Kadidlo

Kadidlo známe ponejvíce z kostelů, kde je tradičně páleno. Jde o velmi vzácné a nesmírně léčivé pryskyřice ze stromu zvaného Boswellia sacra.

O kadidlu

Strom i pryskyřice je známá více než 5000 let. Lidé ho užívali dřív než se dostalo do kostelů. Má ohromný vliv na psychiku. Zmírňuje hysterii. Strom zvaný rovněž kadidlovník roste volně v teplých a suchých, hornatých oblastech na severu Afriky i na jihu Arabského poloostrova, na Madagaskaru, v Indii, Pákistánu, Cejlonu a v Malajsii.

Účinky kadidla

Funguje jako velmi účinné nesteroidní antirevmatikum. Nemá dráždivé a poškozující účinky na sliznici žaludku, tak jak tomu je u běžných léků. Extrakt všeobecně působí proti chronickým zánětům. Pomoci však může i u dalších problémů. Studie již prokázaly jeho pozitivní vliv na osteoartrózu, revmatoidní artritidu, astma a zánětlivé onemocnění střev. Snižuje ztráty kloubní chrupavky. Některé studie prokázaly, že dokáže být prospěšná i při léčbě některých druhů rakoviny (leukémie, rakovina prsu). Snižuje tvorbu leukotrienů, jež mohou za aktivaci zánětu u astmatu. Studie prokázaly i pozitivní účinek na Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu.

Jak to funguje

Boswellové kyseliny působí na dostatečné krevní zásobení kloubů, nekyselinová část boswellie má pak sedativní účinky a zmírňuje bolest, redukují otoky, zvyšují hybnost a snižují ranní ztuhlost. Všeobecně zlepší kvalitu života. Proti bolesti účinkuje velmi rychle.

Aby účinek byl efektivní, je nutno minimálně 2 měsíce užívat každý den alespoň 500 mg extraktu.

Na co si při užívání Boswellie dávat pozor

Snižují účinky běžných protizánětlivých léků, jako ibuprofen. Stimuluje krevní průtok v pánevní oblasti a v děloze, může vyvolat potrat, menstruace je silnější. Objevit se může nevolnost, kyselý reflux, průjem, kožní vyrážka.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Swarodaya - Swara joga

Swarodaya je starobylý sanskrtský tantrický text, který představuje Swaru jógu. Ta je úzce spjata s dechem. Jóga je praktikována již po dlouhá staletí indickými jogíny a jejím účelem je, udělat život smysluplnější a naplňující. Swara jóga je založena na přirozeném rytmu dýchání. Pomáhá pozvednout lidi na duchovní i materialistické úrovni.

Vařte podle hvězd: vodní znamení

To, že jste narozeni ve znamení jednoho z nejsilnější živlů, tedy vody, vás doslova předurčuje ke konzumaci darů moře a sladkovodních toků. Raci, Štíři i Ryby mají velmi podobný jídelníček: všeobecné bílé maso a zelenou stravu v podobě řas, výhonků rostlin a salátů. Jelikož už od narození inklinujete k vodě, máte v sobě talent na chytání i přípravu živočichů obývajících vodní plochy. K tomu se řadí, věřte nebo ne, i zvěřina.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Arrivismus

Arrivismus v sobě neskrývá nic jiného než vampirismus. S nadšením pro upíry, to však má co do činění skutečně pramálo. Jde o práci s energií, ať už vědomě, nebo nevědomě. S vampíry to má společného pouze to, že stejně jako upíři sáli krev, tito lidé sají energii. Energii si berou bez zájmu o to, jestli jim ji chcete poskytnout vědomě a dobrovolně anebo nikoliv. Ano, řeč je o energetických upírech, kteří rádi manipulují.