Šungit

Šungit je známou horninou černého vzezření, která získala svůj název podle místa svého výskytu, tedy podle karelské vesnice ležící na břehu Oněžského jezera Šuňga. Zde byl tento kámen poprvé odhalen.

Šungit se vyznačuje nejen černou barvou, ale i kovovým leskem. Jeho stáří se odhaduje na 2 miliardy let. Jde tedy o nejstarší minerál na planetě, který tvoří uhlík. Nikdo dodnes neví, odkud se vzal a jak vznikl. Od diamantu nebo grafitu se liší pouze svou strukturou. Připisují se mu léčivé a hojivé účinky. I proto v oblasti okolo vesnice, kde byl kámen odhalen, existují šungitové lázně z 18. století, které tu založil car Petr Veliký.

O léčivých účincích šungitu

Tento na první pohled obyčejný kámen, je v reálu skutečný unikát. Jde o jedinečný kámen, který dokáže rušit geopatogenní zóny a vyčistit vodu. Tu zbavuje od těžkých kovů, železitých přísad, organických sloučenin i mikrobů. Kromě toho ji i dezinfikuje a mění její energetickou a informační strukturu, dále ji pak obohacuje i o stopové prvky. K vylepšení jej zcela běžně užívají v Norsku, Švédsku i v Americe. Šungit se proto dává na dno a stěny bazénů, studen, vodojemů i úpraven pitné vody. Mimo čištění vody šungit dokáže zdařile bojovat s osteochondrózou, bolestmi zad, svalů, záněty míšních nervů, artritidou, artrózou, ekzémy, lupenkou, akné, popáleninami, jizvami, proleženinami, gastritidou, žlučovými a ledvinovými kameny a cukrovkou.

Šungitová pyramida

Ke zrušení geopatogenních zón se hojně užívá šungitová pyramida. 6 centimetrová pyramida zvládne zharmonizovat okruh okolo 5 metrů. Pyramidka z vašeho okolí odstraní vše negativní, tedy i negativní vlny vyvolané elektrickými spotřebiči. Kromě toho pak i zlepší složení vzduchu a pozitivně ovlivní prach, jenž přestane být dráždivý.

Jak jej používat

Šungitovou drť nasypte do plátýnka, svažte a dejte do hrnce, do něhož vlijte vodu. Tu nechte projít varem. Zceďte a nechte vychladnout. Tím šungit aktivujete a můžete ho dále užívat. Takovýto aktivovaný šungit pak dejte do nějaké nádoby a zalijte vodou (100 gramů šungitu na 2 litry vody). Vodu nechte odstát po dobu 48-72 hodin. Maximálního účinku dosáhne po 72 hodinách. Pak zase účinek klesá. Šungitová voda je mírně nasládlá, jemná a chutná. Šungit je zapotřebí 2x do měsíce promývat kvůli odstranění povlaku, který se na něm tvoří. Kámen je možno takto užívat pouze po dobu 5 měsíců. Koupit si ho můžete ve specializovaných obchodech s minerály, kde se jeho cena za 500 gramů pohybuje již okolo 50 korun.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články