Kadidlo

Kadidlo známe ponejvíce z kostelů, kde je tradičně páleno. Jde o velmi vzácné a nesmírně léčivé pryskyřice ze stromu zvaného Boswellia sacra.

O kadidlu

Strom i pryskyřice je známá více než 5000 let. Lidé ho užívali dřív než se dostalo do kostelů. Má ohromný vliv na psychiku. Zmírňuje hysterii. Strom zvaný rovněž kadidlovník roste volně v teplých a suchých, hornatých oblastech na severu Afriky i na jihu Arabského poloostrova, na Madagaskaru, v Indii, Pákistánu, Cejlonu a v Malajsii.

Účinky kadidla

Funguje jako velmi účinné nesteroidní antirevmatikum. Nemá dráždivé a poškozující účinky na sliznici žaludku, tak jak tomu je u běžných léků. Extrakt všeobecně působí proti chronickým zánětům. Pomoci však může i u dalších problémů. Studie již prokázaly jeho pozitivní vliv na osteoartrózu, revmatoidní artritidu, astma a zánětlivé onemocnění střev. Snižuje ztráty kloubní chrupavky. Některé studie prokázaly, že dokáže být prospěšná i při léčbě některých druhů rakoviny (leukémie, rakovina prsu). Snižuje tvorbu leukotrienů, jež mohou za aktivaci zánětu u astmatu. Studie prokázaly i pozitivní účinek na Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu.

Jak to funguje

Boswellové kyseliny působí na dostatečné krevní zásobení kloubů, nekyselinová část boswellie má pak sedativní účinky a zmírňuje bolest, redukují otoky, zvyšují hybnost a snižují ranní ztuhlost. Všeobecně zlepší kvalitu života. Proti bolesti účinkuje velmi rychle.

Aby účinek byl efektivní, je nutno minimálně 2 měsíce užívat každý den alespoň 500 mg extraktu.

Na co si při užívání Boswellie dávat pozor

Snižují účinky běžných protizánětlivých léků, jako ibuprofen. Stimuluje krevní průtok v pánevní oblasti a v děloze, může vyvolat potrat, menstruace je silnější. Objevit se může nevolnost, kyselý reflux, průjem, kožní vyrážka.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si udržet důvěru puberťáka

Důvěra je v každém vztahu nesmírně důležitá. Je přitom jedno o jaký vztah se jedná. Důvěra totiž dokáže překonat mnohé překážky a obtíže. Když však dítě vstoupí do puberty, situace se mění a často rodiče mají pocit, že důvěru svých dětí ztrácí. Někdy je to pouze mylný dojem, ale někdy je to bohužel skutečnost. Obnova ztracené důvěry přitom patří k těm nejtěžším zkouškám každého vztahu. Nedůvěra v nás vzbuzuje pocit zklamání, podvedení a znemožňuje nám milovat i lásku přijímat.

Kategorie: Láska a vztahy Duchovní život Zdraví

Bachovy esence

Bachovy květové esence jsou alkoholové roztoky esencí z květů mnohokrát naředěné. Jde o léčivý produkt homeopata Edwarda Bacha, který tvrdil, že i v květech je možno nalézt léčivé účinky rostliny. Hluboce se této myšlence věnoval a vyvíjel homeopatické produkty, které obsahují 50:50 vody a líh (25-40%). Vlastně se jedná o prapůvodní podobu tinktur.

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.