Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.

Sekty používají červenou magii

Většinou je magie červená také činností různých šarlatánů, sekt a jiných spolků, které mají za to uchýlit se směrem k vlastním praktikám a vyznávání vlastních ideálů, s tím i spojené právě sexuální rozpoložení jiným směrem, než to klasické.

Směry červené magie

Mezi směry červené magie patří zejména tantra a její techniky. Respektive je jednou z nejznámějších, ale hodně propagované jsou také směry, jako je kundalíni – jóga, nebo posvátné takzvaní černé mše a jednou ze známých je i sexuální magie v taoistickém náboženství.

K čemu je červená magie

Dost jedinců předpokládá, že v červené magii jde zejména o splynutí těl a duší, za účelem dosažení naprosté blaženosti, skvělých pocitů a uvolnění. Což ale také úplně není pravda, protože například v Indii a blízkých státech okolo Indie, se u některých náboženských směrů a kmenů, nebo sekt používají techniky červené magie jako rituál pro dosažení dlouhověkosti, ale i uzdravení a věčnému štěstí.

Tantra

Mnozí předpokládají, že je tantra jistým směrem, který vede k dosažení orgasmu, což sice je pravda, ale zde nejde o sexuální vzrušení tolik, jako prožití emocionální, dosažení vrcholu společně, v předpokladu, který je nasměrován. Tantra je něčím, co vede k naprosté blaženosti, pro mnoho lidí velice důležité vyvrcholení. Tantra je populární a proto se z východní části světa poměrně dost rozšířila do celého světa.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Vliv jména na osobnost

Ač se to může zdát jako méně důležité, je hodně důležité při volbě jména pro svého potomka, vybírat podle zvučnosti a také původu jména. Ono totiž dost protikladné spojené křestního jména s příjmením, může nejen způsobit dost komické pojmenování, ale také dítěti změnit život, často v dost negativním slova smyslu. Zdá se to jako nepodstatné, ale opak je pravdou.