Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Astrologie devíti planet se řídí 9 hvězdami a planetami, které symbolizují několik základních zdrojů energií. Jin a jang pak definují protichůdné druhy energie, které se však vzájemně doplňují a vytvářejí harmonii. Tato astrologie se zabývá především pochopením sebe sama, a to i s vnějším pohledem na sebe, jak se chováme k ostatním. Díky této metodě je možno lépe pochopit své vlastní orgány a jejich funkce.

Tato metoda je tou nejzákladnější a nejjednodušší metodou, která vám pomůže hlouběji poznat svou vlastní maličkost. Metoda má kořeny v taoismu.

Každého člověka přitom vystihují 3 čísla. Ta říkají, jak daného člověka okolí vnímá, jak se projevuje a co se v něm děje uvnitř. Čísel je celkem 9, ale elementů je pouze 5, a proto se někdy opakují.

Výpočet

Podle této metody nový rok začíná 4.2. , takže lidé narozeni před tímto datem budou počítat z roku předcházejícího. K výpočtu se přitom užívá pouze rok narození. 1978 - 1+9=10 a 7+8=15 (nelze odečítat, sčítáme dál) 1+5=6. V dalším kroku pak 10-6=4.

1 - Voda

Jedničky jsou přátelské, přizpůsobivé, komunikativní a kreativní. Jsou dobrými posluchači. Vyznačují se touhou po svobodě, skromností, velkou energií a přitažlivostí pro druhé pohlaví. Uznání dosáhnou po 35 roku života. Jejich negativní stránkou jsou nevěry, netrpělivost, rezervovanost, tajnůstkářství, uzavření a špatné rozhodování. Slabinou pro ně je jejich prostata, gynekologické orgány, neplodnost a sexuální obtíže.

2- Země

Dvojka je přístupná, otevřená, společenská, se zájmem o hudbu, kulturu, filozofii, politiku, sociální a společenské dění. Jsou dobrými obchodníky a organizátory. Jedná se o upřímné lidi s ohromnou trpělivostí, kteří dosahují velkých úspěchů. Jsou to také perfekcionalisté, kteří žijí svou prací. Často si vybírají partnera s číslem 7. Jejich špatnou stránkou je přecitlivělost, horší přizpůsobivost, uzavřenost, nedůvěra, horší organizovanost, nestálost zájmu a závislost na druhých. Zdravotní slabinou je jejich fyzická slabost a artritida.

3 - Dřevo

Člověk s číslem 3 je poetický, emotivní a idealistický. Chodí po světě s široce otevřenýma očima, plni energie, se zájmem o estetiku a ezoteriku. Pocity můžete vyčíst z jejich tváří. Mají silnou vůli. Jsou to romantici, organizátoři, laskaví lidi plné energie, kteří mohou dosáhnout finančního uspokojení. To, po čem touží získají mezi mezi třicátým a čtyřicátým rokem života. Jejich negativní stránka je spojena s ulpíváním na minulosti, náladovostí, obavami, žárlivostí, nespokojeností, agresivitou a tajemstvím. Trápí je poněkud slabší imunitní systém. Mají sklon k infekčním onemocněním, a to zejména nachlazením, chřipce a lymfatickým obtížím.

4 - Dřevo

Čtverky jsou přemýšlivé, praktické, ambiciózní, schopné, citlivé, empatické, s odlišným pohledem na život. Vyznačují se hojnými společenskými kontakty, touhou po svobodě, citem pro spravedlnost. Jde o ohromné osobnosti, které jsou výjimečnými stratégy. Jde o velmi laskavé, hodné, aktivní, otevřené, romantické a přizpůsobivé lidi. Jejich temnou stránkou je nerozhodnost, příklon k většinovému názoru, utlumenost, nezájem o detaily, idealista, skrývá své city a mívá tendence mrhat svůj čas. Pozor by si měla dávat na své finance, i to, aby nebyla zneužívána jinými. Trpí na zánětlivé onemocnění kloubů, krevní tlak a nedostatek vytrvalosti.

