Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Vzájemná úcta

Důležité je především to, že jsou oba navzájem oddaní a dokážou si vyjít vstříc. To všechno je důsledkem vzájemné oddanosti silného Býka, který snadno podléhá kouzlu jemného Raka. Obě pohlaví si jasně uvědomují, co ten druhý potřebuje, takže se svými protiklady přitahují. Perfektně se doplňují a chovají k sobě obrovskou vzájemnou úctu.

Rodinné štěstí

Pro vyhlídky do budoucna je možno jedině gratulovat. Býk a Rak jsou opravdu šťastné spojení, které má nadějné vyhlídky do budoucna. Je zde nejen možnost trvalého a dobrého vztahu, ale především i dalších kroků v životě, jako je založení rodiny, které se povede a manželství, včetně dlouhodobého partnerského svazku bude šťastné.

Teplo domova bude trvalé

Štěstí bude sálat u rodinného „krbu“, kde oba partneři, jak Býk, tak Rak budou stejnoměrně přikládat a tak hodně pomohou tomu, aby vše vytrvalo a fungovalo. Stabilita jako by byla pro obě pohlaví typická, přirozená.

Vášeň důležitá

Důvodem, proč to Býku a Raku tak dobře klape, je především proto, že jsou schopni nejen tolerovat jeden druhého, ale navzájem v sobě probudit spalující vášeň. Výjimečně šťastné spojení tak budu často zpečeťovat nejen erotickými hrátkami, ale také radostmi, které budou připravovat jeden pro druhého. Výhodou tohoto spojení, že dokážou navzájem najít kompromis v případě, že to zaskřípe, nebo se v něčem nepohodnou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.