Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Bez ohledu na to, jak přátelští a věrní jsou, mohou kousnout a mohou útočit na všechny, kdo se jim znelíbí. Pozor, mohou útočit i na příkaz svého pána. Psi pak mohou být agresivní, hašteřiví bojující, bouřící se, toužící po moci a ovládání. Pro to, aby získal toho, čeho chce, je pes schopen využít všech dostupných prostředků. Nebojí se konfliktů, ani chaosu. Psí roky stojí na počátku mnoha revolucí.

Jak na tom v roce psa budou jednotlivá znamení?

 Krysa

Pro Krysu bude rok Psa rychlý a plný událostí, a to od těch velmi pozitivních, až po ty extrémně negativní. Kdo podniká bude tento rok čelit finančním ztrátám. Pro Krysy to proto ani není dobrý rok pro to, kdy by měly začít podnikat. Neměli by své peníze nikam investovat, ani kupovat nemovitosti. Dařit se bude všem, kdo se pohybují v kreativní oblasti, tedy spisovatelům, umělcům, tanečníkům, hercům a dalším. Ti, kteří pracují pro druhé, budou letos odměněni za svou vytrvalost a věrnost. Krysa by se tento rok měla vyhýbat neshodám. Nepřeje jim ani láska. Zaměřit by se proto měli spíše na přátelství. Pozor, skřípat to může i v již stávajících vztazích.

 Býk

Pro Býky rok Psa nebude zrovna tím nejlepším. Své peníze by měly investovat s rozvahou, bezpečně s co nejmenšími výdaji. Mohou očekávat skryté nepřátele a soupeře, které se objeví v tom nejméně příhodném okamžiku. Nebude to klidný rok. Povede se jim jako na horské dráze. Jednou budou nahoře a během mžiku potom zase dole. Abyste tenhle rok úspěšně zvládli, je důležité dát přednost svým věrným přátelům před zisky. Nikam nešplhejte. Udržte si co máte. Nebuďte bezpáteřní, jinak se vám to vrátí. Dařit se bude v oblastech kreativity, módy, umění a huby. Potkat vás může láska, která však nevznikne na první pohled.

 Tygr

Tygři a psi si dobře rozumí. I když tahle kočka bude trpět náladovostí psa, bude se mu tento rok dařit a může zbohatnout. Těšit se proto můžete na vzrůstající mzdu, stabilní nárůst investic. Pozor si dejte na soudní spory, dopravní přestupky, hádky a další neshody. Budou vás brzdit a nevyjdete z nich bez šrámů a pokousání. Sebeovládejte se! Je to rok pozorování a respektování vztahů a lidí kolem vás. Buďte disciplinovaní. Pokud se chcete vyhnout ztrátě anebo něco dokonce získat držte se zpět. Láska v roce 2018 není na pořadu dne. To však neznamená, že byste jí nemohly položit základy, nebo že se vám romantika vyhne obloukem. Nějaké to rande a příjemné chvilky jistě prožijete. Svůj čas věnujte však spíše do setkávání s blízkými. Přinese vám to do života jen to pozitivní.

 Zajíc

Zajíci mají za sebou opravdu těžký rok 2017. V roce 2018 si mohou oddechnout, i pro ně tento rok vypadá dobře. Sice tu je riziko nějaké malé ztráty, ale spíše se jim bude dařit než naopak. Po finanční stránce budou jejich příjmy růst, budou bohatnout a očekávat mohou i slávu. Ti, co podnikají budou prosperovat, hlavně pokud jejich práce jakýmkoliv způsobem podporuje kreativitu. Je to dobrý rok, kdy začít prodávat své služby. Jejich vztahy budou rovněž vzkvétat. Pozor, nic neuspěchejte. Protože pak hrozí rychlý rozchod a velká ztráta financí.

 Drak

Drakům se tento rok nebude dařit. Psi a draci se vážně nemají rádi. Čekat je proto bude ztráta peněz a spousta dalších nešťastných událostí. Vyhýbat by se měli sporům, hádkám a neshodám, nemají šanci vyhrát. Pokud drak uvažuje o změnách, nemá co ztratit. Pokud investuje málo a opatrně, může se mu to povést. Drak by rozhodně však měl snížit své výdaje, nikam moc neinvestovat velkou částku peněz. Není to rok vhodný pro riskování. Vhodné je spíše šetřit a spořit. Utrácejte ty nejnižší částky, které můžete, jen tak svou příchozí ztrátu pak zvládnete se ctí. Celý rok bude plný překážek, ostrých rozepří, sporů, jednoduše se vám smůla polepí na paty. Budete o vše bojovat. Dobře na tom nebudete ani ve vztazích. Jestli chcete tento rok přežít, je pro vás důležitá disciplína a sebeovládání. Pokud chcete udržet manželství, je mu zapotřebí věnovat zvláštní péči.

 Had

Vaše úsilí bude letos odměněno. Máte šanci vyhrát, povýšit, získat lepší plat. V obtížné situaci máte přátele, kteří vám pomohou. Vaše podnikání bude vzkvétat. Od hadů můžeme čekat nové vynálezy, objevy, inovace, reinvence, vše jim přinese peníze. Dejte si však pozor na jazyk, i když to tak nemyslíte a užijete pouze mírná slova, šance na vznik hádky je však vysoká. Konfliktů se můžete vyhnout, když se budete hodně usmívat a mluvit jen minimálně. Poslouchání jiných vás dostane hodně daleko. Tento rok se vám bude dařit i v oblasti lásky. Máte možnost potkat tu pravou lásku. Pokud již někoho máte, váš vztah bude jen vzkvétat. pozor však i zde, dbejte, aby vaše intenzivní emoce neměly negativní dopad na vaše blízké.

