Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.

Co karta znamená

Rozhodně poštovní kartou není osm mečů, které představují svázanost, nemožnost něco udělat. Člověk je odkázán na pomoc jiných, nemůže se pohnout, je slepý, nezmůže nic. Má v sobě mnoho zábran, cítí svázanost a nemožnost se pohnout z místa. Tazatel je osobou obětní, nesvobodnou, která pochybuje o sobě, svých schopnostech a možnostech.

Pozitivní významy karty

Ponížení, pokoření a blokáda proti okolí. To je základní význam karty osm mečů, která poukazuje na nemožnost se pohnout z místa, skrývání charakterových vlastností a zahnání do kouta. Tazatel se cítí být nehodný něčeho dosáhnout, cítí spoután a pod tíhou kontroly. Tíha na bedrech a touha vymanit se z nepříjemné situace, i když není vidno jak a kudy má cesta vést.

Negativní významy karty

Tento výklad poukazuje na bariéry, které tazatel v sobě a okolo sebe staví. Ukazuje na traumata, i nemoci, které vznikly, ukázaly se a také na špatné rozhodnutí i jeho neblahé následky. Může jít i o špatnou investici, ale i zradu, která vznikla a staví další a další překážky. Podněcuje úzkost, těžkosti starosti a strasti. Tazatel je sám svým vězněm, uvězněn svou omezeností, nemohoucí se pohnout kupředu.

Obecně význam karty

Velice smutná karta, která je odrazem nemožnosti, nebo spíše neschopnosti se pohnout kupředu. Člověk zde potlačuje své city, touhy a tak zadupává možnost vlastního štěstí. Často karta dává radu, aby se tazatel více hlídal, co říká, dělá a tak dále a hlavně kontroloval i to, co a komu říká, neb se to mlže otočit proti němu.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HVĚZDNÁ ZNAMENÍ PODLE EGYPŤANŮ

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Vařte podle hvězd: zemská znamení

Zemská znamení jsou neodmyslitelně spjata s půdou, zelení a úrodou. Tomuto živlu dominují hned dva býložravci: býk a kozoroh. Panny jsou v roli hospodářů – pastevců a velmi často spolu právě tato znamení tvoří pro výrazně vzájemnou přitažlivost společnou domácnost. Inklinují totiž k zájmům o pěstování všemožných plodin a píli, která vede k dobré úrodě. Jejich chutě jsou podobné a dávají přednost obilovinám, luštěninám a zelené stravě. Stravují se skromněji a obvykle jim stačí menší porce. Jsou však i proslulými dietáři a to ať už odůvodněně nebo v rámci posedlosti dokonalou figurou.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.