Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.

Sekty používají červenou magii

Většinou je magie červená také činností různých šarlatánů, sekt a jiných spolků, které mají za to uchýlit se směrem k vlastním praktikám a vyznávání vlastních ideálů, s tím i spojené právě sexuální rozpoložení jiným směrem, než to klasické.

Směry červené magie

Mezi směry červené magie patří zejména tantra a její techniky. Respektive je jednou z nejznámějších, ale hodně propagované jsou také směry, jako je kundalíni – jóga, nebo posvátné takzvaní černé mše a jednou ze známých je i sexuální magie v taoistickém náboženství.

K čemu je červená magie

Dost jedinců předpokládá, že v červené magii jde zejména o splynutí těl a duší, za účelem dosažení naprosté blaženosti, skvělých pocitů a uvolnění. Což ale také úplně není pravda, protože například v Indii a blízkých státech okolo Indie, se u některých náboženských směrů a kmenů, nebo sekt používají techniky červené magie jako rituál pro dosažení dlouhověkosti, ale i uzdravení a věčnému štěstí.

Tantra

Mnozí předpokládají, že je tantra jistým směrem, který vede k dosažení orgasmu, což sice je pravda, ale zde nejde o sexuální vzrušení tolik, jako prožití emocionální, dosažení vrcholu společně, v předpokladu, který je nasměrován. Tantra je něčím, co vede k naprosté blaženosti, pro mnoho lidí velice důležité vyvrcholení. Tantra je populární a proto se z východní části světa poměrně dost rozšířila do celého světa.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.

Jak plánují svou svatbu jednotlivá znamení podle hvězd

Uvažovali jste někdy i o tom, že vaše nebeské znamení může významně ovlivnit váš přístup a preference u svateb? Je to skutečně velice zajímavé, co všechno hvězdy mohou ovlivnit. Porovnejte sami, jak moc se astrologický výklad se skutečností shodují. Inspirujte se anebo pokud se na nějakou svatbu chystáte, připravte se na to, co vás čeká.