Co o vás prozrazuje rukopis

To, jak člověk píše, zajímalo lidi již od pradávna, přesněji řečeno od dob, kdy se písmem začali vyjadřovat. Patří proto ke starým metodám zkoumajících člověka. Metoda je všeobecně známá jako grafologie a z postu čarodějnictví si vydobyla důvěryhodný post. Dnes se znalost písma užívá u soudu, mimo něj ji užívají i různé firmy, a to z těch nejrůznějších důvodů (třeba v rámci přijetí zaměstnance).

Písmo o nás dokáže prozradit víc, než bychom chtěli. Rukopis dokáže poodhalit náš temperament, náladu, sebevědomí i povahové vlastnosti, kromě toho vaše písmo prozradí i vaše komunikační schopnosti, schopnost odolávat stresu, náladovost anebo stálost, to, zda jste introvert nebo extrovert a také, jak jste na tom momentálně. Jste zdraví? Unavení? Psychicky na dně? Truchlíte? To vše je možno z rukopisu odhalit. Grafologie je dnes právem uznávanou vědou, která tvoří součást psychologie. Odborníky na grafologii můžete potkat i mezi kartáři a astrology. Jednoduché základy se můžete naučit dokonce i sami.

Rukopis vážně prozradí i chorobu?

Ano, zkušení grafologové z nepatrných drobných změn dokáží rozeznat mnoho, a to i chorobné změny. Nutno však poznamenat, že ve většině případů to však není jednoznačné. Technika písma může napovědět, zda je pisatel levák, jestli člověk trpí oční nemocí, psychickým problémem, závislost na alkoholu, poranění levé mozkové hemisféry a dokonce je možné poznat, zda dotyčný nemá cukrovku nebo problémy s krevním oběhem.

Pozor, nejen rukopis, ale i kresba o vás může ledasco prozradit

Může se vám to zdát neuvěřitelné, ale i z obrázku a dokonce i čmáranice, je možné ledasco přečíst. Jde totiž obraz snění. Prozradit o vás může, jestli máte problém s nějakou drogovou závislostí, anorexií anebo stresem. Kresba je vůbec nejzřetelnější u teenagerů. Zajímavě vypadá i kresba vlastního autoportrétu. Důležité přitom je i umístění obrázku.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.

Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.