Význam tarotu – hvězda

Sedmdesát osm karet tarotu se v základu dělí na velkou a malou arkánu. Dělení postupuje podle toho, jak prý původně balíček tarotových karet vznikl. Původně tak bylo dvacet dva karet velké arkány, až později je doplnila arkána malá o padesáti šesti kartách.

Co karta znamená

Jako sedmnáctá karta velké arkány, tedy hvězda, značí naději, obnovu a také budoucnost s nadějí na lepší zítřky. Je to jako hvězda na nebi, jež je vzdálená a má pozitivní náboj. Ukazuje tak na příznivé vyhlídky, které tazatele čekají. Od hvězdy je možno očekávat jen to dobré, co nastává a bude silné a trvalé. Nejde jen o momentální stav, ale dlouho trať, která bude mít velice pozitivní dopad na osud tazatele. Vše dopadne dobře.

Pozitivní význam karty

Hvězda je sama o sobě dost pozitivní, přináší klid, mír a pohodu. Ukazuje, že je naděje na dobré vyhlídky a i to, co se zprvu mohlo zdát jako komplikace, bude nejednou to dobré, pozitivní. Hvězda přináší splněná přání a také nové začátky. Povzbuzuje důvěru a sebedůvěru. Pokud jste se dlouho o něco snažili, pak v tuto chvíli přichází konečně zasloužená odměna, získáte to. hvězda přeje i chtěnému otěhotnění, nebo získání grandu, zahájení nových, úspěšných projektů, navázání nových přátelství, ukončení starých trápení.

Negativní význam karty

V obráceném významu je hvězda bohužel jedno velké zklamání, která ukazuje na konec dobrých vztahů, ale i pesimismus a nesplněné naděje. Smůla se může lepit na paty, stejně jako zoufalství. Objevit se v životě mohou falešní přátelé. Zde tedy pozor.

Obecně co karta znamená

Karta hvězda je hodně pozitivní karta, která sama o sobě přináší klid, harmonii a slíbené odměny. Posiluje odhodlání a především štěstí ve všech směrech, ke kterým se tazatel vydá jít vstříc. Hodně ale také hovoří o velkých cílech, nebo spíše daleké budoucnosti. Pokud je tak ve výkladu, jásejte, vše se pohne kupředu správným směrem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.