Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Magie jako dělaná

Nejen, že je úplněk jakoby dovršením celé měsíční fáze, má magickou, silnou moc, ale především v ten den, tu noc, působí síla, které se dá využít ve svůj prospěch, pokud samozřejmě dobře víme, jak na to. Začátkem je vždy fáze nov, postupně dorůstající měsíc je jako sílící magnet, a jejím vrcholem je právě úplněk. V ten moment je moc umocněna a tak jakékoli kouzlo, využití magie má mnohem silnější účinek, než kdy jindy.

Rituál magie o úplňku

Jak tedy využít síly o úplňku? Je k tomu zapotřebí jistý postup. Bude také potřeba psací potřeba, ideálně pero a inkoust, pokud možno barevný, a barva zvolená podle magie barev, jakou magii budeme zrovna vytvářet. Barvy obecně hrají velkou roli, ač se to nemusí zdát. Mimo pero a inkoust je zapotřebí samozřejmě i papír, na který se bude psát.

Co dále nesmí chybět

Důležité je při síle úplňku mít i svíce, jež mají samy o sobě dost velkou magickou moc. Barva opět podle typu kouzla, anebo univerzální bílou. Jestliže chceme kouzlo ještě více umocnit, pak zvolíme i aromaoleje, nebo klasické magické oleje. Kouzlo se nemůže dít bez magického kruhu, který se udělá křídou nebo solí, takže i toto bude zapotřebí, podobně jako kompas či mapa pro určení jednotlivých světových stran.

A na závěr, aby moc kouzla byla opravdová, je zapotřebí předmětů, které představují živly, jako je třeba peří pro vzduch, dále svíce jako oheň, kámen jako země a voda jako voda. Umocnění kouzla se také používají svíce v barvách těchto živlů.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Meteo citlivost

Meteo citlivost představuje citlivost a vnímavost těla člověka, který je vnímavý na počasí. Jde o individuální záležitost. Vliv na tuto skutečnost má i zdraví jedince, psychický stav a věk. Ti, s meteovisimyí trápí více měnící se povětrnostní podmínky než vysoký nebo nízký atmosferický tlak.

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.

ODLEJTE SI KUS SVÉ BUDOUCNOSTI – VĚŠTBA POMOCÍ VOSKU JE IN

Nejen pomocí kyvadel a karet se dá zjistit budoucnost. Do módy se opět vrací stará metoda, kterou hojně využívaly naše babičky a babičky jejich babiček: věštba z voskovek neboli pravých svící. V dřívějších dobách existovalo mnoho druhů svíček a každá se užívala k jiné příležitosti. Podle toho, u jaké příležitosti byly zapáleny, také určovaly druh věštby. Svíce se zapalovaly při svátcích, mších, úmrtích i narozeních, doprovázely člověka ve tmě a to ať už v té noční nebo tehdy, kdy jeho život pohasl. Světlo bylo odedávna jakýmsi prostředkem ochrany a komunikace mezi Bohem a člověkem. Také pohanští Slované věřili v čarovnou moc ohně a světla. Zkuste to taky a posviťte si na to, co vás čeká a nemine.