Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Magie jako dělaná

Nejen, že je úplněk jakoby dovršením celé měsíční fáze, má magickou, silnou moc, ale především v ten den, tu noc, působí síla, které se dá využít ve svůj prospěch, pokud samozřejmě dobře víme, jak na to. Začátkem je vždy fáze nov, postupně dorůstající měsíc je jako sílící magnet, a jejím vrcholem je právě úplněk. V ten moment je moc umocněna a tak jakékoli kouzlo, využití magie má mnohem silnější účinek, než kdy jindy.

Rituál magie o úplňku

Jak tedy využít síly o úplňku? Je k tomu zapotřebí jistý postup. Bude také potřeba psací potřeba, ideálně pero a inkoust, pokud možno barevný, a barva zvolená podle magie barev, jakou magii budeme zrovna vytvářet. Barvy obecně hrají velkou roli, ač se to nemusí zdát. Mimo pero a inkoust je zapotřebí samozřejmě i papír, na který se bude psát.

Co dále nesmí chybět

Důležité je při síle úplňku mít i svíce, jež mají samy o sobě dost velkou magickou moc. Barva opět podle typu kouzla, anebo univerzální bílou. Jestliže chceme kouzlo ještě více umocnit, pak zvolíme i aromaoleje, nebo klasické magické oleje. Kouzlo se nemůže dít bez magického kruhu, který se udělá křídou nebo solí, takže i toto bude zapotřebí, podobně jako kompas či mapa pro určení jednotlivých světových stran.

A na závěr, aby moc kouzla byla opravdová, je zapotřebí předmětů, které představují živly, jako je třeba peří pro vzduch, dále svíce jako oheň, kámen jako země a voda jako voda. Umocnění kouzla se také používají svíce v barvách těchto živlů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?