Karmologie

Karmologie je zkráceným útvarem pro Karmickou numerologii, která se věnuje spojení naší karmy s čísly. Poukazuje na to, že nic v našem životě není náhoda, ale je to zákon akce a reakce, příčiny a následku.

O čem je karmologie?

Karmologie se věnuje problematice pochopení smyslu toho, co se nám děje, našeho života i toho, proč jsme takoví, jací jsme. Pokud chcete karmu pochopit, je nutno přijmout to, proč se někdo rodí do lepších podmínek a někdo zase do horších podmínek. Je tomu tak podle toho, co všechno se má naučit. Jde o výsledek jednání z našich minulých životů. Přesně podle zákona příčin a následků, co zaseješ, to sklidíš. Naše duše si pak vybírá, kam se narodí a podmínky vhodné pro svůj rozvoj. Naše cesta nás má zbavit našich slabin. A vše, co se nám děje, byť se nám to může zdát sebehorší, je jen pro naše dobro, abychom se mohli učit a změnit své slabiny. Karma ve spojení s čísly nám umožňuje pochopit náš vývoj.

 Čísla v našem životě hrají důležitou roli

To, kde se v našem životě nachází, je velmi důležité. To dobré i špatné, se nám v dalším životě vrátí zpět. Abyste napravili zátěž z minulých životů, je nutno přijmout zátěž. Jde o tzv. karmický dluh. Ten je spojen s čísly 13, 14, 16 a 19. Pokud je váš karmický dluh v životní cestě, budou vás tato čísla neustále pronásledovat. Narážet na ně budete opakovaně, zas a znova. A pozor, nejen občas. Pokud je karmický dluh shodný se srdečním číslem, budete mít tendenci dělat špatné rozhodnutí. Shodný karmický dluh s životním číslem je spojen se zdravím a sociálními interakcemi. Karma se nejvíce projevuje v pubertě a v době mezi čtyřicátým a padesátým rokem.

 Karmický dluh čísla 13

Lidé s karmickým dluhem čísla 13, jsou frustrovaní a jakýkoliv úkol je pro ně mnohem obtížnější než pro jiné lidi. Může za to jejich lenost v minulých životech, využívání druhých a také i špatná rozhodnutí z minulých životů. Tyto překážky pak musí lidé s tímto dluhem překonávat zas a znovu. A pokud chtějí svůj dluh splatit a vše překonat, musí tvrdě pracovat a nevzdávat se. Klíčem k úspěchu je vytrvalost. Je nutno dodržovat plán, vše dotahovat do konce a mít zameteno před svým prahem. Číslo 13 je obvykle karmickým dluhem u lidí z umělecké sféry anebo také u sportovců.

 Karmický dluh s číslem 14

Karmický dluh s číslem 14 se objevuje u těch lidí, kteří v minulých životech využívali svobodu svého života. Nyní jsou nuceni se neustále přizpůsobovat novým nečekaným situacím. Mnohdy proto mají problém se závislostí, a to především na drogách a alkoholu. Základem zvládnutí dluhu je převzít otěže svého života a se skromností svým životem projet. Důležité přitom je vytvořit si emoční stabilitu a udělat si v životě pořádek. Zvratů, se nebraňte, naopak se jim přizpůsobte a dále se soustřeďte na splnění svých cílů a snů. Život těchto lidí je jako na horské dráze. Pokud jej však ukočírují a stanou se flexibilními, povede tím správným směrem.

 Karmický dluh čísla 16

Karmický dluh čísla 16 je spojen se zničením toho starého a zrozením nového. Je to očista, pád ega, všeho, co jsme doposud vybudovali. Teprve až potom, co všechno ztratíme, je možné shledat se s “velkým duchem”. Jde často o velmi bolestivý proces, jde totiž o pád veškerého ega. Život je plný výzev, který boří vše, co jste dříve postavili. Mít tento dluh je dá se říct předem prohraná bitva. Budete se cítit hodně poníženě. Cestou k úspěchu je pokora. Všichni s tímto dluhem musí být opatrní, aby to nepřehnali s egoismem, protože by je to mohlo vést k ztracení a osamění.

 Karmický dluh čísla 19

Lidé s tímto karmickým dluhem jsou tvrdohlaví a nechtějí si nechat pomoci nebo poradit. Uzavírají se do svého malého osobního vězení spojeného s osamocením. Pokud se neotevřou jiným lidem a nebudou sdílet potřeby vzájemné lásky a závislosti. Měli by si zapamatovat, že i když je pro ně důležité, aby se osamostatnili a postavili na vlastní nohy, přeci jen i oni potřebují podporu, pochopení a poznání, že se lidé navzájem potřebují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Regína - Horoskop na rok 2017

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na rok 2017 určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.