 Kůň

I Kůň se může těšit na úspěšný rok. Dařit se mu bude ve stávající práci. Pozor, nové podnikání však pro něj nebude již tak úspěšné. Je to rok plný neočekávaných výdajů, a proto by bylo dobré, kdyby se snažili letos šetřit. Investovat by měly minimálně a pouze na jistotu. Také by se měli zamyslet a zrevidovat, kam investují své peníze a zda je to vskutku to nejlepší. Vyhýbat by se měli klepům, sporům a rozzlobeným diskusím. Rok bude plný lásky, vášně, vzrušení a sexu. Může zde potkat svou velkou lásku, užít si žhavý románek, ale pozor, nepůjde o nic dlouhodobého. Jen si užijete.

 Ovce

Ovce bude mít rok Psa dobrý i zlý. Aby udrželi svůj život v harmonii a rovnováze, budu muset čelit různým úskalím s vynalézavostí a odvahou. Bude to rok plný stresu. Přinese však i spoustu nových a zajímavých příležitostí, které jim pomohou. Budou mít štěstí na vysoce postavené lidi. Dařit se jim bude v podnikání. Zaměstnané ovce budou odměňovány za svou práci. Budou povyšováni, budou jím růst kompetence. Vztahy budou pro ovce letos stabilní. Nic vzrušujícího je nečeká. Věrnost a vstřícnost jim přinese jisté výhody. Je však zapotřebí, aby přehlédly vše, co by je mohlo otravovat.

 Opice

Opice nečeká zrovna ten nejlepší rok. Je to však ideální rok pro změnu. Není to rok, kdybyste se mohli těšit na finanční polepšení. Pokud nechcete ztratit to, co máte, zatněte zuby, stáhněte ocas a držte se. Pozor, i přesto vám hrozí, že můžete v zaměstnání skončit, a proto je důležité abyste se preventivně drželi zpátky a snížili své veškeré výdaje na minimum. Pokud se vám naskytne možnost změnit zaměstnání, jděte do toho pouze za předpokladu, že se v ní budete muset naučit něco nového a obohatí vás to o nějaké nové dovednosti. Co se týká vztahů, bude to velmi těžký rok. Půjde to až do extrémů a ode zdi ke zdi. Abyste tento rok zvládli, musíte použít to nejpřísnější sebeovládání a zacházet se všemi lidmi ve vašem životě s extra dávkou vstřícnosti a úcty. V lásce to budou samé vzestupy a pády. V případě, že má vaše láska přežít, naplánujte si, že pro ni budete dělat dobré věci. Ideální volbou je cestování.

 Kohout

Kohoutům se mnohem více bude dařit v příštím roce, nicméně, i v tomto se nějaké dobré věci najdou. Nadále se můžete těšit na stabilní stejný dobrý příjem. Pokud jste zaměstnanec, tak dokonce se můžete těšit na lepší plat. Pozor však na spory, boje a hádky na pracovišti. Spory by totiž mohly vést ke ztrátám, a to především peněz. Rok se vám bude vléct. Budete muset pracovat hodně technicky a metodicky, abyste věděli, že jste to vážně už udělali. Sňatky rok mohou oživit a může přinést i dítě do rodiny. Změnou je však jistě i rozvod. Ti, kteří jsou stálí, se mohou těšit prohloubení jejich vztahů, což může vést k manželství.

 Pes

Navzdory tomu, že je to jeho rok, bude se mít všelijak. Jeden den se na něj bude smát štěstí a druhý zase smůla. Nicméně díky své povaze jsou schopni se rychle vzpamatovat, otřepat a zorientovat a najít tu správnou cestu. Vyjma tedy situace, kdy se nechají strhnout emocemi, přestanou se ovládat a začnou kousat lidi okolo. Pak tyto situace pro psy nedopadnou dobře. Finanční podvody se jim vrátí i s úroky a budou vás pronásledovat, kdekoli budete. Letos se vám podvádět rozhodně nevyplatí. Dodržujte pravidla. Nevěřte slibům. Nebuďte naivní a příliš důvěřiví! Letos můžete jak velmi rychle přijít k penězům, tak je i velmi rychle ztratit. Učte se sebeovládání. Dařit se bude umění a zábavě. Dejte si pozor na své zdraví. hrozí vám nějaká porucha, ale i nehoda. A to by vás pak mohlo vyjít draho. Vše konejte pomalu, pečlivě a uvážlivě. Co se týká lásky a vztahů, netrvejte na své vlastní cestě, zvolte kompromis. Láska nezůstane, pokud budete dominantní a pokud budete chtít svého partnera za každou cenu ovládat. Ti, kdo jsou svobodní, se mohou letos oženit-provdat.

 Prase

Prase se bude mít letos v závislosti na tom, jak se chovalo v předchozím roce. Těšit se může na zajímavá setkání. Zaměstnané prase se bude mít tento rok dobře, pokud ve své práci projeví své dovednosti a udrží si dobré vztahy s dalšími zaměstnanci. Podnikatelé na tom budou obdobně. Rozhodující pro ně je, jaké vztahy mají se svým okolím, to jim pak přinese finance anebo nikoliv. Rozhodně se však letos nebudou nudit, budou totiž muset tvrdě pracovat. Co se týká vztahů a lásky tak se mohou těšit na manželství a nové přátele. Pozor však, každá hádka a pře, jim znesnadní jejich posun dál a možnost se mít na tom lépe.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.