Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.

Co karta znamená

Rozhodně poštovní kartou není osm mečů, které představují svázanost, nemožnost něco udělat. Člověk je odkázán na pomoc jiných, nemůže se pohnout, je slepý, nezmůže nic. Má v sobě mnoho zábran, cítí svázanost a nemožnost se pohnout z místa. Tazatel je osobou obětní, nesvobodnou, která pochybuje o sobě, svých schopnostech a možnostech.

Pozitivní významy karty

Ponížení, pokoření a blokáda proti okolí. To je základní význam karty osm mečů, která poukazuje na nemožnost se pohnout z místa, skrývání charakterových vlastností a zahnání do kouta. Tazatel se cítí být nehodný něčeho dosáhnout, cítí spoután a pod tíhou kontroly. Tíha na bedrech a touha vymanit se z nepříjemné situace, i když není vidno jak a kudy má cesta vést.

Negativní významy karty

Tento výklad poukazuje na bariéry, které tazatel v sobě a okolo sebe staví. Ukazuje na traumata, i nemoci, které vznikly, ukázaly se a také na špatné rozhodnutí i jeho neblahé následky. Může jít i o špatnou investici, ale i zradu, která vznikla a staví další a další překážky. Podněcuje úzkost, těžkosti starosti a strasti. Tazatel je sám svým vězněm, uvězněn svou omezeností, nemohoucí se pohnout kupředu.

Obecně význam karty

Velice smutná karta, která je odrazem nemožnosti, nebo spíše neschopnosti se pohnout kupředu. Člověk zde potlačuje své city, touhy a tak zadupává možnost vlastního štěstí. Často karta dává radu, aby se tazatel více hlídal, co říká, dělá a tak dále a hlavně kontroloval i to, co a komu říká, neb se to mlže otočit proti němu.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.