Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Vzájemná úcta

Důležité je především to, že jsou oba navzájem oddaní a dokážou si vyjít vstříc. To všechno je důsledkem vzájemné oddanosti silného Býka, který snadno podléhá kouzlu jemného Raka. Obě pohlaví si jasně uvědomují, co ten druhý potřebuje, takže se svými protiklady přitahují. Perfektně se doplňují a chovají k sobě obrovskou vzájemnou úctu.

Rodinné štěstí

Pro vyhlídky do budoucna je možno jedině gratulovat. Býk a Rak jsou opravdu šťastné spojení, které má nadějné vyhlídky do budoucna. Je zde nejen možnost trvalého a dobrého vztahu, ale především i dalších kroků v životě, jako je založení rodiny, které se povede a manželství, včetně dlouhodobého partnerského svazku bude šťastné.

Teplo domova bude trvalé

Štěstí bude sálat u rodinného „krbu“, kde oba partneři, jak Býk, tak Rak budou stejnoměrně přikládat a tak hodně pomohou tomu, aby vše vytrvalo a fungovalo. Stabilita jako by byla pro obě pohlaví typická, přirozená.

Vášeň důležitá

Důvodem, proč to Býku a Raku tak dobře klape, je především proto, že jsou schopni nejen tolerovat jeden druhého, ale navzájem v sobě probudit spalující vášeň. Výjimečně šťastné spojení tak budu často zpečeťovat nejen erotickými hrátkami, ale také radostmi, které budou připravovat jeden pro druhého. Výhodou tohoto spojení, že dokážou navzájem najít kompromis v případě, že to zaskřípe, nebo se v něčem nepohodnou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Jaký bude příští rok? - Horoskop 2019

Takřka za měsíc budou Vánoce. Za 14 dní advent odstartuje vánoční přípravy, jde však také i o dobu, kdy počítáme, jak úspěšný rok 2018 byl, ohlížíme se zpět, vzpomínáme a začneme uvažovat o roku následujícím. Rok 2019 tu bude, co nevidět a pokud chcete pomoci s plány na příští rok, přečtěte si náš horoskop.