Výklad tarotu – síla

Výklad budoucnosti z tarotových karet je stále hodně populární, protože lidé se rádi baví a chtějí občas znát to, co se stane. A často se ti, co si jednou dají budoucnosti z karet předpovědět, vrací zase na místo, aby si opět nechali předpovědět, co že se stane.

Co karta znamená

Síla již sama o sobě znamená, že má v sobě tu pořádnou sílu. Označuje také statečnost, ale i vůli se do něčeho dát a od toho se neodprostit. Síla značí vytrvalost, samozřejmě i tvořivou energie, takže kreativitu a hodně vypovídá o odvaze, nebojácnosti a chtíče jít dopředu a jen tak se nevzdávat. Karta síla má v sobě také vitalitu, energii a dychtivost po činnostech.

Pozitivní významy

Poukazuje na charisma, sílu a vůli v jednom. Zejména hovoří o sebevědomí a uvědomění si svých silných stránek, ovládání sebe samého a situace. Pokud vyjde karta ke konkrétní otázce, pak označuje vládu nad ní, takže ve svém. Rozhodně se nikdo nemá bát něco zkusit, protože fyzická kondice je v nejlepší formě, dává pomoci pro překonávání překážek. Ukazuje na užívání si života. Karta označuje skutečnou vytrvalost a nevzdání se. Také poukazuje na morální sílu, kontrolu situace.

Negativní významy

V obráceném významu označuje ztrátu energie, vysílení a taktéž zneužívání moci. Hodně vypovídá o vzteku, opovážlivosti, dokonce i podléhání jednoduchým svodům. Označuje i brutalitu, malichernost a tyranii. Je vyjádřením fyzické nerovnováhy, vyčerpání, špatného vkládání síly, a neschopnosti záležitosti dotáhnout do konce.

Obecně význam karty

Karta poukazuje na to, co se má dělat, nebo nedělat, samozřejmě podle významu, v jaké souvislosti vyjde. Karta je potlačením sebe samého, většinou konfliktem vnitřního. Ukazuje na sílu vnitřní, kterou je možno využít ve snaze něco potlačit i přes to, že je to správné, běžně vnitřního konfliktu. Je to karta ovládání se.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.