HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

LÁSKA A RODINA

Na poli lásky to bude v tomto roce doslova jiskřit! Váš dosavadní partner učiní nečekaný krok: může jím být žádost o ruku, svatba nebo velkolepá oslava výročí. Bohužel se nevyhnete milostným pletkám a hvězdy varují, abyste se drželi zpátky. Hrozí, že nerozvážným krokem narušíte dlouholetý vztah či jej dokonce zničíte. Buďte opatrní a věnujte se v milostných záležitostech pouze své stávající lásce. Pokud partnera nemáte, nezoufejte. Jestliže vám to ve vztahu doteď skřípalo, nadešel čas vyjasnit si priority. Nebojte se říct blízkým, co si opravdu myslíte. Pochopí vás a společně naleznete kompromis.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Lenošili jste tak dlouho, jak jen vám to planety dovolily. Je na čase skončit se zahálením a zapracovat na sobě i na své osobnosti: studujte, poznávejte, absolvujte kurzy. Pokud vám nevyhovuje stávající zaměstnání, zkuste se letos poohlédnout po něčem jiném. A nemusíte hledat jen ve vašem mateřském oboru. Rekvalifikovat se můžete takřka na cokoliv, tak proč konečně nezačít pracovat tam, kde vás to bude bavit? Žijeme jen jednou a vy, Berani, to víte nejlépe a dokážete se k tomu postavit čelem. Milujete cestování: obnovíte tento zanedbávaný koníček a vyrazíte na místa, o nichž už dlouho sníte.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Na programu jsou velká očekávání i velké události, výlety za exotikou, studijní a pracovní cesty. Významnou roli bude hrát vaše kreativita a to ve všech směrech. Přihlaste se ke studiu na vysoké škole, absolvujte kurz vaření, najděte si nové zaměstnání.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“