Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Magie jako dělaná

Nejen, že je úplněk jakoby dovršením celé měsíční fáze, má magickou, silnou moc, ale především v ten den, tu noc, působí síla, které se dá využít ve svůj prospěch, pokud samozřejmě dobře víme, jak na to. Začátkem je vždy fáze nov, postupně dorůstající měsíc je jako sílící magnet, a jejím vrcholem je právě úplněk. V ten moment je moc umocněna a tak jakékoli kouzlo, využití magie má mnohem silnější účinek, než kdy jindy.

Rituál magie o úplňku

Jak tedy využít síly o úplňku? Je k tomu zapotřebí jistý postup. Bude také potřeba psací potřeba, ideálně pero a inkoust, pokud možno barevný, a barva zvolená podle magie barev, jakou magii budeme zrovna vytvářet. Barvy obecně hrají velkou roli, ač se to nemusí zdát. Mimo pero a inkoust je zapotřebí samozřejmě i papír, na který se bude psát.

Co dále nesmí chybět

Důležité je při síle úplňku mít i svíce, jež mají samy o sobě dost velkou magickou moc. Barva opět podle typu kouzla, anebo univerzální bílou. Jestliže chceme kouzlo ještě více umocnit, pak zvolíme i aromaoleje, nebo klasické magické oleje. Kouzlo se nemůže dít bez magického kruhu, který se udělá křídou nebo solí, takže i toto bude zapotřebí, podobně jako kompas či mapa pro určení jednotlivých světových stran.

A na závěr, aby moc kouzla byla opravdová, je zapotřebí předmětů, které představují živly, jako je třeba peří pro vzduch, dále svíce jako oheň, kámen jako země a voda jako voda. Umocnění kouzla se také používají svíce v barvách těchto živlů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přivolat peníze

Trápí-li vás prázdné kapsy a po výplatě je jen pár dní, kdy se radujete z nabitých peněz, přičemž dále víte, že budete muset zaplatit povinné platby, čímž vám z měšce ubude značná část a pak už toho moc k užitku nezbývá. To nepůsobí rozhodně radost a pak je také nepříjemné období asi tří dalších týdnů, než se nového výplatního dne dočkáte.

Zelené děti z Woolpitu

Jednou z největších záhad světa, která do dnešních dnů nebyla vysvětlena je objevení dvou malých dětí na okraji jedné malé anglické vesničky zvané Woolpit. Stalo se tomu ve dvanáctém století a nejzajímavější na této záhadě je to, že měly zelenou kůži, oblečení z neznámého materiálu a mluvily jazykem, který nikdo neznal.

Stalo se tomu v roce 1173, kde asi 10 kilometrů od obce místní našli sedět hocha a holčičku zelené barvy. 8 století po události tuto záhadu stále ještě nikdo nerozluštil. Zaznamenána je v místní kronice kronikářem Williamem z Neuburghu a opatem Ralphem z Coggeshallu.