Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Vzájemná úcta

Důležité je především to, že jsou oba navzájem oddaní a dokážou si vyjít vstříc. To všechno je důsledkem vzájemné oddanosti silného Býka, který snadno podléhá kouzlu jemného Raka. Obě pohlaví si jasně uvědomují, co ten druhý potřebuje, takže se svými protiklady přitahují. Perfektně se doplňují a chovají k sobě obrovskou vzájemnou úctu.

Rodinné štěstí

Pro vyhlídky do budoucna je možno jedině gratulovat. Býk a Rak jsou opravdu šťastné spojení, které má nadějné vyhlídky do budoucna. Je zde nejen možnost trvalého a dobrého vztahu, ale především i dalších kroků v životě, jako je založení rodiny, které se povede a manželství, včetně dlouhodobého partnerského svazku bude šťastné.

Teplo domova bude trvalé

Štěstí bude sálat u rodinného „krbu“, kde oba partneři, jak Býk, tak Rak budou stejnoměrně přikládat a tak hodně pomohou tomu, aby vše vytrvalo a fungovalo. Stabilita jako by byla pro obě pohlaví typická, přirozená.

Vášeň důležitá

Důvodem, proč to Býku a Raku tak dobře klape, je především proto, že jsou schopni nejen tolerovat jeden druhého, ale navzájem v sobě probudit spalující vášeň. Výjimečně šťastné spojení tak budu často zpečeťovat nejen erotickými hrátkami, ale také radostmi, které budou připravovat jeden pro druhého. Výhodou tohoto spojení, že dokážou navzájem najít kompromis v případě, že to zaskřípe, nebo se v něčem nepohodnou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.