Význam tarotu – hvězda

Sedmdesát osm karet tarotu se v základu dělí na velkou a malou arkánu. Dělení postupuje podle toho, jak prý původně balíček tarotových karet vznikl. Původně tak bylo dvacet dva karet velké arkány, až později je doplnila arkána malá o padesáti šesti kartách.

Co karta znamená

Jako sedmnáctá karta velké arkány, tedy hvězda, značí naději, obnovu a také budoucnost s nadějí na lepší zítřky. Je to jako hvězda na nebi, jež je vzdálená a má pozitivní náboj. Ukazuje tak na příznivé vyhlídky, které tazatele čekají. Od hvězdy je možno očekávat jen to dobré, co nastává a bude silné a trvalé. Nejde jen o momentální stav, ale dlouho trať, která bude mít velice pozitivní dopad na osud tazatele. Vše dopadne dobře.

Pozitivní význam karty

Hvězda je sama o sobě dost pozitivní, přináší klid, mír a pohodu. Ukazuje, že je naděje na dobré vyhlídky a i to, co se zprvu mohlo zdát jako komplikace, bude nejednou to dobré, pozitivní. Hvězda přináší splněná přání a také nové začátky. Povzbuzuje důvěru a sebedůvěru. Pokud jste se dlouho o něco snažili, pak v tuto chvíli přichází konečně zasloužená odměna, získáte to. hvězda přeje i chtěnému otěhotnění, nebo získání grandu, zahájení nových, úspěšných projektů, navázání nových přátelství, ukončení starých trápení.

Negativní význam karty

V obráceném významu je hvězda bohužel jedno velké zklamání, která ukazuje na konec dobrých vztahů, ale i pesimismus a nesplněné naděje. Smůla se může lepit na paty, stejně jako zoufalství. Objevit se v životě mohou falešní přátelé. Zde tedy pozor.

Obecně co karta znamená

Karta hvězda je hodně pozitivní karta, která sama o sobě přináší klid, harmonii a slíbené odměny. Posiluje odhodlání a především štěstí ve všech směrech, ke kterým se tazatel vydá jít vstříc. Hodně ale také hovoří o velkých cílech, nebo spíše daleké budoucnosti. Pokud je tak ve výkladu, jásejte, vše se pohne kupředu správným směrem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.