Lunární magie

Máte nějaké tužby a přání? Ideální dobou, kdy můžete s jejich naplňováním začít, je úplněk měsíce. Vliv úplňku při čarování je v této době totiž obrovský. Úplněk přivolává dobro, lásku a dává novou sílu. Metodě, která využívá k čarování sílu Měsíce, se říká Lunární magie.

Úplněk měsíce

Úplněk Měsíce nastává ve chvíli, kdy Měsíc obrací celou tvář ke Slunci a kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem. V této chvíli vzniká tajuplné světlo, harmonie, optimismus a plodnost. Je to doba meditace, sklizně za svou snahu a práci. Všechny síly jsou v této době zesílené. Vše je živější, emotivnější, více energické a bouřlivé. K úplňku obvykle dochází jednou do měsíce, pouze výjimečně se stane, že úplněk je v jednom měsíci dvakrát (tak, jak se tomu stalo např. letos v červenci). Úplněk měsíce představuje univerzální čas nejen pro magii, ale i zasvěcení a velké rituály. Jeho největší moc pociťujete při jeho vzestupu, čili asi 2 dny před samotným úplňkem.

Poslední úplněk v roce 2015 - Zimní úplněk

Listopadový úplněk v blížencích je bohužel již za námi, ale nevadí, před koncem roku máte ještě jednu šanci se svým životem něco udělat, protože poslední úplněk proběhne hned po Štědrém dni, 25. 12. 2015. Tento úplněk upozorňuje na rodinu, rodovou problematiku, profesionální svět a emoce spojené s bezpečím. V tomto období jsme schopni více vnímat a vycítit různé věci. mohou nám vyjíždět různé křivdy z minulých let, a proto můžete být přecitlivělí a plačtiví. Vašim úkolem v tomto období je hlídat si emoce a snažit se od sebe odpoutat všechny staré bolesti a poslouchat tomu, co cítíme a co si přejeme.

 

Lunární magie při tomto úplňku by měla být zaměřena na city, lásku, plodnost a na nedořešené rodinné záležitosti. Vhodné je také provádět kouzla na odpuzení zla a očišťující rituály.

Úplňková magie

Pokud si chcete před koncem roku přivolat lásku, zkuste nakapat na sytě růžovou svíci několik kapek růžového oleje a zapalte ji přesně ve chvíli astronomického úplňku, tedy 25.12.2015 v 12 hodin a 11 minut. Pozor, svíce musí být sytě růžová, světle růžová vám přivolá přítele!

Pro splnění vašich tužeb a přání, v den úplňku napište tužkou na papírek své přání. Dobře si však promyslete, jak je budete formulovat. v žádném případě neužijte slova nikdy, navždy nebo za každou cenu. Pak lístek složte a přiložte na srdce, zapalte bílou svíci a s tichou prosbou o pomoc papírek s přáním spalte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.