Shamballa

Léčebný systém dle tradičních postupů výhodní medicíny je Shamballa, známý nejen u nás, ale obecně i na naší planetě od roku 2003. Pod jeho křídly se skrývá celkem 1024 symbolů, rozdělených po 256 do celkem čtyř stupňů.

Léčitelství budoucnosti

V poslední době se lidstvo více otvírá myšlenkám, ale i možnostem, které nabízí právě tradiční východní medicína. Z těchto směrů mnoho moderních způsobů léčení a léčitelství vychází, protože jde o neinvazivní způsoby léčení, které pomáhají a obvykle jsou zcela bez nežádoucích účinků.

Stres a strasti

Navíc východní medicíně nahrává i fakt, že většina dnešních nemocí pochází z dlouhodobé frustrace, stresu a nekonečného napětí, kterému jsme vystaveni. Vznikají potíže s bolestmi hlavy, zad, ale i nevolnosti, potíže s trávením a tak dále. Potíží, které pak vedou k vážným nemocem a potížím je mnoho, přitom mají ve většině případů jednoho společného původce a tím je stres.

Léčitelství moderní doby

Léčebné metody, jako je shamballa, pracují s tím, že se takových negaci zbavují a tak velice mírnou s příjemnou metodou odstraňují i zdravotní obtíže. Čím dříve se s uzdravováním začne, tím dříve se také dostaví pocit naprostého zdraví.

Transformace vědomí

Shamballa pracuje s energií, harmonizujícími vibracemi a to z univerzální vesmírné energie. Vibrace, které jsou z mocného vesmíru vysílány, dokonale očišťují a podporují životaschopnost. Uzdravují tělo a zbavuje ho nastřádaných škodlivin, které v těle jsou a dělají neplechu. Hodně také shamballa pomáhá při uzdravování duše, jelikož pomáhá léčit i rány na srdci, což je běžné medicíně dosud neznámo.

Zasvěcování do shambally

Přitom práce léčitelství shambally je poměrně snadná. Léčitel, neboli mistr svého žáka postupně zasvěcuje svého žáka do čtyř stupňů shambally, přičemž jakmile dosáhne žák posledního stupně, po zvládnutí 1024 symbolů, pak může dále sám předávat léčivé schopnosti.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.