Karmologie

Karmologie je zkráceným útvarem pro Karmickou numerologii, která se věnuje spojení naší karmy s čísly. Poukazuje na to, že nic v našem životě není náhoda, ale je to zákon akce a reakce, příčiny a následku.

O čem je karmologie?

Karmologie se věnuje problematice pochopení smyslu toho, co se nám děje, našeho života i toho, proč jsme takoví, jací jsme. Pokud chcete karmu pochopit, je nutno přijmout to, proč se někdo rodí do lepších podmínek a někdo zase do horších podmínek. Je tomu tak podle toho, co všechno se má naučit. Jde o výsledek jednání z našich minulých životů. Přesně podle zákona příčin a následků, co zaseješ, to sklidíš. Naše duše si pak vybírá, kam se narodí a podmínky vhodné pro svůj rozvoj. Naše cesta nás má zbavit našich slabin. A vše, co se nám děje, byť se nám to může zdát sebehorší, je jen pro naše dobro, abychom se mohli učit a změnit své slabiny. Karma ve spojení s čísly nám umožňuje pochopit náš vývoj.

 Čísla v našem životě hrají důležitou roli

To, kde se v našem životě nachází, je velmi důležité. To dobré i špatné, se nám v dalším životě vrátí zpět. Abyste napravili zátěž z minulých životů, je nutno přijmout zátěž. Jde o tzv. karmický dluh. Ten je spojen s čísly 13, 14, 16 a 19. Pokud je váš karmický dluh v životní cestě, budou vás tato čísla neustále pronásledovat. Narážet na ně budete opakovaně, zas a znova. A pozor, nejen občas. Pokud je karmický dluh shodný se srdečním číslem, budete mít tendenci dělat špatné rozhodnutí. Shodný karmický dluh s životním číslem je spojen se zdravím a sociálními interakcemi. Karma se nejvíce projevuje v pubertě a v době mezi čtyřicátým a padesátým rokem.

 Karmický dluh čísla 13

Lidé s karmickým dluhem čísla 13, jsou frustrovaní a jakýkoliv úkol je pro ně mnohem obtížnější než pro jiné lidi. Může za to jejich lenost v minulých životech, využívání druhých a také i špatná rozhodnutí z minulých životů. Tyto překážky pak musí lidé s tímto dluhem překonávat zas a znovu. A pokud chtějí svůj dluh splatit a vše překonat, musí tvrdě pracovat a nevzdávat se. Klíčem k úspěchu je vytrvalost. Je nutno dodržovat plán, vše dotahovat do konce a mít zameteno před svým prahem. Číslo 13 je obvykle karmickým dluhem u lidí z umělecké sféry anebo také u sportovců.

 Karmický dluh s číslem 14

Karmický dluh s číslem 14 se objevuje u těch lidí, kteří v minulých životech využívali svobodu svého života. Nyní jsou nuceni se neustále přizpůsobovat novým nečekaným situacím. Mnohdy proto mají problém se závislostí, a to především na drogách a alkoholu. Základem zvládnutí dluhu je převzít otěže svého života a se skromností svým životem projet. Důležité přitom je vytvořit si emoční stabilitu a udělat si v životě pořádek. Zvratů, se nebraňte, naopak se jim přizpůsobte a dále se soustřeďte na splnění svých cílů a snů. Život těchto lidí je jako na horské dráze. Pokud jej však ukočírují a stanou se flexibilními, povede tím správným směrem.

 Karmický dluh čísla 16

Karmický dluh čísla 16 je spojen se zničením toho starého a zrozením nového. Je to očista, pád ega, všeho, co jsme doposud vybudovali. Teprve až potom, co všechno ztratíme, je možné shledat se s “velkým duchem”. Jde často o velmi bolestivý proces, jde totiž o pád veškerého ega. Život je plný výzev, který boří vše, co jste dříve postavili. Mít tento dluh je dá se říct předem prohraná bitva. Budete se cítit hodně poníženě. Cestou k úspěchu je pokora. Všichni s tímto dluhem musí být opatrní, aby to nepřehnali s egoismem, protože by je to mohlo vést k ztracení a osamění.

 Karmický dluh čísla 19

Lidé s tímto karmickým dluhem jsou tvrdohlaví a nechtějí si nechat pomoci nebo poradit. Uzavírají se do svého malého osobního vězení spojeného s osamocením. Pokud se neotevřou jiným lidem a nebudou sdílet potřeby vzájemné lásky a závislosti. Měli by si zapamatovat, že i když je pro ně důležité, aby se osamostatnili a postavili na vlastní nohy, přeci jen i oni potřebují podporu, pochopení a poznání, že se lidé navzájem potřebují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.

Dobijte si energii pomocí stromů

Schází vám energie? Dobijte si ji. Je pro to to nejlepší období. Vraťte se k přírodě a zkuste vnímat její ohromnou a silnou energii. Je zajímavé, že i když je všude okolo nás, nevnímáme ji. Přitom jde o prasílu, tedy druh elektromagnetické energie, jež znaly a využívaly již dávné kultury po celém světě.