5 - Země

Pětky mají rádi jasno. Dbají o svou pověst i charakter. Jsou skvělými obchodníky a podnikateli. Obklopují se lidmi, kteří jim imponují anebo lidmi, kteří jsou závislí na jejich názoru. Jsou to realisté. Rádi studují, hledají nové poznatky, zajímají se o historii, hodně čtou, mají zajímavé koníčky, umí relaxovat, jsou velmi vitální, rození vůdci. Snadno získávají peníze. K spokojenému životu potřebují neustálé změny, nové projekty. Úspěchu dosáhnou ve středním věku. Ke špatným vlastnostem je kolísání mezi extrémy, zakládají si na svém postavení. Jsou to egoisté. Stojí si na své pravdě. Špatně se přizpůsobují. Neumí pracovat v týmu. A potom jsou také tvrdohlaví, sobečtí, lakomí a malicherní. Trápí je cukrovka, ledvinové kaménky, hrozí jim selhání ledvin anebo rakovina slinivky.

6 - Kov

Šestky jsou upřímné, disciplinované, silné, ovládající se. Zajímají se o etiku. Jsou slušné, mají dobré logické úvahy, analytickou mysl, pevnou vůli, věří si, mají vůdcovské sklony, smysl pro spravedlnost, nezávislost. Dále jsou zruční, budí respekt a jsou velmi oblíbení. Jsou to dobří organizátoři, kteří jsou čestní, kreativní, s mnoha zájmy. Špatně se přizpůsobují novým situacím. Nejsou příliš hovorní. Naopak jsou konzervativní, náladoví, pyšní, nejistí a workoholici. Pozor by si měli dávat na zaměstnání, kde dochází k manipulaci s velkou částkou peněz. Trpí na kolena, zápal průdušek a artritidu.

7 - Kov

Sedmičky jsou praktické, materiálně mnohostranné, aktivní, silné. Oblékají se podle módy. Často dosáhnou úspěchu s lidmi stejného čísla. Dobře hovoří, obklopují se luxusními a a atraktivními věcmi, obratně zachází s penězi, vynikají v práci.V mládí mají štěstí značně vrtkavé. Úspěch přichází po 45. roce života. Bohužel nejsou zrovna nadanými. Své nápady navíc neumí realizovat. Neoplývají ani inteligencí. I přesto se však chovají pansky, výstředně a ještě k tomu řeční. Velmi touží po úspěchu. Jsou mnohdy rozladění a přepracování. Nemají dobrý vztah s otcem. Trápí je žlučové kameny, zánět jater anebo dokonce rakovina jater.

8 - Země

Osmičky jsou seriózní, inteligentní, hluboce přemýšlivé, optimistické, s dobrou pamětí. Mají pevné názory. Jsou spolehlivé. Umí tvrdě pracovat. Rádi zkouší a riskují. Mění své místo pobytu. Jsou oblíbené. K úspěchu dojde ve středním věku s pomocí přátel a dědictví. Osmičky jsou věrné, zodpovědné a daří se jim v podnikání. Bohužel jsou také tvrdošíjné, často se izolují, opatrně navozují nové vztahy, trpí obavami, někdy jsou nespolehlivé, sobecké, konfliktní a malicherné. Bojují se sklerózou, artritidou a svaly.

9 - Oheň

Devítky jsou velmi aktivní, přizpůsobiví, společenští, šťastní a zasazuje se o realizaci svých cílů. Má jasné názory, dobrou mysl, dobře se vyjadřují, mají liberální postoj k sexu, stojí si pevně za svou pravdou. Jsou přitažlivé, veselé, citlivé, s liberálním postojem k sexu. Vyhovuje jim bezstarostný život. Potrpí si na luxus a krásné věci. K jejím nešvarům patří jednání bez rozmyslu, impulzivnost, velká kritičnost, egocentričnost a fakt, že nevydrží pracovat na dlouhodobých projektech a v týmu. Trápí je bolest hlavy, Alzheimer a psychické i mentální obtíže.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

Jak se k sobě hodí Lev a Kozoroh

Láska jako trám, se může zpočátku zdát. Bude to však běh na dlouhou trať, pokud budou chtít vztah zachránit. Jak Kozoroh, tak Lev jsou silné osobnosti, které se mohou navzájem podporovat, ale pozor, pokud se dostanou do sporů. Mají svoji hrdost i hlavu a to může nadělat pěknou neplechu, pokud budou stát proti sobě.