Lunární magie

Máte nějaké tužby a přání? Ideální dobou, kdy můžete s jejich naplňováním začít, je úplněk měsíce. Vliv úplňku při čarování je v této době totiž obrovský. Úplněk přivolává dobro, lásku a dává novou sílu. Metodě, která využívá k čarování sílu Měsíce, se říká Lunární magie.

Úplněk měsíce

Úplněk Měsíce nastává ve chvíli, kdy Měsíc obrací celou tvář ke Slunci a kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem. V této chvíli vzniká tajuplné světlo, harmonie, optimismus a plodnost. Je to doba meditace, sklizně za svou snahu a práci. Všechny síly jsou v této době zesílené. Vše je živější, emotivnější, více energické a bouřlivé. K úplňku obvykle dochází jednou do měsíce, pouze výjimečně se stane, že úplněk je v jednom měsíci dvakrát (tak, jak se tomu stalo např. letos v červenci). Úplněk měsíce představuje univerzální čas nejen pro magii, ale i zasvěcení a velké rituály. Jeho největší moc pociťujete při jeho vzestupu, čili asi 2 dny před samotným úplňkem.

Poslední úplněk v roce 2015 - Zimní úplněk

Listopadový úplněk v blížencích je bohužel již za námi, ale nevadí, před koncem roku máte ještě jednu šanci se svým životem něco udělat, protože poslední úplněk proběhne hned po Štědrém dni, 25. 12. 2015. Tento úplněk upozorňuje na rodinu, rodovou problematiku, profesionální svět a emoce spojené s bezpečím. V tomto období jsme schopni více vnímat a vycítit různé věci. mohou nám vyjíždět různé křivdy z minulých let, a proto můžete být přecitlivělí a plačtiví. Vašim úkolem v tomto období je hlídat si emoce a snažit se od sebe odpoutat všechny staré bolesti a poslouchat tomu, co cítíme a co si přejeme.

 

Lunární magie při tomto úplňku by měla být zaměřena na city, lásku, plodnost a na nedořešené rodinné záležitosti. Vhodné je také provádět kouzla na odpuzení zla a očišťující rituály.

Úplňková magie

Pokud si chcete před koncem roku přivolat lásku, zkuste nakapat na sytě růžovou svíci několik kapek růžového oleje a zapalte ji přesně ve chvíli astronomického úplňku, tedy 25.12.2015 v 12 hodin a 11 minut. Pozor, svíce musí být sytě růžová, světle růžová vám přivolá přítele!

Pro splnění vašich tužeb a přání, v den úplňku napište tužkou na papírek své přání. Dobře si však promyslete, jak je budete formulovat. v žádném případě neužijte slova nikdy, navždy nebo za každou cenu. Pak lístek složte a přiložte na srdce, zapalte bílou svíci a s tichou prosbou o pomoc papírek s přáním spalte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jste si jisti, že vám někdo nevymývá mozek?

Brainwashing je odborně znějící anglický termín pro vymývání mozku anebo také i pro manipulaci s myšlením. Původně však toto jednání bylo označováno za kontrolu mysli (samozřejmě někým jiným než vámi), čili mind control, thought control nebo coercive persuasion. Je zajímavé, že i když brainwashing užívají lidé ve všech kulturách napříč celým světem již po řadu staletí, veřejně se této problematice začali věnovat až během studené války CIA. K vymytí mozku není zapotřebí mučení, jak si mnozí lidé myslí, ale postačí k tomu znát několik psychologických technik.

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.