Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.

Co karta znamená

I když je v běžném významu smrt brána jako negativum, něco, co je smutné, konečné a třeba i tragické, v tarotu má smrt jako karta několik významů. Samozřejmě tím hlavním a prvotním je konec, ale také ukončení něčeho, co bylo, což může mít i ten dobrý význam. I když to ukončí jednu kapitolu, pak po ní začíná zas něco nového. Může tak být i ukazatelem uvolnění, odplavení špatného a konečně započatí nové, správné kapitoly.

Pozitivní význam karty

Smrt není ukazatelem smrti jako takové. Obvykle totiž znamená, že to, co bylo doposud, a třebas i nebylo dobré, již končí a vše směřuje k lepším zítřkům. I takto je možno tuto kartu vykládat. Může také značit přeměnu, transformaci, která může být dobrá, ale i nemusí. Záleží pak na kontextu s dalšími kartami a také otázky, jakým způsobem je položena.

Negativní význam karty

Jestliže je výklad v obráceném smyslu, pak značí karta smrt totální ochabnutí, také smutek, ukončení něčeho, co sami nechceme, ale je nevyhnutelné. Může jít i o ztrátu zaměstnání, změnu způsobu života a také ztrátu blízkých osob, tragédie, ale i zklamání se v lidech. Prostě cokoli, co značí velké a smutné ukončení něčeho doposud funkčního.

Obecně význam karty

Karta smrt je karta odloučení, ukončení něčeho, co třeba i doposud fungovalo, ale již nebude fungovat. Může jít o příjemné ukončení jisté kapitoly v životě, ale i toho nepříjemného, co nás může potkat, jako je zklamání. Karta označuje to, co záležitost již není schopná dále fungovat a ukončuje se.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.