Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.

Cit a kouzlo

Možná jsou oba přáteli po mnoho let a po čase zjistí, že mají k sobě blíže, než se jim původně mohlo zdát. Obě znamení jsou dost citlivá a do všeho dávají hodně emocí, proto pro ně bude partnerství spíše otázkou vzájemné důvěry, pochopení a ohleduplnosti na city toho druhého. Možná si uvědomí až časem, jak je pro ně toto důležité a budou či každé volené chvíli spolu užívat dosyta.

Třeba i v pozdějším věku

Je důležité, aby se tito partneři spíše potkali v pozdějším věku, než-li kdykoli dříve, jelikož tak budou mít v hlavě jasno o tom, co chtějí a také s jakým partnerem by chtěli žít. Pokud jsou ještě dostatečně nevyzrálí, může jejich partnerství bohužel skončit jen proto, že ještě není známo, kterým směrem chtějí postupovat.

Je nutné si uvědomit, kdo jsem

Jak pro Raka, tak Blížence je především nutné si uvědomit, kdo vlastně jsou a co očekávají. Jakmile k tomuto dospějí, pak se jim bude snadno navazovat vztah i jiným osobám, jako je i partner, v tomto případě pak Rak či Blíženec. Když se tedy dají dohromady v pozdějším, vyzrálém věku, má jejich partnerství velkou šanci na dlouholeté setrvání, která bude šťastné a plné radostných chvil.

Erotika plná her

V oblasti erotiky budete toto spojení plní hravosti, nových a možných hledání, experimentování a tak dále. Zkrátka pořád se bude něco zajímavého dít. Jsou oba dost citelně vnímaví, musí poznat sami sebe a poté pak i toho druhého.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.