dovršením celé měsíční fáze, má magickou, silnou moc, ale především v ten den, tu noc, působí síla, které se dá využít ve svůj prospěch, pokud samozřejmě dobře víme, jak na to. Začátkem je vždy fáze nov, postupně dorůstající měsíc je jako sílící magnet, a jejím vrcholem je právě úplněk. V ten moment je moc umocněna a tak jakékoli kouzlo, využití magie má mnohem silnější účinek, než kdy jindy.

Rituál magie o úplňku

Jak tedy využít síly o úplňku? Je k tomu zapotřebí jistý postup. Bude také potřeba psací potřeba, ideálně pero a inkoust, pokud možno barevný, a barva zvolená podle magie barev, jakou magii budeme zrovna vytvářet. Barvy obecně hrají velkou roli, ač se to nemusí zdát. Mimo pero a inkoust je zapotřebí samozřejmě i papír, na který se bude psát.

Co dále nesmí chybět

Důležité je při síle úplňku mít i svíce, jež mají samy o sobě dost velkou magickou moc. Barva opět podle typu kouzla, anebo univerzální bílou. Jestliže chceme kouzlo ještě více umocnit, pak zvolíme i aromaoleje, nebo klasické magické oleje. Kouzlo se nemůže dít bez magického kruhu, který se udělá křídou nebo solí, takže i toto bude zapotřebí, podobně jako kompas či mapa pro určení jednotlivých světových stran.

A na závěr, aby moc kouzla byla opravdová, je zapotřebí předmětů, které představují živly, jako je třeba peří pro vzduch, dále svíce jako oheň, kámen jako země a voda jako voda. Umocnění kouzla se také používají svíce v barvách těchto živlů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.