Význam tarotu – hvězda

Sedmdesát osm karet tarotu se v základu dělí na velkou a malou arkánu. Dělení postupuje podle toho, jak prý původně balíček tarotových karet vznikl. Původně tak bylo dvacet dva karet velké arkány, až později je doplnila arkána malá o padesáti šesti kartách.

Co karta znamená

Jako sedmnáctá karta velké arkány, tedy hvězda, značí naději, obnovu a také budoucnost s nadějí na lepší zítřky. Je to jako hvězda na nebi, jež je vzdálená a má pozitivní náboj. Ukazuje tak na příznivé vyhlídky, které tazatele čekají. Od hvězdy je možno očekávat jen to dobré, co nastává a bude silné a trvalé. Nejde jen o momentální stav, ale dlouho trať, která bude mít velice pozitivní dopad na osud tazatele. Vše dopadne dobře.

Pozitivní význam karty

Hvězda je sama o sobě dost pozitivní, přináší klid, mír a pohodu. Ukazuje, že je naděje na dobré vyhlídky a i to, co se zprvu mohlo zdát jako komplikace, bude nejednou to dobré, pozitivní. Hvězda přináší splněná přání a také nové začátky. Povzbuzuje důvěru a sebedůvěru. Pokud jste se dlouho o něco snažili, pak v tuto chvíli přichází konečně zasloužená odměna, získáte to. hvězda přeje i chtěnému otěhotnění, nebo získání grandu, zahájení nových, úspěšných projektů, navázání nových přátelství, ukončení starých trápení.

Negativní význam karty

V obráceném významu je hvězda bohužel jedno velké zklamání, která ukazuje na konec dobrých vztahů, ale i pesimismus a nesplněné naděje. Smůla se může lepit na paty, stejně jako zoufalství. Objevit se v životě mohou falešní přátelé. Zde tedy pozor.

Obecně co karta znamená

Karta hvězda je hodně pozitivní karta, která sama o sobě přináší klid, harmonii a slíbené odměny. Posiluje odhodlání a především štěstí ve všech směrech, ke kterým se tazatel vydá jít vstříc. Hodně ale také hovoří o velkých cílech, nebo spíše daleké budoucnosti. Pokud je tak ve výkladu, jásejte, vše se pohne kupředu správným směrem.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.