Lunární magie

Máte nějaké tužby a přání? Ideální dobou, kdy můžete s jejich naplňováním začít, je úplněk měsíce. Vliv úplňku při čarování je v této době totiž obrovský. Úplněk přivolává dobro, lásku a dává novou sílu. Metodě, která využívá k čarování sílu Měsíce, se říká Lunární magie.

Úplněk měsíce

Úplněk Měsíce nastává ve chvíli, kdy Měsíc obrací celou tvář ke Slunci a kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem. V této chvíli vzniká tajuplné světlo, harmonie, optimismus a plodnost. Je to doba meditace, sklizně za svou snahu a práci. Všechny síly jsou v této době zesílené. Vše je živější, emotivnější, více energické a bouřlivé. K úplňku obvykle dochází jednou do měsíce, pouze výjimečně se stane, že úplněk je v jednom měsíci dvakrát (tak, jak se tomu stalo např. letos v červenci). Úplněk měsíce představuje univerzální čas nejen pro magii, ale i zasvěcení a velké rituály. Jeho největší moc pociťujete při jeho vzestupu, čili asi 2 dny před samotným úplňkem.

Poslední úplněk v roce 2015 - Zimní úplněk

Listopadový úplněk v blížencích je bohužel již za námi, ale nevadí, před koncem roku máte ještě jednu šanci se svým životem něco udělat, protože poslední úplněk proběhne hned po Štědrém dni, 25. 12. 2015. Tento úplněk upozorňuje na rodinu, rodovou problematiku, profesionální svět a emoce spojené s bezpečím. V tomto období jsme schopni více vnímat a vycítit různé věci. mohou nám vyjíždět různé křivdy z minulých let, a proto můžete být přecitlivělí a plačtiví. Vašim úkolem v tomto období je hlídat si emoce a snažit se od sebe odpoutat všechny staré bolesti a poslouchat tomu, co cítíme a co si přejeme.

 

Lunární magie při tomto úplňku by měla být zaměřena na city, lásku, plodnost a na nedořešené rodinné záležitosti. Vhodné je také provádět kouzla na odpuzení zla a očišťující rituály.

Úplňková magie

Pokud si chcete před koncem roku přivolat lásku, zkuste nakapat na sytě růžovou svíci několik kapek růžového oleje a zapalte ji přesně ve chvíli astronomického úplňku, tedy 25.12.2015 v 12 hodin a 11 minut. Pozor, svíce musí být sytě růžová, světle růžová vám přivolá přítele!

Pro splnění vašich tužeb a přání, v den úplňku napište tužkou na papírek své přání. Dobře si však promyslete, jak je budete formulovat. v žádném případě neužijte slova nikdy, navždy nebo za každou cenu. Pak lístek složte a přiložte na srdce, zapalte bílou svíci a s tichou prosbou o pomoc papírek s přáním spalte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.

Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.