Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.

Co karta znamená

Rozhodně poštovní kartou není osm mečů, které představují svázanost, nemožnost něco udělat. Člověk je odkázán na pomoc jiných, nemůže se pohnout, je slepý, nezmůže nic. Má v sobě mnoho zábran, cítí svázanost a nemožnost se pohnout z místa. Tazatel je osobou obětní, nesvobodnou, která pochybuje o sobě, svých schopnostech a možnostech.

Pozitivní významy karty

Ponížení, pokoření a blokáda proti okolí. To je základní význam karty osm mečů, která poukazuje na nemožnost se pohnout z místa, skrývání charakterových vlastností a zahnání do kouta. Tazatel se cítí být nehodný něčeho dosáhnout, cítí spoután a pod tíhou kontroly. Tíha na bedrech a touha vymanit se z nepříjemné situace, i když není vidno jak a kudy má cesta vést.

Negativní významy karty

Tento výklad poukazuje na bariéry, které tazatel v sobě a okolo sebe staví. Ukazuje na traumata, i nemoci, které vznikly, ukázaly se a také na špatné rozhodnutí i jeho neblahé následky. Může jít i o špatnou investici, ale i zradu, která vznikla a staví další a další překážky. Podněcuje úzkost, těžkosti starosti a strasti. Tazatel je sám svým vězněm, uvězněn svou omezeností, nemohoucí se pohnout kupředu.

Obecně význam karty

Velice smutná karta, která je odrazem nemožnosti, nebo spíše neschopnosti se pohnout kupředu. Člověk zde potlačuje své city, touhy a tak zadupává možnost vlastního štěstí. Často karta dává radu, aby se tazatel více hlídal, co říká, dělá a tak dále a hlavně kontroloval i to, co a komu říká, neb se to mlže otočit proti němu.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.