Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.

Sekty používají červenou magii

Většinou je magie červená také činností různých šarlatánů, sekt a jiných spolků, které mají za to uchýlit se směrem k vlastním praktikám a vyznávání vlastních ideálů, s tím i spojené právě sexuální rozpoložení jiným směrem, než to klasické.

Směry červené magie

Mezi směry červené magie patří zejména tantra a její techniky. Respektive je jednou z nejznámějších, ale hodně propagované jsou také směry, jako je kundalíni – jóga, nebo posvátné takzvaní černé mše a jednou ze známých je i sexuální magie v taoistickém náboženství.

K čemu je červená magie

Dost jedinců předpokládá, že v červené magii jde zejména o splynutí těl a duší, za účelem dosažení naprosté blaženosti, skvělých pocitů a uvolnění. Což ale také úplně není pravda, protože například v Indii a blízkých státech okolo Indie, se u některých náboženských směrů a kmenů, nebo sekt používají techniky červené magie jako rituál pro dosažení dlouhověkosti, ale i uzdravení a věčnému štěstí.

Tantra

Mnozí předpokládají, že je tantra jistým směrem, který vede k dosažení orgasmu, což sice je pravda, ale zde nejde o sexuální vzrušení tolik, jako prožití emocionální, dosažení vrcholu společně, v předpokladu, který je nasměrován. Tantra je něčím, co vede k naprosté blaženosti, pro mnoho lidí velice důležité vyvrcholení. Tantra je populární a proto se z východní části světa poměrně dost rozšířila do celého světa.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.