HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

LÁSKA A RODINA

Na poli lásky to bude v tomto roce doslova jiskřit! Váš dosavadní partner učiní nečekaný krok: může jím být žádost o ruku, svatba nebo velkolepá oslava výročí. Bohužel se nevyhnete milostným pletkám a hvězdy varují, abyste se drželi zpátky. Hrozí, že nerozvážným krokem narušíte dlouholetý vztah či jej dokonce zničíte. Buďte opatrní a věnujte se v milostných záležitostech pouze své stávající lásce. Pokud partnera nemáte, nezoufejte. Jestliže vám to ve vztahu doteď skřípalo, nadešel čas vyjasnit si priority. Nebojte se říct blízkým, co si opravdu myslíte. Pochopí vás a společně naleznete kompromis.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Lenošili jste tak dlouho, jak jen vám to planety dovolily. Je na čase skončit se zahálením a zapracovat na sobě i na své osobnosti: studujte, poznávejte, absolvujte kurzy. Pokud vám nevyhovuje stávající zaměstnání, zkuste se letos poohlédnout po něčem jiném. A nemusíte hledat jen ve vašem mateřském oboru. Rekvalifikovat se můžete takřka na cokoliv, tak proč konečně nezačít pracovat tam, kde vás to bude bavit? Žijeme jen jednou a vy, Berani, to víte nejlépe a dokážete se k tomu postavit čelem. Milujete cestování: obnovíte tento zanedbávaný koníček a vyrazíte na místa, o nichž už dlouho sníte.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Na programu jsou velká očekávání i velké události, výlety za exotikou, studijní a pracovní cesty. Významnou roli bude hrát vaše kreativita a to ve všech směrech. Přihlaste se ke studiu na vysoké škole, absolvujte kurz vaření, najděte si nové zaměstnání.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.